Skocz do zawartości
Bialy

Kupię wysoka kanapę 52532345735

Recommended Posts

Numerek na dole nie świadczy o tym, że kanapa jest wysoka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Bialy napisał:

Jak rozumiem , w używanych jest sporo przeróbek, niestety nowa trochę droga.

Nie o to chodzi. Numer pod kanapą to numer.. plastiku. Nikt o ile wiem nie odkrył, czy jest jakaś numeracja do różnych wysokości kanap. Inaczej mówiąc - sugeruj się kształtem, nie numerem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takiego doświadczenia niestety nie mam i ich nie odróżniam . W sumie , dwa dni temu rozszyfrowałem dlaczego mi tak od roku niewygodnie i bolą mnie kolana na Dakarze. Okazało się , ze ktoś tam zamontował niską kanapę . Miałem go już sprzedawać .

Czy to jest wysoka?:

Zobacz ofertę: BMW F650GS SIEDZENIE KANAPA FOTEL  https://allegro.pl/oferta/bmw-f650gs-siedzenie-kanapa-fotel-10434276595?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez Bialy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a różni się od Twojej? na oko wygłada na zwykłą lub niską, pod tym kątem cięzko stwiedzić, a sprzedawca, jeśli multimotocyklista (w sensie rozbieracz na części wielu modeli) to najzwyczajniej nie będzie wiedział.

Ta z BMW z wcześniejszego linka - jeśli sądzić po zdjęciu to też jest zwykla (ale zdjęcie może być 'przykładowe'). Pewnie nomenklatura nazewnictwa jest dla rozróżnienia dwóch kanap - niska i wysoka. Ale ta wysoka to zwykła.  Wysokie były chyba akcesoryjne, i są jak Yeti. 

Pomyśl może o przerobieniu, jest szansa że nie tyle masz niską co wysiedzianą konkretnie, nowe pianki i żele potrafią zauważalnie pomóc. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, BrunoJ napisał:

Pomyśl może o przerobieniu, jest szansa że nie tyle masz niską co wysiedzianą konkretnie, nowe pianki i żele potrafią zauważalnie pomóc

Dokładnie, ja bym tak zrobił (i zrobiłem kilka razy). Zapłacisz podobnie jak za drugą kanapę (to znaczy używaną i upolowaną, bo to co pokazujesz to jakiś kosmos cenowy) a tapicer zrobi ci wszystko co będziesz chciał - wysokość, szerokość, profil, materiał..

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×