Skocz do zawartości
Slotek

Wysoka szyba jest potrzebna do GSa 650 Twin >2007

Recommended Posts

Hej.

Poszukuję GSa F650 twin w budżecie najchętniej do 17tys - w roczniku.... zdaje się że rocznik zostaje określony przez budżet właśnie - ale generalnie twin pojawił się w '2007 wg mojej wiedzy.

Zależy mi na ABS, grzanych manetkach, pełnym wyświetlaczu, handbarach, gmolach i kufrze centralnym. Nie dokonywałem dotąd długich tras więc nie zależy mi na płaceniu za kufry boczne ale jesli będzie jakaś ciekawa oferta Z stelażami i bocznymi kuframi to chętnie ją rozważę. 

Jeżeli chodzi o lokalizację to najchętniej woj lubelskie, podkarpackie ew małoposlskie, świętokrzyskie i dół podlaskiego - chodzi o to że mojemu doradcy technicznemu nie chce się jechać dalej niż 150 - 200km od Zamościa...  

Pozdrawiam 

Slotko

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 26.09.2021 o 21:15, Slotek napisał:

Zależy mi na ABS, grzanych manetkach, pełnym wyświetlaczu, handbarach, gmolach i kufrze centralnym. Nie dokonywałem dotąd długich tras więc nie zależy mi na płaceniu za kufry boczne ale jesli będzie jakaś ciekawa oferta Z stelażami i bocznymi kuframi to chętnie ją rozważę. 

 

Pełny wyświetlacz można odblokować komputerem (mają tacy ludzie na forum), tylko trzeba se pociąć/wymienić obudowę. tzw. handbary, gmole i kufer centralny można bez problemu dołożyć, ale to jest oczywiste ;) Tak tylko, gdybyś przypadkiem trafił na ofertę motka bez tychże. Druga sprawa, czy dopuszczasz kupno osiemsety, czy tylko mały twin wchodzi w grę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, xel napisał:

Pełny wyświetlacz można odblokować komputerem (mają tacy ludzie na forum), tylko trzeba se pociąć/wymienić obudowę. tzw. handbary, gmole i kufer centralny można bez problemu dołożyć, ale to jest oczywiste ;) Tak tylko, gdybyś przypadkiem trafił na ofertę motka bez tychże. Druga sprawa, czy dopuszczasz kupno osiemsety, czy tylko mały twin wchodzi w grę?

XEL - siedziałem na 800tce - wydaje mi się za wysoka - trudniej się nią pobawić w lekkim terenie chociaż prześwit ma większy niż Twin ale przestałem myśleć o 800tce bo raczej są droższe. Ale też jakby trafił się fajny egzemplarz to czemu nie... :-)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kupowałem pierwszego GS, to 800 wydawała się nieosiągalnym monstrum, którym nigdy nie będę w stanie jeździć.
Okazało się po latach że nie tylko 800 ogarniam bez problemu ale i wyższe motocykle.
Kwestia objeżdzenia się i wielu kilometrów w siodle

taptarapta

  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogłoszenie nieaktualne. Kupiłem GSa ! Czy powinienem jakoś zamknąć wątek?

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
16 minut temu, Slotek napisał:

Ogłoszenie nieaktualne. Kupiłem GSa ! Czy powinienem jakoś zamknąć wątek?

 

Musisz napisać do któregoś admina pismo z prośbą o zamknięcie tematu. Pismo musi być oficjalne, podpisane i oczywiście , zawierać zdjęcie nowego nabytku.

  • Like 4
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ogłoszenie nieaktualne. Kupiłem GSa ! Czy powinienem jakoś zamknąć wątek?
 
Od razu czy czekamy dwa tygodnie w razie jak byś się rozmyślił?

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, Pawel napisał:

Od razu czy czekamy dwa tygodnie w razie jak byś się rozmyślił? emoji41.png

z telefonu
 

Nie no już przerejestrowany :-) Zamykamy!

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
24 minuty temu, Slotek napisał:

Nie no już przerejestrowany :-) Zamykamy!

 

A skąd mamy wiedzieć, że nie cyganisz? Zdjęcie nowego nabytku proszę na początek weryfikacji ... :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapewne szanowny Administrator mnie wkręca ale spoko - pochwalę się nabytkiem a co! :-)

IMG_37651.jpg

Będę potrzebował wysokiej szyby - mogę prosić o skierowanie na odpwiedzni watek? Jakoś jeszcze nie zgłębiłem czeluści forum - co i gdzie...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



Jakoś jeszcze nie zgłębiłem czeluści forum - co i gdzie...


No to do ruchy, kluchy leniwe



z telefonu

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Slotek napisał:

Będę potrzebował wysokiej szyby - mogę prosić o skierowanie na odpwiedzni watek? ....

Skierowane ... :default_cafe2:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@xel, zapotrzebowanie na szybę pan zgłasza ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, xel napisał:

Mam na zbyciu szybę tzw turystyczną BMW, z pałąkiem, taką jak na zdjęciu:
https://images.app.goo.gl/H6nQiy6MoCzH8eYL8
Z tą różnicą, że pałąk jest czarny i minimalnie innej konstrukcji.

Wytapatalkowano z magicznego pudełka.
 

Hej - czarny pałąk nie przeszkadza. Myślełem raczej o wyższej z deflektorem - używałeś tej lub takiej szyby? Wyprowadza powietrze nad kask? Nie chałasuje? Jaki koszt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
31 minut temu, Slotek napisał:

Nie chałasuje?

:default_icon_eek: - chaos 

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hej - czarny pałąk nie przeszkadza. Myślełem raczej o wyższej z deflektorem - używałeś tej lub takiej szyby? Wyprowadza powietrze nad kask? Nie chałasuje? Jaki koszt?
Nie znasz człowieka, dla niego niska to już parawan

z telefonu

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Pawel napisał:

Nie znasz człowieka, dla niego niska to już parawan emoji41.png

Z drugiej strony nie ma się co dziwić... . Lekki podmuch i leci .... niczym styropian ... :)

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, Jarek napisał:

Z drugiej strony

Z drugiej strony jest lampa :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pawel napisał:
Nie znasz człowieka, dla niego niska to już parawan

z telefonu
 

Sam sobie idź pobiegaj!

4 godziny temu, Slotek napisał:

Hej - czarny pałąk nie przeszkadza. Myślełem raczej o wyższej z deflektorem - używałeś tej lub takiej szyby? Wyprowadza powietrze nad kask? Nie chałasuje? Jaki koszt?

Używałem niskiej od twina, niskiej od 800, PUIGa, Givi 333 i tej. Nie jest to najwyższa z dostępnych szyb, ale dzięki temu nawet z deflektorem spokojnie spogląda się nad nią, a przy podjazdach nie wali "w zęby" z uwagi na wygięty kształt. Co do hałasu: ciężko mi się wypowiedzieć, bo to jednak też kwestia kanapy (mam niestandardową), niskiego wzrostu (mam niestandardowy), kasku z daszkiem lub bez (mam standardowy)... Kolega @arthurr np twierdzi, ze jest jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza szyba do 650/800, ja z nią pojeździłem w tym roku i chcę spróbować czego innego.

Trochę fotek na motku masz tutaj:

Jutro ją zdejmę z motka, umyję i zrobię jakieś fotki, wstępnie za szybę razem z pałąkiem wyceniam na 200 cebulionów.


Wytapatalkowano z magicznego pudełka.

Edytowane przez xel
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, manioora napisał:

@xel znowu sobie nagrzebę

Na zlocie nie byłem, ale widziałem Cię na zdjęciach... Między nami sztama! :default_laugh:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, xel napisał:

Na zlocie nie byłem, ale widziałem Cię na zdjęciach... Między nami sztama! :default_laugh:

Wyczuwam podstęp...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×