Skocz do zawartości
DYROTON

Kupię graty do ewentualnego obniżenia i wyposażenia 800 GS z 2015 r.

Recommended Posts

Kupie na bank prędzej czy później 800 GS ale bardziej prędzej bo właśnie dzisiaj znalazłem w Krakowie salonową z 2015 roku. Myślę że po nieudanym romansie z Suzuki DL 650 XT to optymalny wybór. Zawsze miałem słabość do 800 setek choć brakowało mi wzrostu. Ja już raczej nie urosnę więc muszę ją dopasować do siebie. Szukam wiec: Amortyzator standard do GS 650 po 2009 roku, niska kanapa oryginał BMW, Hanbary oryginał alu pałąk, krótka stopka boczna, płyta pod silnik alu. To takie podstawowe brakujące w tym motocyklu z ogłoszenia. Może ktoś coś oczywiście nie za miliony. Suzi stoi ale jak się dogadam w Krakowie to muszę ją szybko sprzedać rok 2021, przebieg 900 km salon PL. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak z doświadczenia mojego tyłka to niska BMW jest do niczego  - niewygodna i twarda jak deska , ja kupiłem F700GS z komfortem , dokupiłem niską i standard :D w końcu jeździłem na komforcie . Zwłaszcza po DL-u  to będzie tragedia . Poszukaj niskiej Wunderlicha , to jest cud dla tyłka - hajs się nie zgadza fakt ale warto . Albo mądry tapicer ci zrobi kopię Wunderlicha tylko że usługi w tym pięknym kraju też nie potaniały :default_dry:.

Edytowane przez mario2007
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×