Skocz do zawartości
janmisiewicz88@gmail.com

F650gs 2001r 32tys km, doinwestowany-sprzedam

Recommended Posts

Sprzedam gsa 2001 rok, 32 tyś przebiegu, w tamtym roku wymieniony napęd, zębatki i łańcuch- złoty  DID, klocki tył, teraz 8 tyg temu duży serwis, nowe:
Akumulator,
Klocki przód+tarcza
Opony k60
Świeca+fajka
Olej, filtr oleju, powietrza, paliwa, olej w lagach i uszczelniacze, łożysko główki ramy, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy, linka gazu, klamka sprzęgła,
Sprawdzony rozrząd, regulacja zaworów, sprawdzony termostat, wyczyszczona przepustnica + adaptacja.
Technicznie bdb, mam na wszytko fakturę.
Kierownica szersza i podwyższona o 3cm i krótsze  kości.
Kufer centralny bmw, stelaże pod kufry boczne, pomalowane felgi na czarno, osłona  silnika, gmole, podnóżki też pomalowane na czarno proszkiem, lakier to kalamata mat z nowego bmw gs, otapicerowane ma nowo siedzenie.
Dodatkowo oryginalny kufer na tył zamykany tym samym kluczykiem co do Moto, dwa kluczyki, motocykl bez wkładu.
Cena 11.700zl, okolice Wieluń/Sokolniki

Tel 501408337

20210130_155531.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szybko poszło, czemu sprzedajesz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze przeprowadzka do domu i potrzebuje gotówkę aby na wiosnę ogarnąć ogrodzenie, po drugie głównie jeżdżę po szutrach i obrzeżach lasów i szkoda mi go jak się rysuje i niszczy. Jest ciężki do offu,  asfalt mnie nie cieszy a poza tym musiał bym robić A kategorie jak bym chciał jeździć więcej po drogach. Jak odbije się z kasą to kupię jakieś hard enduro z okleiną której nie będzie mi szkoda jak przelece przez krzaki :)

szkoda mi jest go sprzedawać ale czasami trzeba podejmować jakieś decyzje które są rozsądne.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×