Skocz do zawartości
Lorena

Prośba o pomoc w ocenie ofert

Recommended Posts

2 minuty temu, mario2007 napisał:

1. zardzewiały wpiz....

2. brak pampersa z tyłu i golizna

3. wygląda na w miarę kompletny

Ogólnie rynek wymieciony z ładnych rzeczy albo ceny są z kosmosu jak na 20 - letnie moto . 

Dziękuję, chyba najbardziej 3 mnie interesuje z tego wszystkiego. Czy powinnam o coś się tam czepić? Coś się rzuca w oczy?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak - moto ma 21 lat :default_dry: . 

Tam może być wszystko albo może być do jazdy bez większych inwestycji . Raczej bez zaznajomionego z modelem znajomego /np z naszego forum/ to ja bym się nie wybierał . Kiedyś ktoś prosił o oględziny czegoś podobnego w mojej okolicy to pojechałem i po próbie odpalenia odpuściłem dalsze gapienie się na motocykl - bendix już nie żył . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
19 minut temu, mario2007 napisał:

Tak - moto ma 21 lat :default_dry: . 

Tam może być wszystko albo może być do jazdy bez większych inwestycji . Raczej bez zaznajomionego z modelem znajomego /np z naszego forum/ to ja bym się nie wybierał . Kiedyś ktoś prosił o oględziny czegoś podobnego w mojej okolicy to pojechałem i po próbie odpalenia odpuściłem dalsze gapienie się na motocykl - bendix już nie żył . 

Mam świadomość i nie planuję sama się wybierać :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak kupisz moto nr 3 to daj znać i pochwał się. Ja za takie pieniądze sprzedałem ten dam rocznik 3 lata temu. Więc walcz z ceną. Mój był ładniejszy bo żółty


Wysłane z budki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jak kupisz moto nr 3 to daj znać i pochwał się. Ja za takie pieniądze sprzedałem ten dam rocznik 3 lata temu. Więc walcz z ceną. Mój był ładniejszy bo żółty


Wysłane z budki
3 lata temu EUR było po?

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dobrze, to jaka cena byłaby rozsądna w tym przypadku? I czy tak patrząc na zdjęcia jest coś co się rzuca w oczy, że jest nie tak? Nieoryginalne, nie od tego moto, krzywo, coś?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za mała rozdzielczość, brak zdjęć detali .... żeby coś więcej powiedzieć. Ot motor sztuk 1

Cena to rzecz umowna zależna od wielu czynników.... Jak Ci się podoba to jedź oglądaj targuj kupuj lub odpuścić nawet dobrą cenę bo czasem nie warto. Na odległość to tylko wróżbita Maciej a najlepiej podobno wróży w poniedziałki... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Pawel napisał:

3 lata temu EUR było po?

z telefonu
 

4 złote i 30 groszy 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwnie lewej strony omieszkal nie sfotografowac....
Trzeba prosić o więcej zdjęć, silnika, napedu, opon, w dobrej rozdzielczosci, najlepiej dookola...
Po tym coś więcej można wywnioskować...

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×