Skocz do zawartości
tortois

Kupie BMW F650 lub F650GS

Recommended Posts

Trzy miesiące po założeniu tutaj konta nadszedł upragniony dzień. Właśnie zdałem prawko! :D Szukam maszyny, budżet 8000-9000zł. Jestem z lubelskiego ale to nie problem gdyby coś wartego uwagi trafiło się dużo dalej. Ktoś coś? 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dziale sprzedam masz zwykłego F650gs i dakara. Działaj. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 @arthurrtak, widziałem je, jednak pod tymi ogłoszeniami nie wiele się dzieje, to znaczy brakuje mi pod nimi wypowiedzi Was - czyli ludzi którzy mają wiedzę (coś w stylu znam tego sprzedającego, to porządny gość i porządny sprzęt- polecam).  Poza tym trochę przerażają mnie przebiegi, czy słusznie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niesłusznie. Ale zawsze możesz kupić z magicznymi cyferkami jakiegoś świeżo sprowadzonego Włocha, wiadomo, oni tam mają zimę przez 10 miesięcy i są bogaci, kupują motocykle żeby mieć, nie żeby jeździć :D

To motocykl turystyczny, w naszych warunkach ok. 10 tys/ na rok będzie bezpiecznym założeniem.. 

Co do komentarzy.. Poważnych.. Nie to miejsce :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650gs-krajowy-13-lat-jeden-wlasciciel-pelne-wyposazenie-CID5-IDJWK1c.html?fbclid=IwAR2Rl_5eyVnD6B1TCRMYhRRHyx34ltmBn6NZozlns9eaYf7WztekSaVVLkA Tu fajna krajówka, ale trochę powyżej budżetu i drugi koniec Polski. 

Zawsze można próbować negocjować sprzedaż bez kufrów bocznych czy czegoś tam...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 a to takie coś co na ma handbarach dodatkowo (podwyższenie?) to można gdzieś kupić i jakoś się nazywa. Bo przydałoby mi się. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, no, fajny mały przebieg :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...kanapa "akcesoryjna" :default_cafe2:, ambitna osłona łańcucha ....no i kufer "policyjny" ...zagadaj z Dziunem, ma praktycznie obok ogródka, może luknie ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@strażowy osłona oryginalnie powinna być plastikowa? rozwiniesz z tym kufrem? dzięki za podpowiedź ale sam nie mam aż tak daleko żeby komuś zawracać głowę :default_wink:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ludziska ... gadacie o motku, który lada chwilę będzie pełnoletni ... i nie czepiajcie się kufra ... Dobrze, że jest. Jeżeli chodzi o osłonę to widać, że jest ich z tego stylu jeszcze kilka ... Wyglądają na TT - więc raczej to plus. Nie wszyscy przepadają za pampersem. Generalnie ocena motka po zdjęciach ... szczególnie po tak słabej jakości jak w ogłoszeniu jest obarczone dużym błędem. Tylko real.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:default_icon_rolleyes:......się rozmawia Jarku a nie

4 godziny temu, Jarek napisał:

Ludziska ... i nie czepiajcie się kufra ...

Edytowane przez strażowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, strażowy napisał:

:default_icon_rolleyes:......się rozmawia Jarku a nie

I co płacze? Się rozmawia po forumowemu, a to jest forum F650GS - to nie miejsce dla miękkich faj ... ;)  :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie w międzyczasie niedaleko mnie wyskoczył jeszcze taki egzemplarz:

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-gs650-pierwszy-wlasciciel-CID5-IDIB0TN.html#010ec682f7

trochę dalej ale fajna

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-gs-abs-2007-rok-44kw-CID5-IDK2bwm.html#976166578e

Edytowane przez tortois

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czerwony wygląda sensownie. Trzeba wsiąść, pojechać, zobaczyć i decydować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, Marcin_Krk napisał:

Czerwony wygląda sensownie. Trzeba wsiąść, pojechać, zobaczyć i decydować.

Noo, młody, tani i po czip tuningu - 10 km więcej niż fabryka :D

O tego brytola to spytać czy zarejestrowany, a jeśli nie to czy sprowadzony w tym roku i opłacone należności celno-skarbowe. Jeśli nie to.. Trzeba go wywieźć z powrotem i jeszcze raz przywieźć legalnie ;) zapytaj też o angielski numer rejestracyjny. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, arthurr napisał:

Noo, młody, tani i po czip tuningu - 10 km więcej niż fabryka :D

Cuda się zdarzają, szczególnie w Wydziałach Komunikacji przy rejestracji :D

Z przed monitora sprzętu nie kupisz, trzeba ruszyć tyłek, oglądać, sprawdzać i brać :default_cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brytol juz raczej odpada, pierwszy raz byl wystawiony już w lutym z tego co zauważyłem ale nie zaszkodzi zadzwonić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Marcin_Krk myślisz, że jest sens kogoś wynająć żeby to obejrzał? Ja mam kawałek drogi i małą wiedzę.  Jest gość W Katowicach, który ogląda za 4 stówy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, tortois napisał:

@Marcin_Krk myślisz, że jest sens kogoś wynająć żeby to obejrzał? Ja mam kawałek drogi i małą wiedzę.  Jest gość W Katowicach, który ogląda za 4 stówy.

:default_icon_eek: co w tej usłudze jest zawarte? Rentgen spawów główki ramy i zdejmowanie głowicy? 

A może gwarancja że jak gość powie, że ok, to przez rok z ewentualnymi problemami do niego i jego kieszeni? 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

podobno gośc będzie jeździł tym motocyklem do tyłu aż licznik nie cofnie sie poniżej 40kkm :D

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bierz w ciemno :D

 

Mogę Ci to obejrzeć w piątek/ sobotę, dobra ruda wystarczy. Ale nie umiem do tyłu. No i mogę tylko powiedzieć co widzę a nie co będzie za miesiąc.. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, arthurr napisał:

Bierz w ciemno :D

 

Mogę Ci to obejrzeć w piątek/ sobotę, dobra ruda wystarczy. Ale nie umiem do tyłu. No i mogę tylko powiedzieć co widzę a nie co będzie za miesiąc.. 

Chętnie skorzystam z propozycji, dzięki! Może być bez jeżdżenia do tyłu;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×