Skocz do zawartości
strażowy

"rogal" - ktoś coś na temat tego modelu ?

Recommended Posts

Pytanko mam ...ktoś może używa i ma nieco wiedzy praktycznej

http://21brothers.pl/produkt/rogal-40l/

interesuje mnie wersja rolowania od góry , bez zamka.

Do crostura mam komplet bagażowy, szukam mądrej alternatywy na lekką hybrydę . Neno ma fajne, dopracowane zabawki ale tyle na "torebki" nie wydam .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rogala nie mam ale ich sakwy z czystym sumieniem mogę polecić

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Produkty 21B.. są naprawdę spoko pod względem użytkowym jak i jakościowym. Znane na rynku dosyć długo.

Można śmiało polecić jego produkty, właściciel jest znany na kilku forach, nie ma raczej problemów z ewentualnymi reklamacjami, także co może pójść nie tak?

Zdanie na temat produktów Neno mam takie same, mają zapewne swoje zalety, ktore pewnie wpływają na wartość i inne fajne rozwiązania, ale cena za takie "torebki", w mojej ocenie oczywiście, to trochę wysoki wydatek

A.. miałem kiedyś rogala 60l od 21B.. niestety nie użyłem go zbyt dużo, zmieniłem koncepcję na pakowanie bagażu wraz ze zmianą motocykla, ale produkt sam w sobie budził bardzo duże zaufanie, zresztą kupiłem go po zasięgnięciu opinii od kilku użytkowników

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A po taniości to chyba jeszcze Małyszek...?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A po taniości to chyba jeszcze Małyszek...?

Nie, to jest padaczka nie rogal, porównując jakościowo do tych dwóch czołowych polskich producentów

Jedynie ta cena..

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...czyli trzeba wydać 800 zł na 21b?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawę kupisz za 650pln, rolowanie od góry zamiast zamka to dodatkowe 50pln, więc minimum 7 stówek w rozwiązaniu jakie preferuje.....patrząc na inne alternatywy typowo dedykowane do moto , nie ma z czym zastartować, wszystko droższe dwukrotnie lub więcej a ja w jewro jeszcze nie zarabiam.

Myślę że to sensownie skalkulowana cena , tylko jak pisałem , nie mam doświadczeń z produktami tej firmy.

Koledzy piszą że jakość jest sprawdzona i ok więc możliwe że się zdecyduje . Taki sposób przewozu klamotów gwarantuje fajne zespolenie z maszyną a 40 litrów powinno spokojnie wystarczyć , pakuje się na swój krótki kajak 330cm i jakoś się mieszczę "biwakowo" na 3-4 dni więc dam radę...........jeszcze tylko dylemat : jaki kolor ?.....:cafe4:

Godzinę temu, dakarowy napisał:

Nie, to jest padaczka nie rogal, porównując jakościowo do tych dwóch czołowych polskich producentów emoji6.png

Jedynie ta cena..

...zabawa zawsze kosztowała więc to nic nowego,  szmaty na siebie + sprzęt wyjazdowo-biwakowy mam kompletny więc jakoś przeżyje wydatek na "rogala"....zastanawiam się tylko czy 2 sakwy po 20 litrów nie będzie bardziej uniwersalne :default_icon_rolleyes:  choć ich montaż będzie bankowo bardziej problematyczny 

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widzisz, ja patrzyłem na ich stronę .eu, ceny w jewro i odpowiednio zawyżone...

To teraz tak: ma ktoś jakiś kod rabatowy? :D 

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, xel napisał:

A widzisz, ja patrzyłem na ich stronę .eu, ceny w jewro i odpowiednio zawyżone...

To teraz tak: ma ktoś jakiś kod rabatowy? :D 

nie wiem czy taki hurt uszanują ale możemy się ugadać że Ty masz rabat dla mnie a ja dla Ciebie :default_cafe2:,  wiązane zamówienie i może coś cenowo ugryziemy ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakby to ująć... Gość miał akurat na zbyciu na fejsie nówkę sztukę nieodebraną przez klienta, więc z mojej strony już nieaktualne :default_laugh: 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, xel napisał:

Jakby to ująć... Gość miał akurat na zbyciu na fejsie nówkę sztukę nieodebraną przez klienta, więc z mojej strony już nieaktualne :default_laugh: 

...i jeszcze może powiesz że "pomarańcze" trafiłeś pod kolor motóra ? 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czerwony. Kolejny motór będzie musiał być w innym kolorze ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego sympatyczny , właśnie w ten kolor celowałem ...jeśli wolisz pomarańcze to mogę takową zanabyć i potem wymiana , jeśli Twoja sztuka ma 40 litrów i rolowaną górę ;)

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jakby to ująć... Gość miał akurat na zbyciu na fejsie nówkę sztukę nieodebraną przez klienta, więc z mojej strony już nieaktualne default_laugh.png 

Łowca internetowych okazji ..

Wiele dałeś, no i jako gabaryt? Do Huski też się czaję

 

Wysłane z mojego Hammer_Energy_18x9 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

799 z wysyłką za czerwonego 40l na wypasie (rolowanie, kieszenie, cordura, mocowania). Nie jest to jakoś turbo taniej (~10%), ale jeśli można mieć więcej w tej samej cenie, to zawsze fajniej ;) Plus, że od ręki.

2 godziny temu, strażowy napisał:

jeśli wolisz pomarańcze

Musi przyjść i muszę przyłożyć do motóra. Nie mówię tak, nie mówię nie, Ale gdybym miał wybrać inny kolor, to chyba jednak bym poszedł w coś bardziej neutralnego...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mnie pasuje czerwień do obu motków i ...kajaków :default_icon_mrgreen: z Gumotex-a więc kombinuj , muszę jakiś zamówić a  kolor zawsze można skonkretyzować jeśli pasuje Tobie taki ukłon. Jak już będzie u Ciebie to daj jakieś foto i info na temat tego rolowania i samej szmaty. Z tego co piszą powinna być solidna "cerata" patrząc na gramaturę . 

2 godziny temu, dakarowy napisał:

...Do  Huski też się czaję emoji6.png

...to może podobnie jak proponowałem Xel-owi : zamówimy 2 sztuki i może coś wynegocjujemy niżej z cennika ? ....jakiegoś mocnego parcia czasowego nie mam więc kilka dni na zastanowienie "krakowiaka" i możemy jechać z tematem :default_cafe2:

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...po rozmowie telefonicznej z p. Tomkiem mam info że na chwilę obecną czas oczekiwania na takowy rogal to 3-4 tygodnie ;), zaliczki nie biorą 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie tam się nie pali z zakupem, nie mam takiej niezbędnej potrzeby ani parcia na już.. nie chcę się określać, żeby nikogo nie blokować ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, strażowy napisał:

3-4 tygodnie

No to fajnie, że mi z tym siadło, bo będzie w co się spakować na zlot, którego nie będzie :D 

Fotki porobię, jak przyjdzie, może nawet wypcham jakąś kołdrą, żeby zasymulować wypełnienie :D

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, dakarowy napisał:

Mnie tam się nie pali z zakupem...

dzięki za info :default_icon_beer:

1 godzinę temu, xel napisał:

...Fotki porobię, jak przyjdzie, może nawet wypcham jakąś kołdrą, żeby zasymulować wypełnienie :D

...patrz, uczynność w czystej postaci ...zuch chłopak ;)

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...no i zamówienie poszło na "pakiet"  :default_icon_razz:........ok 3 tygodnie wyczekiwania więc tragedii nie ma 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×