Skocz do zawartości
Lorena

Prośba o pomoc w ocenie ofert

Recommended Posts

W temacie BMW jestem zielona bardzo i bardzo byście mi pomogli zerkając na te ogłoszenia i pisząc wszystkie swoje uwagi, zwłaszcza te negatywne spostrzeżenia.
Od razu dodam, że - budżet mam max 7.000 i szukam sprzętu do lekkiego off, bocznych dróg i dłuższych tras tymi drogami, marzy mi się także TET na razie polski. Mam 170 cm. Nie zależy mi na wizualnej atrakcyjności bo chcę go przewracać bez żalu. Ale zależy mi żeby nie ładować kasy w naprawy. Jeśli macie jakieś swoje oferty czy lepsze ogłoszenia w tym budżecie to będę zobowiązana :)
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-gs-zadbany-super-stan-CID5-IDL1U9m.html#484762772b
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-turystyczny-CID5-IDLr6BV.html#2b1c77bd95
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f-650-98r-zadbany-CID5-IDLx4IW.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=6
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
40 minut temu, Lorena napisał:

W temacie BMW jestem zielona bardzo i bardzo byście mi pomogli zerkając na te ogłoszenia i pisząc wszystkie swoje uwagi, zwłaszcza te negatywne spostrzeżenia.
Od razu dodam, że - budżet mam max 7.000 i szukam sprzętu do lekkiego off, bocznych dróg i dłuższych tras tymi drogami, marzy mi się także TET na razie polski. Mam 170 cm. Nie zależy mi na wizualnej atrakcyjności bo chcę go przewracać bez żalu. Ale zależy mi żeby nie ładować kasy w naprawy. Jeśli macie jakieś swoje oferty czy lepsze ogłoszenia w tym budżecie to będę zobowiązana :)
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-gs-zadbany-super-stan-CID5-IDL1U9m.html#484762772b
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f650-turystyczny-CID5-IDLr6BV.html#2b1c77bd95
https://www.olx.pl/d/oferta/bmw-f-650-98r-zadbany-CID5-IDLx4IW.html?isPreviewActive=0&sliderIndex=6
 

To nie jest GS

Te 3 to Funduro. Szukaj GSa czyli od 2000 w górę...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 minut temu, Jarek napisał:

To nie jest GS

Te 3 to Funduro. Szukaj GSa czyli od 2000 w górę...

Hmm ale to jest realne w takim budżecie? Szczerze mówię - mam problem w odróżnianiu tych modeli wszystkich :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, Lorena napisał:

Hmm ale to jest realne w takim budżecie? Szczerze mówię - mam problem w odróżnianiu tych modeli wszystkich :/

 

Może się zdarzyć... ale najpierw sama musisz widzieć czego chcesz i jak to jest pilne dla Ciebie.  Może być jak w powiedzonku: jak się czegoś nie da a się o tym nie wie to można  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to Funduro jako takie jest złe? Ja się nie upieram ale ludzie sobie te swoje staruszki chwalą - to dużo gorsze od prawilnego GS?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z ww roczników które podałaś z ogłoszeń to najlepsze będą wina .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
13 minut temu, Lorena napisał:

A to Funduro jako takie jest złe? ...

To był świetny motocykl lat 90 tych ubiegłego wieku   ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D Okrutne to

Jeszcze mam pytanie - jak już jest GS i z 2003 ale ma 108 tyś przebiegu - to ile on jeszcze zniesie bez konieczności robienia silnika itp? W sensie do jakiego przebiegu to ma sens. Oczywiście wiem, że zależy też jak kto katował czy nie katował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
9 minut temu, Lorena napisał:

:D Okrutne to

Jeszcze mam pytanie - jak już jest GS i z 2003 ale ma 108 tyś przebiegu - to ile on jeszcze zniesie bez konieczności robienia silnika itp? W sensie do jakiego przebiegu to ma sens. Oczywiście wiem, że zależy też jak kto katował czy nie katował.

ale , że chcesz nim jeździć ? Pisałaś coś o przewracaniu , a wiadomo  ,że wtedy trza go podnieść  i znowu wywracać . Może ten co ma ponad 100 nie jest kręcony , czyli prawdziwy ;)

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, ben napisał:

ale , że chcesz nim jeździć ? Pisałaś coś o przewracaniu , a wiadomo  ,że wtedy trza go podnieść  i znowu wywracać . Może ten co ma ponad 100 nie jest kręcony , czyli prawdziwy ;)

od stania w garażu  mam Harleya :Dno chciałabym jeździć a przewracać bym chciała żeby mi nie było żal bo do żałowania lakieru też mam Harleya :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niebawem nastąpi wysyp perełek , oczywiście niektórzy z cenami lekko przesadzają , ale nie wolno zabraniać marzyć sprzedawcom. Szukaj , a znajdziesz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja się powtórzę ... kto Cię tutaj nagnał ...? Może znamy.

34 minuty temu, Lorena napisał:

:D Okrutne to

Jeszcze mam pytanie - jak już jest GS i z 2003 ale ma 108 tyś przebiegu - to ile on jeszcze zniesie bez konieczności robienia silnika itp? W sensie do jakiego przebiegu to ma sens. Oczywiście wiem, że zależy też jak kto katował czy nie katował.

Bardzo logicznie sobie  odpowiedziałaś Brawo TY!  Tylko jak poznać czy katował czy nie katował? Pewnie kat  ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek za chwilę powtórzy swoje pytanie , a wtedy nic dobrego to nie wróży . Lepiej sie przyznaj :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, ben napisał:

Jarek za chwilę powtórzy swoje pytanie , a wtedy nic dobrego to nie wróży . Lepiej sie przyznaj :D

Już nie powtórzę, ale może jeszcze dla Pani jest nadzieja ... Ma wszystko we własnych rękach. Każdy tutaj wie, że jak pytam to po coś ... i to coś otwiera ... Na razie jakby nie była w przywitalni ...   :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Jarek napisał:

Już nie powtórzę, ale może jeszcze dla Pani jest nadzieja ... Ma wszystko we własnych rękach. Każdy tutaj wie, że jak pytam to po coś ... i to coś otwiera ... Na razie jakby nie była w przywitalni ...   :D

Tegooo , no była  ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, ben napisał:

Tegooo , no była  ;)

No była, nawet odpowiedziała, ale w sposób niesatysfakcjonujący ... :D Zatem dalej nic ... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Jarek napisał:

No była, nawet odpowiedziała, ale w sposób niesatysfakcjonujący ... :D Zatem dalej nic ... :)

No to nie wiem jak się nazwierzam tam z życia osobistego to mi wtedy ktoś coś doradzi albo odpowie? :) O to chodzi? 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Lorena napisał:

No to nie wiem jak się nazwierzam tam z życia osobistego to mi wtedy ktoś coś doradzi albo odpowie? :) O to chodzi? 

Nie powiem! :default_wub:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szukaj czegoś w okolicy w zakładanym budżecie, wrzucaj linki, ludzie się wypowiedzą, czy na pierwszy rzut oka widać, że straszny szrot, czy umiarkowany szrot. A potem nic, tylko brać kogoś kto się zna i jechać oglądać, niestety z ogłoszeń wiele nie wyciągniesz... chyba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 minut temu, xel napisał:

Szukaj czegoś w okolicy w zakładanym budżecie, wrzucaj linki, ludzie się wypowiedzą, czy na pierwszy rzut oka widać, że straszny szrot, czy umiarkowany szrot. A potem nic, tylko brać kogoś kto się zna i jechać oglądać, niestety z ogłoszeń wiele nie wyciągniesz... chyba.

Wrzuciłam 3 ogłoszenia w nadziei na jakąś wstępną selekcję - gdzie warto się wybrać a gdzie bankowo nie. Mam nadzieję, że ktoś je skomentuje :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. zardzewiały wpiz....

2. brak pampersa z tyłu i golizna

3. wygląda na w miarę kompletny

Ogólnie rynek wymieciony z ładnych rzeczy albo ceny są z kosmosu jak na 20 - letnie moto . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×