Skocz do zawartości
strażowy

Parkowaniowe czujniczki - jakie ?

Recommended Posts

Macie może jakieś sprawdzone czujki do parkowania ? , będę potrzebował niedługo do kolejnego toczydła , najlepiej zestaw na przód + tył , montaż ogarnę sam .

Z góry dziękuję za info ;)

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupowałem do crv zwykle chińczyki za grosze zł i bardzo fajnie się sprawdzały

 

Coś w ten deseń https://allegro.pl/oferta/4-czujniki-parkowania-cofania-led-lcd-rozne-kolory-7586720811?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

W grand vitarze mam jakieś dużo droższe zakładane przez dealera i gorzej działaja

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chińczyki za pięć dych miałem dwa razy: pierwsze parę lat bez problemu śmigały, niestety urwanie zderzaka wymusiło wymianę centralki. Drugie nie działały już tak dobrze, takie mam wrażenie, na dodatek podobno padły (na szczęście już u nowego nabywcy auta ).
W "nowym" mam montowane przez dealera jakieś bardziej fancy, co mówią po niemiecku "one meter", ale mam wrażenie, że responsywność jest gorsza niż w tanim Chińczyku. Z Chińczykami niestety jest loteria, jak zwykle, ale generalnie chyba warte ceny.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Potwierdzam zdanie przedmówców. W starej kijance mam tanie chińczyki kupione na allegro, które działają już ponad 10 lat, a w nowej oryginalne ale nie wiem, czy lepsze, czy gorsze od chińczyka bo za krótko ją mam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

takie cóś wyniuchałem

https://allegro.pl/oferta/czujniki-parkowania-cofania-lcd-8-sensorow-lago-9286017940

w sumie wszystko co mi potrzebne jest ...telewizorek podnosi cenę ale ...auto zanabyte okazyjnie :default_icon_cool:, nowy aku na pokładzie i takie sprawy więc stówkę ekstra dołożę to też przeżyje ...w końcu z Podkarpacia pochodzę a nie z Wlkp :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, strażowy napisał:

takie cóś wyniuchałem

https://allegro.pl/oferta/czujniki-parkowania-cofania-lcd-8-sensorow-lago-9286017940

w sumie wszystko co mi potrzebne jest ...telewizorek podnosi cenę ale ...auto zanabyte okazyjnie :default_icon_cool:, nowy aku na pokładzie i takie sprawy więc stówkę ekstra dołożę to też przeżyje ...w końcu z Podkarpacia pochodzę a nie z Wlkp :cafe4:

Spokojnie, nie musisz się tłumaczyć, my to nie urząd skarbowy... :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Spokojnie, nie musisz się tłumaczyć, my to nie urząd skarbowy... :-)
No nie wiem ..

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 godzin temu, manioora napisał:

Spokojnie, nie musisz się tłumaczyć, my to nie urząd skarbowy... :-)

hallo ! nie mylimy systemów walutowych :default_icon_e_biggrin:, tłumaczenie to nie to samo co chwalenie się :cafe4:

16 godzin temu, dakarowy napisał:

No nie wiem .. emoji848.pngemoji28.png
 

no dobra , akcyzy jeszcze nie zapłaciłem ale że się tak wyrażę : piłka w grze ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
no dobra , akcyzy jeszcze nie zapłaciłem ale że się tak wyrażę : piłka w grze 
Dobra, tero stało się jasne że nie chodzi o czujniki, poka gablotę

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 godzin temu, Pawel napisał:

Dobra, tero stało się jasne że nie chodzi o czujniki, poka gablotę emoji2.png
 

pokazywałem ...jak byłem mały :default_cool:, teraz o czujniczkach jest wywód więc proszę na temat ...bo Adminowi naskarżę !! 

Ogólnie nie ma co pokazywać , Hanka Accordeonowa, 2007 r. czyli polift z VII gen. combi, dieslowska motornia 2.2 ...stan ogólny zacny , pewny przebieg: 181 tysi  ...na gotowo czyli droga akcyza + rejestracja wyjdzie 12 tysi w pln-ach więc raczej zastąpi godnie przelatanego nieco 307 SW...pod blok ni ma sensu nic droższego ustawiać, ślepota wszystko zniszczy, ot kolejny przyrząd do jazdy.

Ciekawsze jest to że na chwilę obecną naliczyłem u siebie 5 dow.rejestracyjnych z tym producentem, przypadek :default_icon_rolleyes:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×