Skocz do zawartości
patrykgarczu

F650 Funduro 99' niezawodna.

Recommended Posts

Witam,

Osiołek spełnił swoje zadanie idealnie, pojeździłem, posmakowałem i mam ochotę na więcej :)

Tylko że przy 188cm wzrostu po 100 km jazdy zasiadam na trzy razy. Nie da się niestety. Moto u mnie ani razu nie zawiadiodło. Żeby nie wzrost pewnie bym śmigał. Muszę kupić coś większego.

Na ten moment nie wymaga wkładu. Dostało ostatnio nowe króćce ssące. Ładnie ubrane. Zapraszam.

Cena wysoka. Wiem.

W tym stanie i tak ubrana tyle się ceni. ;)

Jeśli się spiszecie może zastane przy BMW. Jakieś podpowiedzi jaki model BMW w klasie turystycznej takiej bardziej terenowo turystycznej. Coś większego gabarytowo? Tylko jeszcze wydaje mi się do czegoś ponad litra nie "dorosłem "

Może jakaś 8-seta?

 

PS pomimo bólu pleców cały czas jeździ. Także przebieg rośnie.

 

LwG

PG

 

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież napisał, że zapłacił wysoką cenę w postaci bólu pleców i ogólnie jest wysokim mężczyzną łanie ubranym ... no i że litra to nie wypije, ale 8 setek czemu nie  :D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Link działa, cena jak cena ani wysoka, ani niska...

Co do pierwszego posta, to nie wiem jak funduro, ale dla mnie mały Gs był bardzo wygodny... A mam 191cm. Może u Ciebie to kwestia kanapy? Może najpierw tutaj pokombinuj... Cóż osiemsete była faktycznie wyższa, ale kanapa średnio wygodna... No ale trza być twardym nie mientkim...

A ty Patryk nie maż się... Chłopaki nie płaczą...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Link działa, cena jak cena ani wysoka, ani niska...
Co do pierwszego posta, to nie wiem jak funduro, ale dla mnie mały Gs był bardzo wygodny... A mam 191cm. Może u Ciebie to kwestia kanapy? Może najpierw tutaj pokombinuj... Cóż osiemsete była faktycznie wyższa, ale kanapa średnio wygodna... No ale trza być twardym nie mientkim...
A ty Patryk nie maż się... Chłopaki nie płaczą...
Taaaak zgooda mógłbym.

Ale też trochę bym chciał dogonić aktualne trendy :)

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wydaje mi się, że kolega nie może się zdecydować, który sprzedać: FUNDURO czy ST ???  To kolega ma dwa motury :default_huh:???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wydaje mi się, że kolega nie może się zdecydować, który sprzedać: FUNDURO czy ST ???  To kolega ma dwa motury :default_huh:???
A jaśniej?

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • Użytkownik
  •  27
  • 36 postów
  • Lokalizacja: Kutno
  • Motocykl:F650 ST

W ogłoszeniu jest  "BMW F650 Funduro" , z fotek wynika, że kolega ma jednak ST, nie Funduro, różnią się wielkością przedniego kółka, przednimi kierunkowskazami i boczkami pod zbiornikiem paliwa ale ja się nie znam, ja tylko jeżdżę :default_moto1:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
  • Użytkownik
  •  27
  • 36 postów
  • Lokalizacja: Kutno
  • Motocykl:F650 ST

W ogłoszeniu jest  "BMW F650 Funduro" , z fotek wynika, że kolega ma jednak ST, nie Funduro, różnią się wielkością przedniego kółka, przednimi kierunkowskazami i boczkami pod zbiornikiem paliwa ale ja się nie znam, ja tylko jeżdżę :default_moto1:

No właśnie nie wiem jak kolega patrzy na foto, ale z przodu koło jest większe. To jak kolega się nie zna to kolega zajmie się tym co umie - jeździ.



Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Admina proszę o zamknięcie tematu.
Odjechała już z nowym właścicielem.


Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, manioora napisał:

A jak wróci?

 

20 minut temu, patrykgarczu napisał:

Nie sądzę. Warta była kasy.

No właśnie w związku z kasą może wrócić ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No właśnie w związku z kasą może wrócić ...
Hehe ... Rozumiem że będzie chciał oddać Moto ..
No chyba prawo tam się pozmieniało ale przyznam że nienwiem jak to w praktyce wygląda.

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, patrykgarczu napisał:

No właśnie nie wiem jak kolega patrzy na foto, ale z przodu koło jest większe. To jak kolega się nie zna to kolega zajmie się tym co umie - jeździ.

Na tym forum jest bardzo dużo literatury, bardzo ciekawej, trzeba tylko chcieć pogrzebać i poczytać, jadę dalej:default_moto1:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Rękojmia. 2 lata.
Tak w uproszeniu. 
No niby tak zgoda - ale to na zwykłą umowę kupna sprzedaży też rękojmia dwa lata ? Czy tylko przy fakturze?

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 godzin temu, Geoborek napisał:
  • Użytkownik
  •  27
  • 36 postów
  • Lokalizacja: Kutno
  • Motocykl:F650 ST

W ogłoszeniu jest  "BMW F650 Funduro" , z fotek wynika, że kolega ma jednak ST, nie Funduro, różnią się wielkością przedniego kółka, przednimi kierunkowskazami i boczkami pod zbiornikiem paliwa ale ja się nie znam, ja tylko jeżdżę :default_moto1:

St ma jeszcze krótszy zawias i inny kolor licznika :) Boczek jest srebrny, a funduro czarny. Nie ma już fotek, ale  jak na moją pamięć to było ST.

Tak St ma większy przód niż tył, bo 18", ale Funduro ma 19".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×