Skocz do zawartości
daniem

Cześć wszystkim

Recommended Posts

Od miesiąca jestem posiadaczem bmw f gs 650 z 2007.

Motocykl sprowadzony z Niemiec gdzie jeździł jako policyjny. Zmieniłem już kanapę i uchwyt pasażera. Niestety brakuje mi klapki do zamykania i jeśli nie znajdę to musze kupić np. w BMS store

Pozostają mi do kupienia podnóżki pasażera.  Muszę go trochę dopieścić ale już sobie mogę podróżować.

Pozdrawiam wszystkich 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, daniem napisał:

 Niestety brakuje mi klapki do zamykania i jeśli nie znajdę to musze kupić np. w BMS store

Chyba tak, bo w BMWstore drogo... 

Witaj!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć,

Witam Cię jako pół dnia starszy na tym forum ;-P

Ile dałeś za kanapę, bo też szukam?

Co do klapki to coś około 190PLN chcą za oryginał, czyli nie jest źle, ale gęstość PLN/cm3 plastiku jest duża. Tylko będzie chyba bez zamka a to kolejne wydatki.

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moto było w dokumentach niemieckich na dwie osoby. Choć miejsce było na jedną. Przegląd zrobiłem po znajomości na dwie( brak podnóżek). Kanapę udało mi się kupić za 50 zł. ( Nie jest idealna ). Klapki poszukuje. W zimę coś pewnie znajdę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
56 minut temu, daniem napisał:

 Przegląd zrobiłem po znajomości na dwie( brak podnóżek).

Fajnie, że taki szczery jesteś. Powiedz nam komy dałeś łapówkę i jak wyrolowałeś np. US ... A co? Niech "oni" mają wyniki i awanse ... , tylko czy znajomego nie będzie Ci szkoda jak mu uprawnienia zabiorą i ogólnie dostanie ze 3 lata za poświadczenie nieprawdy ... Ach ci młodzi ... bez wyobraźni - byle tylko w internecie się znaleźć i być sławnym ... :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podnozki były tylko nieoryginalne trochę nie pasowały.  Nie wiem jak to jest ale w niemieckim brifie były dwa miejsca w dowodzie a siedzenie pojedyncze i tam jakoś przegląd  przechodził. Bez podnóżek i pojedyncze siedzenie !

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×