Skocz do zawartości
Slotek

Bym kupił GSa 650 Twin >2007

Recommended Posts

Hej.

Poszukuję GSa F650 twin w budżecie najchętniej do 17tys - w roczniku.... zdaje się że rocznik zostaje określony przez budżet właśnie - ale generalnie twin pojawił się w '2007 wg mojej wiedzy.

Zależy mi na ABS, grzanych manetkach, pełnym wyświetlaczu, handbarach, gmolach i kufrze centralnym. Nie dokonywałem dotąd długich tras więc nie zależy mi na płaceniu za kufry boczne ale jesli będzie jakaś ciekawa oferta Z stelażami i bocznymi kuframi to chętnie ją rozważę. 

Jeżeli chodzi o lokalizację to najchętniej woj lubelskie, podkarpackie ew małoposlskie, świętokrzyskie i dół podlaskiego - chodzi o to że mojemu doradcy technicznemu nie chce się jechać dalej niż 150 - 200km od Zamościa...  

Pozdrawiam 

Slotko

Edytowane przez Slotek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie znam się ani nic nie wiem na temat żadnej oferty sprzedaży takiej maszyny w określonym promieniu od Zamościa xD
Ale nie rozumiem takiego kryterium odległości....
Zacytuję przeczytany tutaj post.
Jak się nie chce z domu ruszyć dupy - trzeba padło kupić koło chałupy... ;)

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, patrykgarczu napisał:

Nie znam się ani nic nie wiem na temat żadnej oferty sprzedaży takiej maszyny w określonym promieniu od Zamościa xD
Ale nie rozumiem takiego kryterium odległości....
Zacytuję przeczytany tutaj post.
Jak się nie chce z domu ruszyć dupy - trzeba padło kupić koło chałupy... ;)

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka
 

patrykgarczu - nie chce się ruszyć z domu - mechanikowi - nie mnie. Ja jestem zaintersowanym ewentualnym kupującym  - leniwy mechanik to inna osoba - nie ja! Brawo więc dla Ciebie za przywołanie poetyckich rymów ale poskładanie w jedną osobę dwóch osób aby zacytować im/jej forumową mądrość to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
patrykgarczu - nie chce się ruszyć z domu - mechanikowi - nie mnie. Ja jestem zaintersowanym ewentualnym kupującym  - leniwy mechanik to inna osoba - nie ja! Brawo więc dla Ciebie za przywołanie poetyckich rymów ale poskładanie w jedną osobę dwóch osób aby zacytować im/jej forumową mądrość to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie. 
 
Czas zmienić mechanika. Nie przywoływałem forumowych mądrości żebys bił brawo - tylko żebyś się zastanowił.
Zawsze podziwiam ludzi za ich "ograniczenia".
Różnimy się po prostu poglądami a takie kryteria sa dla mnie co najmniej dziwne. Nie rozumiem tego że nie można jechać dalej nawet samemu obczaic co jest grane z maszyną a później ew uznać że chcesz zabrać mechanika jakoś go zachęcić żeby pojechał 250 km zamiast 190 km na oględziny.
No chyba że nawet sam boisz się jechać obejrzeć jakaś maszynkę- wtedy to inna sprawa.
Powodzenia w szukaniu !

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

51 minut temu, patrykgarczu napisał:

Czas zmienić mechanika. Nie przywoływałem forumowych mądrości żebys bił brawo - tylko żebyś się zastanowił.
Zawsze podziwiam ludzi za ich "ograniczenia".
Różnimy się po prostu poglądami a takie kryteria sa dla mnie co najmniej dziwne. Nie rozumiem tego że nie można jechać dalej nawet samemu obczaic co jest grane z maszyną a później ew uznać że chcesz zabrać mechanika jakoś go zachęcić żeby pojechał 250 km zamiast 190 km na oględziny.
No chyba że nawet sam boisz się jechać obejrzeć jakaś maszynkę- wtedy to inna sprawa.
Powodzenia w szukaniu !

Wysłane z mojego SM-G715FN przy użyciu Tapatalka
 

Wiesz mechanik to mechanik - woli mieć wolny weekend bo ma rodzinę itd i wiele oczywistych oczywistości. Mechanikiem jest niezłym - ale nie lubi poświęcać swojego prywatnego czasu nawet jeśli ktoś mu za to oferuje zapłatę. Określiłem więc takie kryteria świadomy własnych czy okołowłasnych możliwości bo biorąc pod uwagę miejsce zamieszkania mogę powiedzieć że mam wszędzie daleko... inaczej niż gdybym mieszkał w Polsce centralnej skąd w każdą stronę kraju jest maks 300km. Kończąc bo nasza dyskusja nie przybliża mnie w żaden sposób do zakupu moto - bywam w miarę regularnie na południu Polski powiedzmy wzdłuż autostrady A-4 - gdybyś słyszał o wartym obejrzenia moto - proszę Cię o info. Miłego dnia!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pany spokojnie. Kryteria zostały określone, co pewnie nie oznacza, że jakby trafił się egzemplarz wart uwagi , owe kryteria zostały by nagięte.

Poszło ogłoszenie z chęcią zakupu konkretnego modelu (co też nie oznacza, że tak to się zakończy - jak w moim przypadku), może ktoś z forumowiczów  ma ochotę sprzedać, ale do tej pory o tym nie wiedział ...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×