Skocz do zawartości
Arthur71

(S) Scalarider Q3, dużo klamotów

Recommended Posts

Cześć

Do przechwycenia osierocona gadułka. Scalarider Q3, przez przypadek druga poszła na śmietnik, koincydencja w tym, że Niemcy zrobili super promocję oktoberfestową na bolda, więc my mamy dwa nowe, a to się kurzy.

Wg mnie stan dobry, bateria realnie trzyma na trasie 6-8 godzin częstego nawijania ze Żmiją. Do kompletu są dwie bazy do przyklejania widoczne na zdjęciu, do tego, jak znajdę, pudełko z gąbkami, mikrofonami do wersji integralnej, nieużywana baza, którą 4 lata nie zakładałem do kasku off itp itd.

Co do ceny - nie mam bladego jak podejść - myślę o 4 stówkach - ale to do dyskusji.

Jak znajdę rzeczone pudełko z resztą dodatków, to przykleję do wątku. 1631f9ae6b976dcf477bec9d5f586da2.jpgc653223e7c6df67da956409049575c06.jpg

 

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jaka aktualna - ta okazyjna - cena w Niemcowni? Oczywiście Bold'a.

Za parkę wyszło circa 1600 zico. A że przy okazji szwendania się po MRU Berlin rzut beretem, to samo wyszło. Jakieś trzy tygodnie temu była kumulacja bonusów

I tak zakupy "końskie" wyszły bardziej ciekawe. Polacy nie lubią koni, więc u nas jest taka trochę lipa ;)default_icon_e_wink.gif

 

Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zainteresowany, pudełka nie potrzebuję bo mam chyba 3 :-)

 

P.S. ale końcówkę do kasku integralnego już tak :-)

Edytowane przez Vengosh10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Git. Post zamykamy.


Poslaná z telefonu bez zdravého rozumu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×