Skocz do zawartości
Lislaw

Kupię BMW F650GS

Recommended Posts

Hej,

kupię BMW F650GS w dobrym stanie z udokumentowaną historią. Jeśli ktoś chce sobie zrobić miejsce w garażu na zimę, to się dogadamy. Przebieg nie jest istotny - wolę większy, ale pewny, bo wiem, że te silniki przy dobrym traktowaniu robią stosunkowo duże przebiegi, więc nie jest to sprawa priorytetowa. Natomiast co jest dla mnie ważne: szczerość, znajomość historii motocykla, udokumentowana historia serwisowa oraz wyposażenie dodatkowe funkcjonalne, ew. udogodnienia (kufry, gmole, szybki, itp.).

Jestem spod Warszawy, po pewny, zadbany egzemplarz podjadę i na sam kraniec Polski, ale wiadomo, że najwygodniej byłoby w okolicach woj. mazowieckiego, podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, świętokrzyskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

Mam 193 cm wzrostu i z tego co czytałem super opcją byłby Dakar (nie przymierzałem się jeszcze), ale nie jestem zafiksowany na punkcie tej wersji.

Będzie to mój pierwszy prawdziwy motocykl. Dlaczego BMW F650GS? Nie mam parcia na prędkość, podoba mi się jego uniwersalność, chciałbym od czasu do czasu zboczyć z asfaltu (nie w ciężki teren oczywiście) i posiada ABS.

Poza tym dbam o swoje sprzęty, więc zapewniam, że jeśli się dogadamy, to motocykl trafi w dobre ręce.

Cena? Mam swoje ograniczenia, więc czym niższa, tym lepiej (dla mnie^^), ale jeśli ktoś posiada motocykl w naprawdę dobrym stanie, to się dogadamy.

No i to by było na tyle, więc pokazujcie co tam macie w garażach (jeszcze), Koledzy ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ma udokumentowaną historię? Pewnie całe tomy dokumentów. W końcu pełnoletni

 

taptarapta

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie - tomów się nie spodziewam, ale książki serwisowej, paragonów/faktur za części lub usługi mechanika/ów już tak ;)

Pawel, dzięki za link ;)

 

Edytowane przez Lislaw

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 godzin temu, Marcin N napisał:

A ma udokumentowaną historię? Pewnie całe tomy dokumentów. W końcu pełnoletni

taptarapta

Ma, byłem z tym Dakarem parę lat temu na Bałkanach. Dbany o  ;) 
O, proszę, dokument:

AM-JKLUBb9kOb5_GJDQcdKt1mX6vy5hdj9LmGKsv

Choć zważywszy, że swojego sprzedałem trzy lata temu za 7k, to cena trochę kosmiczna...

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×