Skocz do zawartości
strażowy

poszukiwane : 350-450 4T

Recommended Posts

czesc 

szukam letkiego toczydła : enduro lub cross z hom. 350-450 , 4T , rocznik bliżej nieokreślony , prorytet to godny stan mechaniczny, wizualnie niekoniecznie , fajnie na wtrysku, jak będzie zacna sztuka to gaziorem nie pogardzę

...portfel hmmmm, jeśli starszy sprzęt zasilany gaźnikiem to do 10k na gotowo czyli po ogarnięciu i podstawowej obsłudze, młodszy na wtrysku max 15k. choć pewnie będzie trudno.

Brak fiksacji na konkretną markę , bardziej istotna prawdziwa wiedza co zrobione a co nie........bez kredytów-jeno gotówka :default_icon_mrgreen: ...ciśnienia mocnego brak ale jeśli będzie warto to sprawnie przytulę

"Towarzysze - pomożecie ? ..."  hehe , tak mi się przypomniał klimat Gierka

 

ps ...może jakaś Beta :default_icon_rolleyes:...? 

 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktm lc4, jak z rozrusznikiem to za 15 znajdziesz może i adv, jak na kopkę to schudniesz

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Pawel napisał:

 jak na kopkę to schudniesz emoji2.png
 

...a jak już schudnę to też wolę guzik :default_cafe2:...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Jarek napisał:

250'ka  to za mało?

Żeby wskoczyć w okoliczne krzaki zdecydowanie nie ;), żeby odjechać kawałek od chaty i eksplorować inne , mniej znane krzaki - trochę tak 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
17 minut temu, strażowy napisał:

Żeby wskoczyć w okoliczne krzaki zdecydowanie nie ;), żeby odjechać kawałek od chaty i eksplorować inne , mniej znane krzaki - trochę tak 

Znowu nie czytasz miedzy wierszami, dzwon do Jarka i pogadaj a może się dogadacie :default_cool:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, Pawel napisał:

Znowu nie czytasz miedzy wierszami, dzwon do Jarka i pogadaj a może się dogadacie :default_cool:

Chyba nie ma co przekonywać kogoś kto nie wie co może 250'ka w krzakach, ale może to ma być do walcowania krzaków to zdecydowanie musi być coś ciężkiego i mieć moc!!!  - bo jazdy technicznej potrzebny jest moment ... i takie tam ..., ale co to jest moment i "takie tam" komu to potrzebne wiedzieć ... ;)

Nie ma co uszczęśliwiać ludzi wbrew ich przekonaniom - jak ktoś chce mieć 400 + - 50 i to go uszczęśliwi to niech sobie takie właśnie kupi... :default_cafe2:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej niż pojemność porobi tutaj charakterystyka. Mam w domu 250 4t, Monika miała 450 4t. Mniejszym da się normalnie jeździć, dojechać kilkanascie/ kilkadziesiąt km, pobawić się w terenie, ale pod pionowe ściany na hałdach nie wjedzie - za słaby. 450ką każdy nawet kilkukilometrowy przejazd asfaltem to była mordęga.. Za to nie było ściany na którą nie wjechała (a że czasem pi drodze gubiła kierownika..) 

Oczywiście pewnie można znaleźć motocykle wręcz przeciwne. Sugeruje tylko żeby nie kierować się wyłącznie pojemnością. 

Z tego co ludzie mówią DRZ 400 zwany potocznie żółtym kondonem powinien być ci idealmy

Edytowane przez arthurr
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak piszesz ... nie ma jednego idealnego motocykla do wszystkiego. Inaczej będzie na  kamienistych zboczach górskich, inaczej na długich podjazdach .. , a inaczej jazda korytem rzeki ... , a jeszcze inaczej na torze z oponami i takie tam ... Pierwsze dobrze jest mieć zdefiniowaną "przewagę" terenu i tego do czego ma służyć przede wszystkim.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aż tak to jestem za cienki.. Mnie tylko o to chodzi czy można gdzieś do miejsca zabawowego dojechać, czy trzeba na przyczepce zatargać.. 

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, arthurr napisał:

Mnie tylko o to chodzi czy można gdzieś do miejsca zabawowego dojechać, czy trzeba na przyczepce zatargać.. 

i to jest precyzyjne pytanie na mój podstawowy "dylemat" -dzieki Artur :default_icon_beer:

3 godziny temu, Pawel napisał:

Znowu nie czytasz miedzy wierszami, dzwon do Jarka i pogadaj a może się dogadacie :default_cool:

Pawlik , ja ...młody na forum jestem :default_cool: więc nie wiem kto, jak i co ....zadałem pytanie, jeśli ktoś zaproponuje coś konkretnego to będę się do tego odnosił - szklanej kuli nie posiadam, z fusów i chmur nie czytam ..........a Jarka "świat" nie ogarnę nawet jak bym miał że 3 klony dodatkowo :default_tongue:

Jest dyskusja i super , zawsze człek czegoś dodatkowo liźnie ;) i może bardziej świadomie wpierdzieli się w kolejne problemy hehehe

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Jarek napisał:

...nie ma co uszczęśliwiać ludzi wbrew ich przekonaniom - jak ktoś chce mieć 400 + - 50 i to go uszczęśliwi to niech sobie takie właśnie kupi... :default_cafe2:

Jareczku drogi....jak bym zrobił doktorat z tego zagadnienia to bym zwyczajnie napisał że szukam konkretnego rozwiązania, ale że warto bardziej doświadczonych posłuchać to czytam co piszecie i miele we łbie ;)

ps ....napisz mi proszę na PW jaka jest możliwość na dzień dzisiejszy z  "tańszą" 250-ą od AJP i też rozpatrzę w sercu swoim ....może bardziej w portfelu :default_icon_mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A CRF450?

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dołóż nieco do budżetu i kup CRF250L, w miarę nowy motocykl, obecnie bardzo chodliwy, więc na cenie nie stracisz, jak Ci się znudzi, albo nie przypasuje wolno, spokojnie, dostojnie, dojedzie wszędzie, gdzie Ty dasz radę
Najważniejsze.. interwały serwisowe w tym motocyklu, poczytaj, dołóż kasy, poszukaj, kup i ciesz się z jazdy
Nie ma za co

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
22 minuty temu, xel napisał:

Jak 250L, to tu chyba fajna sztuka, tylko nie najnowsza:

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-crf-honda-crf-honda-crf-250l-2014r-ID6DMC2V.html?

Rezerwacja ......

fakt, stan fajny ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Patrzę raz, drugi, trzeci i rezerwacji nie widzę...

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

aha, tero ni mo, wczoraj jak pozbierałem pierwszy raz to jeszcze był wpis : rezerwacja do 30.04

zadzwonimy-pogadamy :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siedmioletni motocykl 6 tys tańszy od nowego to jest okazja?

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawlik, każdy patrzy wg własnych możliwości ....rozumiem Twój przewód myślowy i ok,  moim zdaniem zwyczajnie szkoda tej sztuki ciurać w krzakach żeby np po roku sprzedawać jako "orany" ...nie mam mocnego ciśnienia żeby od razu łykać sprzęta za górną granicę budżetu :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można sobie zadać pytanie, na którym się mniej straci po roku-dwóch ;-) podobno najwięcej się traci kupując nowy, chyba że to bielizna, Afryka albo BMW ;-)

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, strażowy napisał:

.... zadzwonimy-pogadamy :default_cafe2:

Dopytaj czy patyk "wyrównujący" w cenie czy za dopłatą ... :cafe4:

image.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
55 minut temu, xel napisał:

Można sobie zadać pytanie, 

Można a nawet trzeba, 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, Jarek napisał:

 

image.png

25KM

Ośmiał się koń i zdechł......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×