Skocz do zawartości
Vengosh10

Lewy przedni boczek do f800gs rocznik 2008-2009

Recommended Posts

Malowanie plastików motocyklowych to nie jest łatwy temat - dużo krzywizn , wgłębień , otworów itp . Ja trzy lata temu kupiłem zupełnie nieuszkodzone F800ST ze śmiesznym przebiegiem - niestety użytkował pan z Montpelier i nie miał garażu :D . Tak wypłowiałego plastiku nigdy nie widziałem , poza tym do wymiany były obie manetki bo się fioletowe zrobiły od słońca i do polerowania lampa p+t . Ale że jak wspomniałem przebieg poparty książką i fakturami ze serwisa :default_dry: był zacny to opłacało się wydać 600 za robotę + 400 za materiały . Lakier kupiłem dwa razy bo lakiernikowi nie "pykło" za pierwszym razem , szary matowy go pokonał . Ale w sumie się opłacało - 400 za jeden plastik to nawet dzisiaj zdzierstwo :D , to nie jest aż tak filozoficzna robota .

6mzouagCnVeZa3ymOYVDJDQfU8uRhOHY4-nAFtCo

A teraz po lakierowaniu :

l6prwNl-1bP_-ujlfhLhDa3Jg-6Jjj-6Y59mQ8SW

Edytowane przez mario2007

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo Ty jesteś z Krakowa

taptarapta


W Poznaniu czuć dobrobytem Screenshot_20210908-165122_Facebook.jpg

z telefonu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomalujesz używkę to przy sprzedaży klient powie, że mu jakiegoś ulepa sprzedajesz handlarzu ;). Jak wstawisz nowy i pokażesz fakturę z BMW, to każdy powie, że może i jakaś wywrotka była ale przynajmniej właściciel dbał i profesjonalnie naprawił. Oczywiście jeżeli przez jakiś czas nie kupisz ładnej używki we właściwym kolorze. Kolejna kwestia, jeżeli lubisz te moto to będziesz się wkurzał, że za 400 zł więcej mogłeś mieć ładne nowe a nie stare malowane. Chyba, że wszystko jedno to wówczas można po taniości ;).

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×