Skocz do zawartości
strażowy

poszukiwane : 350-450 4T

Recommended Posts

XT, XTX, XTZ są super tylko silnik ciut słaby 
W Z tak, bo.ona wazy jakieś 209kg, ale w X i R, którre ważą jakieś +/- 160kg to już nie jest taki niemrawy

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

 

 

Jak to teraz jeździ po asfalcie? Tzn stabilny vmax? Ale fakt, są super i koncertowo je macie odstrzelone default_wub.png

 

Mnie cały czas prześladuje CRF 250 Rally... Ale nie mogę sobie pozwolić na posiadanie dwóch motórów, a jako jedyny, to chyba marnie z dłuższymi przelotami (wyprzedzanie!)...

 

Xel, tylko że to nie jest do jeżdżenia po asfalcie. Nie spodziewaj się stabilności na lekkim motocyklu przy dużej prędkości. Nawet wieśniak Ani powyżej 100kmh zaczyna myszkować, a waży ponad 160kg. Motocykl oczywiście.

 

A crf rally też mi chodziła po głowie, ale dla Ani za wysoka, a dla mnie... na trzeci motocykl mnie nie stać ;) z Poznania jestem

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Marcin N napisał:

...crf rally też mi chodziła po głowie, ale dla Ani za wysoka, a dla mnie... na trzeci motocykl mnie nie stać ;) z Poznania jestem emoji1787.png...

11 lat zasilam skarbówkę w Poznaniu więc pewnie mogę powiedzieć że też jestem "z".

Obecnie 4, ale nie tak dawno 5 mogłem naliczyć więc nie ulegajmy krzywym stereotypom :default_cool: , a że jeden woli nówkę za 6 dyszek a drugi 5 różnych a każda w cenie +/-  12k to już wolna wola waćpana , ktoś inny pewnie powie: brak zdrowego rozsądkowania  :default_tongue:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...podejście nr 3 , jeśli i tym razem moto które mi pasuje czmychnie do kogoś innego to zaczną mnie nawiedzać myśli dziwne :default_icon_e_surprised:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno jeszcze KLX 250 jest ciekawą opcją.

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, Daniel już wspominał o tym modelu ...ale ...........operacja trwa :default_cafe2:, zobaczymy czy "karta pacjenta" zyska nowy wpis :default_icon_mrgreen:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, strażowy napisał:

...podejście nr 3 , jeśli i tym razem moto które mi pasuje czmychnie do kogoś innego to zaczną mnie nawiedzać myśli dziwne :default_icon_e_surprised:

To może przyjrzyj się bliżej KLX 250 - wieść niesie, że fajny ...  :cafe4:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, Jarek napisał:

To może przyjrzyj się bliżej KLX 250 - wieść niesie, że fajny ...  :cafe4:

...niech no tylko znajdę Jarku okulary ...:default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, strażowy napisał:

...niech no tylko znajdę Jarku okulary ...:default_cafe2:

Powodzenia Piotrek :default_wink::default_laugh:

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
55 minut temu, Karson napisał:

Powodzenia Piotrek :default_wink::default_laugh:

 

Co robi różnicę? Kierownik czy pojemność?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cena :default_wink: i oczywiście kierownik.....

Na trialu są jeszcze mniejsze pojemności i ......

Edytowane przez Karson

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Karson napisał:

Cena :default_wink:

Cena to rzecz umowna. Nowe wszystkie są drogie, ale tutaj bardziej chodzi o to czy co do zasady 250'ką da się cokolwiek zrobić..... Może patrzę z innej perspektywy, ale widziałem rzeczy inne niż potocznie się sądzi ... i takie tam... taka "bitwa na filmiki" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, to nie jest bitwa na filmiki Panie Jarku :default_wink:

Takie 250 ki to są dobre do nauki, a nie dla Piotra ( ja akurat widziałem jak jeździ 955 w lekkim terenie ) I jestem pewny, że taka ćwiartka w 4T znudzi Mu się po miesiącu. 

Obok mnie jest mini tor żużlowy i trenuje tam młodzież. Rok temu chlopak z 7 klasy zaczynał  przygodę na silniku 250cm ..... W tym roku ma w ramie już pół litra i za....la aż  miło popatrzeć. 

Moim skromnym zdaniem rozwija się prawidłowo :default_wink::)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację, jednak u młodzieży jest coś takiego jak brak hamulców, u ludzi w "naszym wieku" uważam że już nie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Duży temat. Widziałem co potrafią zrobić na 1200, na 800 i na 250 ... Jednemu się nudzi małe, a innemu duże. Każdy musi znaleźć swoje ... i musi zrobić to sam, żeby mieć fan. Różne drogi, w tym błędy, chybione inwestycje zakupowe ... są tylko środkiem do celu. Niech znajdzie to co mu sprawi najwięcej frajdy ... jemu nie nam ;)

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, dakarowy napisał:

Masz rację, jednak u młodzieży jest coś takiego jak brak hamulców, u ludzi w "naszym wieku" uważam że już nie emoji39.png


 

Mów za siebie :default_wink::D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak miło poczytać Wasze wyznania mili waszmościowie  :default_icon_razz:

...w temacie na świeżo

81a06bfaa205.png

e0809d84b203.png

...miało być pięknie ale nie jest...co prawda kolejny sprzęt który mnie zainteresował nie odjechał do kogoś innego ale  Beta350rr  z 11r. okazała się być dojechanym, poskręcanym na "drutach" wiejskim sprzętem którego upalali chłopaki i lekko podszykowali silnikowo na sprzedaż ...gumy szrot, przód zawias do ogarnięcia , kiwak za chwilę też, sprzęgło na końcu, łańcuch do wymiany, plastiki mocno przyniurane....rama traktowana z pędzla ...ehh, brak słów , znowu się przekonałem jak bardzo ludzie kłamią w żywe oczy. W tym ogłoszeniu również stało jak byk : " moje oczko w głowie .." a koleszka bardzo grzecznie przez telefon opowiadał co jest w sprzęcie ok :default_icon_redface:....finalnie zgodziło się tylko że tylny laczek kończy żywot 

Jedynie silnik w miarę ok pracował choć na górze lekko klepał , odpalał dobrze i nie dymił ...ale czemu korba była wymieniana niedawno i jak długo pochodzi po poskładaniu, tego nie jestem pewien widząc jak traktowano moto na sztukę...

Czyli szukamy nadal ;)

Edytowane przez strażowy
  • Sad 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oczko w głowie dbane o adekwatnie do wiedzy, środków i umiejętności, jak mniemam ;) 

Powodzenia w dalszych poszukiwaniach! Jakbyś znalazł dwa dobre, to dawaj znać ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 minuty temu, xel napisał:

...Powodzenia w dalszych poszukiwaniach! Jakbyś znalazł dwa dobre, to dawaj znać ;) 

...jest pewien temat , muszę sprawdzić ...i nawet FV pewnie by wystawili , to dla Ciebie dobrą opcja ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, strażowy napisał:

...jest pewien temat , muszę sprawdzić ...i nawet FV pewnie by wystawili , to dla Ciebie dobrą opcja ? 

Taka spółka? Ty motor, a Xel fakturę ... :D

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja to robol jestem, mnie faktura nic nie zmienia...

No i też jestem niepoważnym człowiekiem, więc mówię półserio ;) Ale sprawdzaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, xel napisał:

mówię półserio...;)

...a ja całkiem poważnie ;)

Wiedzą się podzieliłem, każdy zrobi z nią co uważa ...:default_cafe2:

ale jak zwykle, miło było pogadać a nie tylko poklikać 

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekam jeszcze chwilę aż popadniesz w większą desperację i wystawię Ci moją Japonię YZ250F. :D

Tyle że Ty szukasz takiej z ładnymi plastikami. :default_blink:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Masz rację, jednak u młodzieży jest coś takiego jak brak hamulców, u ludzi w "naszym wieku" uważam że już nie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka


I to mówi Dakarowy

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×