Skocz do zawartości
strażowy

poszukiwane : 350-450 4T

Recommended Posts

Dnia 28.04.2021 o 11:01, strażowy napisał:

cześć

szukam letkiego toczydła ... prorytet to godny stan mechaniczny, wizualnie niekoniecznie ,  !!!

 

 

10 godzin temu, dziunek69 napisał:

Poczekam jeszcze chwilę aż popadniesz w większą desperację i wystawię Ci moją Japonię YZ250F. :D

Tyle że Ty szukasz takiej z ładnymi plastikami. :default_blink:

dziun - miły chłopaku podkarpacki - rozumiem że tu gdzie piszemy,  w dobrym tonie jest nieco szydery a przycięcie łacha daje +75 punktów na starcie do puli  :default_tongue:....i nawet zdążyłem już ten tutejszy proceder nieco polubić hehe , nie mniej , czytajmy co napisano wcześniej ;)

ps ...bankowo się wpraszam z browarami na delikatną bajerę przy kolejnych odwiedzinach rodzinnego podkarpacia !

Edytowane przez strażowy
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...temat poszukiwań na tą chwilę wstrzymany bo ponieważ, aczkolwiek, ten teges jest :

ba2f870ec6e4.jpg

...to było trzecie podejście "wyjazdowe" do wyhaczenia liścia , dwa pierwsze jeno wkurwiły , tu odważyłem się pojechać wczoraj po południu  do Płońska , jedyne 280km w jedną stronę i wróciłem  o 5-ej rano...jak letko odeśpię to nieco wiedzy przedmiotowej uskrobie ;)

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo Ty, znów Orlen :default_wink::default_laugh:

Nie rozpoznaję, co to za listek laurowy ? :default_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No tak , PESEL robi swoje ze wzrokiem hehe......ale fakt , ciemnawo było pod tymi czerwonymi neonami :default_cafe2:

Co ci mam powiedzieć , w dziennym świetle jakiś taki pomarańczowy skurwensyn :default_icon_mrgreen:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, strażowy napisał:

Co ci mam powiedzieć , w dziennym świetle jakiś taki pomarańczowy skurwensyn :default_icon_mrgreen:

KTM? 

Zaprzyjaźnij się z kluczami :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiększyłem zdjęcie :default_wink: To jest k..wa KTM w 2T ? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, strażowy napisał:

odsłona nr 2...:default_cafe2:

6f5dbc079ba8.jpg

Uffff, a już myślałem że masz zamiar startować na paraolimpiadzie :default_wink::default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Karson napisał:

Uffff, a już myślałem że masz zamiar startować na paraolimpiadzie :default_wink::default_laugh:

Wiesz Piter, jak sobie nie zrobię krzywdy jeżdżąc przez pierwszy miesiąc to już będzie mój pierwszy sukces na tym diable :default_icon_mrgreen:

Edytowane przez strażowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
14 minut temu, artex napisał:

Jak pojeździ miesiąc to będzie większy sukces ;)

a co, kolega opowiadał że "usterkowe" ??:D

Z tego co wiem, ostatni rok Marek eksploatował cały czas, nie miał poważniejszych defektów , poprzedni właściciel który sprowadził kata do Polski też prawie rok używał ...zrobił większy remont silnikowni bo zwyczajnie przyszedł czas na wymianę wypracowanych elementów a jak postanowił zmienić maszynę to ze  spokojnym sumieniem odsprzedał kumplowi Marasowi . Nie zrobiłem doktoratu z tej marki jeszcze ale coś wiedzy liznąłem. KTM ma swój "klimat" , obsługa jest wymagająca i rygorystyczna jeśli sprzęt ma być sprawny cały czas. Sporo negatywnych opinii powstaje po "budżetowych"  naprawach lub zwyczajnym olaniu wytycznych producenta i serwisówki. Być może dla wielu osób obsługa tej marki jest zbyt kosztowna , trzeba pamiętać że wiele modeli to rasowe wyczynówki więc nie ma tu miejsca na półśrodki ...no chyba że na chwilę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolega niech wyjmie tyczkę z tyłka i czyta łącznie z emotikonami

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

trzecia odsłona i nieco wiedzy czemu ten :default_cafe2::  KTM  EXC-R 450 , model 2008, prod.2007 

fed37dda7ac4.jpg

nie miałem parcia na pomaranczę, bardziej zależało mi na godnym stanie mechanicznym , kilka spotkań, parę oglądanych sprzętów w tym dwa na dalszych występach gościnnych przekonało mnie ponownie że nie ma co liczyć na szczęśliwy traf u nieznajomej osoby 

46 minut temu, artex napisał:

Kolega niech wyjmie tyczkę z tyłka i czyta łącznie z emotikonami

si senior :default_icon_beer:......a tak fajnie uwierała :default_tongue:

3534f0fa617a.jpg

wczoraj,prawie równocześnie dostał info od dwóch osób o sprzedawanym ktm-ie . Okazało się że właściciela znam z forum Triumpha Tigera, nawet były wspólne wycieczki  ( Karson - pamiętasz zapewne jak Maras ujeżdżał Tex-a  khaki , w terenie również ).  Szybki telefon i w kilka godzin ogarnąłem się żeby sprawnie wyskoczyć do Płońska.  Maras ma kilka sprzętów , dba o swoje zabawki bo zwyczajnie stać go na to a przy tym jest myślącą osobą : dba to ma :default_cool:  , poznałem  historię tego egzemplarza po sprowadzeniu w 19r. do kraju , kto co robił i kiedy . Ta wiedza przy tego typu sprzętach jest bezcenna . Marek ociera łzy po swoim EXC  nowym rumakiem - pogłaskałem i się przysiadłem do nowego 690 R .

Motek był świadomie używany w terenie, nie jest igiełką wizualną i nie mam z tym problemu ...będę miał potrzebę to sobie dogłaskam. Za to jestem pewien że jedzie dobrze , ma pewne papiery i sporą, udokumentowaną historię obsług. Czy się polubimy to się okaże ...w końcu : "jak se nie spróbujesz, to się nie przekonasz ..." 

No i będę miał porównanie do tego co opowiadają koledzy :D

Edytowane przez strażowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To tak hasłowo: kateem lubi jak się w nim grzebie często, ale na wysokim poziomie technicznym. Nie znosi za to nicnierobienia i amatorki ... wtedy nie musi być drogo i w ogóle ...

Jak Ty jesteś zadowolony z zakupu to brawo TY!  Gratki!

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wadliwie czyli oszczędnie serwisowany KTM zmienia się w KrótkoTrwałyMotocykl  :D

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze jeden detal : moto zakupiłem za 13.5k pln , zarejestrowany i ubezpieczony do września ...na nowym komplecie six daysów od metzelera, ( drugi taki komplet przytarty w połowie dostałem w pakiecie podobnie jak kilka filtrów-nakladek powietrza i bańkę oleju ) napęd również kilka motogodzin, nowe hamulce ( tarcze , klocki , płyn ...co ważne , pompy jeszcze Brembiaki ) , zawias przód zrobiony na początku tego roku - brak pocenia , tylny amor i wahacz również obsłużony w ciągu ostatniego roku, kompletne sprzęgło wymienione 12 mth temu. Tłok wydoli jeszcze ok 40-45 mth. Marek szykował sprzęt na Tukana...co wyszło z rajdu pewnie wiadomo :default_sad:. Plastiki i folie są ok , brak trytek innych patentów na szybko choć "szramy" są bo sprzęt waleczny hehe 

 

 

 

 

18 minut temu, Jarek napisał:

Jak Ty jesteś zadowolony z zakupu to brawo TY!  Gratki!

powiem tak Jarku : z samego zakupu tak , bo mam nadzieję że bez napinki znalazłem dobrą bazę na której jeszcze chwilę pojeżdżę - dojrzałem do decyzji że chcę ten typ motka i tu mam poczucie samospełnienia ;).

Czy z samego sprzęta będę zadowolony to dopiero czas jakiś pokaże - chętnie opiszę swoje przemyślenia i odczucia po pewnym czasie eksploatacji :default_icon_razz:

Edytowane przez strażowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapamiętajmy te górnolotne słowa o nowym zakupie i wróćmy do nich na jesień
Gratulacje, niech się kółka kręcą i Karson zazdrości

z telefonu

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
45 minut temu, Pawel napisał:

Zapamiętajmy te górnolotne słowa o nowym zakupie...
 

gdzie takie widać ?? ....przed chwilą napisałem szczerze że czas zweryfikuje czy moto mi przypasi a jeśli tak to z jakich względów ;) i analogicznie , w drugą stronę 

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach


Ładny, niech orze!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
54 minuty temu, Pawel napisał:


Gratulacje, niech się kółka kręcą i Karson zazdrości emoji2.png


 

Fakt, trochę zazdroszczę,  ale prawdę mówiąc ja już nie mam siły do tego rodzaju sprzętów :default_sad:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Fakt, trochę zazdroszczę,  ale prawdę mówiąc ja już nie mam siły do tego rodzaju sprzętów :default_sad:
Daj spokój.. a crf250l było dla Ciebie za słabe .. przejedź się .. serio piszę
P.s. strażak.. gratulacje zakupu, niech niesie oczekiwane zadowolenie
Napisz dokładnie co to jest .. 250 w 4suwie? Jak Ci sie znudzi serwisowanie za pół roku, daj znać

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Daj spokój.. 250 w 4suwie? Jak Ci sie znudzi serwisowanie za pół roku, daj znać

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka



EXC-R wynika z wypowiedzi że silnikownia ma 450 kubických centimetrů jak mawiają południowi sąsiedzi.

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach





EXC-R wynika z wypowiedzi że silnikownia ma 450 kubických centimetrů jak mawiają południowi sąsiedzi.

z telefonu

No matter .. jak dla mnie

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

 

 

 

EXC-R wynika z wypowiedzi że silnikownia ma 450 kubických centimetrů jak mawiają południowi sąsiedzi.

 

z telefonu

 

No matter .. jak dla mnie

Bo jak widać ..się jąkam

 

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×