Skocz do zawartości
andman

podwyższenie kiery o 50 mm

Recommended Posts

Witam chciałbym podwyższyc kierownice o 50 mm ale czytam forum i w koncu sam nie wiem ... od touratecha jest o 35 mm i bedzie pasować do dakarka ... ale

pytanie

czy i gdzie kupie podwyższenie 50mm do Dakara 2007. czy bedzie pasowa© co z ( niesymetrycznym rozstawem)

P.S. podobno do modeli z ABS nie trzeba kupować nowych przewodów. mój mechanik mówi że bez prablemu to przerobi:):lol: prawda ??? czy fałsz :lol:?????

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekając na szczegóły na temat podwyższenia, które na pewno wyjaśni Ci tutaj megagame jak się pojawi. Odpowiem tylko w kwestii przewodu - to właśnie w wersji z ABS wymiana przewodu jest niezbędna. Wymieniasz tylko górny przewód - oryginalnie ma około 34 cm między oczkami. Zamówiłem przewód HEL na 38 cm i wydaje się, że będzie ok, choć podwyższenia jeszcze nie zakładałem. Do odpowietrzenia układu konieczne będzie użycie specjalistycznej pompy ssącej.

Przy okazji tematu, chciałem się zapytać, może ktoś wie, czy do tych podwyższeń są śruby, które umożliwiają zmontowanie płytki w włącznikiem świateł awaryjnych i ABS? mają one otwory w łbach, w które wkręca się śrubki na torx trzymające tą płytkę właśnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie, tylko te śrubeksy nie umożliwiają potem zamocowania na nich tego plajsticzka z wyłącznikiem ABS i awaryjnych.

20110408318.jpg

Z tego co mówił pitersc, to touratechowe podwyższenie ma śruby z łbami ,które mają rozwiercony i nagwintowany środek. Tylko, że ono ma 3,5 cm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Idź do ślusarza niech dorobi.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

opcja szukaj, temat osobicie poruszalem.

kup na boxer-parts.eu tam jest zestaw do podwyzszenia ze srubami o ktore pytasz.

przedowy hamulcowe musialem kupic dluzsze niz standard o jakies 3-4cm - tylko ze moje sa bez ABS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czekając na szczegóły na temat podwyższenia, które na pewno wyjaśni Ci tutaj megagame jak się pojawi.

Pojawiłem się więc jestem ;).

Mam dokładnie to podwyższenie Motecha z ebaya i gorąco polecam bo pasuje, z jednym ale... tak jak pisał jackx, śruby imbusowe nie mają otworów na mniejsze śrubki do mocowania panelu plastikowego więc trzeba by było wybrać się do ślusarza na wiercenie i gwintowanie.

W temacie zostało już chyba powiedziane wszystko więc znikam już ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×