Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czy ktoś z szanownego grona robił przeszczep zwykłego, przedniego reflektora na "full led"? O taki:

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/afnoqac6dff93-PL/image;s=1000x700

Osiołek to BMW 1200 GS 2004 rok. Czy podmienia się tylko lampę czy też trzeba coś przeprogramować? Może ktoś podzieli się opiniami za i przeciw?

Byłbym wdzięczny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm, głównie to fanaberia :D, inny powód to odmłodzenie pełnoletniego (wkrótce) osiołka. Jeszcze inny to chęć przerobienia tylnej lampy na pulsującą ledową - głównie ze względów bezpieczeństwa i wówczas do kompletu przydałby się led z przodu. Pulsujący led z tyłu przy hamowaniu szczególnie w słońcu jest zdecydowanie lepiej widoczny niż tradycyjna lampa i tak naprawdę TO chodzi mi po łepetynie. Taka refleksja nasuwa mi się po powrocie z wycieczki na Kaszuby:  samochód przede mną skręcał w lewo (na jednopasmówce) włączając tuż przed skrętem kierunkowskaz i stop, w pełnym słońcu i jeszcze w przyciemnianych kloszach ledwie zauważyłem a ja z "plecakiem" i kompanem na drugim motorku z tyłu.

Edytowane przez Geoborek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 godzin temu, Geoborek napisał:

Czy ktoś z szanownego grona robił przeszczep zwykłego, przedniego reflektora na "full led"? O taki:

https://ireland.apollo.olxcdn.com/v1/files/afnoqac6dff93-PL/image;s=1000x700

Osiołek to BMW 1200 GS 2004 rok. Czy podmienia się tylko lampę czy też trzeba coś przeprogramować? Może ktoś podzieli się opiniami za i przeciw?

Byłbym wdzięczny.

Podłączasz, ustawiasz lampę i to wszystko i nagle robi się z nocy dzień. 

Tak samo jest z widocznością Ciebie. To po prostu świeci, a nie się żarzy niczym świeczka.

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 3.10.2021 o 16:48, Marcin_Krk napisał:

A jaki jest cel takiej wymiany? 

Ledy dają dużo lepiej od zwykłych, starych lamp, podejrzewam, że w 1200 też ;) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×