Skocz do zawartości
tortois

Kupie BMW F650 lub F650GS

Recommended Posts

No to najpierw zadzwoń, zobacz czy gadka się klei, uprzedź że masz daleko i że kogoś wynajmujesz żeby obejrzał co by skłonić sprzedającego do szczerości. Potem daj znać czy faktycznie jesteś zainteresowany i podjechać. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, tortois napisał:

Chętnie skorzystam z propozycji, dzięki! Może być bez jeżdżenia do tyłu;)

Jak Artuś sprawdzi to nie ma ch.. we wsi :default_cafe2:

Skontaktuj się z nim, weź adres do przesyłki tylką dobrze zabezpiecz żeby się nie potłukło w transporcie :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie wyszło z poprzednim motocyklem. Dzięki arthurr za zaangażowanie! Może ktoś kojarzy tego dakara, trochę Polski zwiedził bo miał właścicieli w małopolskim, na podkarpaciu i śląsku a teraz jest w mazowieckim:

https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-gs-dakar-super-doposazenie-CID5-IDK85jk.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=2

 

z CEPIKu zastanawia mnie "zbycie pojazdu" w listopadzie 2017 przez trzeciego właściciela a zmiana włąsciciela na czwartego była dopiero w marcu 2018 może to świadczyć o jakims dzwonie?

Edytowane przez tortois

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po prostu ktoś go przerejestrował dopiero w marcu.. Wtedy jeszcze nie było za to kar. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miało byś Funduro, potem GS a skończyło się na dakarze :default_cool: 2004r., komplet kufrów, gmole, grzane manetki, przy moich 173cm myślałem, że będzie o wiele gorzej - pięty w górze ale czuję się stabilnie. Po 300km powrotu strasznie boli dupsko, zaradzi temu jakaś inna kanapa? Poprzedni właścicel połamał szybkę i ją skrócił, ma ktoś do sprzedania jakąkolwiek wyższą? Dzięki jeszcze raz @arthurr za konsultacje

 

dd.jpg

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co widzę, to masz chyba tzw. niską kanapę. Więc wybór: albo w miarę stabilne podparcie stóp na podłożu i lekki ból doopy, albo wygodniejsza kanapa ale podpieranie się palcami o podłoże. Wybór należy do Ciebie. Ewentualnie możesz zainwestować we wszycie wkładki żelowej w kanapę. Będzie komfortowo. Jest kilku tapicerów w Polsce którzy to profesjonalnie robią.

Jak będziesz miał problem z wyższą szybą rozważ może deflektor:

http://www.darkojak.rkr.pl/Deflektor/

taki ja miałem:

oMUHcHpX_d5AKk7dXHJKkUFYMkW6bQCxenTlo6ue

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

On ma niską szybę Wunderlicha. U mnie przy wysokiej deflektor niespecjalnie coś zmienia, bo wiatr wali z boku. Trzeba by boczne deflektory jeśli już. Generalnie do singla brakuje sensownej szerokiej i wysokiej szyby. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdego dupa boli po ok. 2 godzinach jazdy.

Single miały jedne z najwygodniejszych kanap. Jeśli dupa Cię boli po 300km to raczej nic dziwnego.

Gratuluję. Miałem takiego samego... a może nawet to jest mój?

Jednak nie ten rok i kilka drobiazgów

 

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

 

taptarapta

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, tortois napisał:

@cykli który konkretnie deflektor od darkojaka byś doradził? Brać 14cm czy wystarczy 12?

Nie wiem. Nawet nie pamiętam ile miał ten "mój"; to było cztery motocykle temu...:default_icon_mrgreen:@tortois , to Tobie musi pasować. Akurat nie sądzę żeby 2 cm w tym przypadku miało AŻ takie znaczenie :D. Ja mam 179 cm wzrostu. Ten deflektor który miałem spełniał swoje podstawowe zadanie. Pęd wiatru szedł w szczyt kasku. Był też regulowany co do kąta ustawienia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

14 i można jarać podczas jazdy :D

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze mówi

CŽ175 typ 450 -> Honda Shadow 600 -> F650GS -> F650GS Dakar -> Triumph Tiger 800XCX / BMW G650X-Country

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×