Skocz do zawartości
rutkos

E-Toll System inwigilacji kierowców

Recommended Posts

Jeszcze mi się udało po staremu
Ciekawe jak będzie z motocyklami, bo podobno aplikacja co chwilę się zawiesza 20211130_083510.jpg20211130_094730.jpg20211130_094741.jpg

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jechałem wczoraj do Bielska wiec to był ten ostatni raz z biletem.

Właśnie próbuje stworzyć profil na #autopay i po minucie nóż się w kieszeni otwiera, co wg nowego ładu jest groźbą pozbawienia życia. 

Kurwa, co za debil to wymyślił. Nie może był łatwo miło i przyjemnie jak wszędzie - winieta, kupujemy, kleimy, jeździmy. nieeeee kurwa, tu jest Polska - tu się ciężko oddycha.

Najpierw zadzwoniłem do mojego banku i Pani poinformowała mnie że można przez bank ale trzeba mieć konto prywatne a na firmowe ni huja. 

No dobra, nie jej wina. Wchodzę na stronę autopay.pl,  zakładam profil. loguję się ....

Do wyboru mam A1 i A4 ale na odcinku Katowice - Kraków. Nosz kurwa, a gdzie mój odcinek Wrocław - Gliwice? 

Dla Was też mam dobrą wiadomość, motocykle nie są obsługiwane.

 

5 minut później

Okazuje się ze aplikacja #autpay to jest tylko narzędzie   do korzystania z rządowego e-TOOL wiec chyba nie ma sensu sie tam logować, 

Walczę z e-TOOL, tu już jest Wrocław - Gliwice i podobno motocykle też. 

Będę informował.  

Dżizaz, kurwa, ja pierdole 

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, rutkos napisał:

Mówiłem

Wysłane z mojego
 

Mam dość, auto dodałem wpisując nr rej. ale jak chce dodać kolejny pojazd musze podać  kurwa vin, srin, pierdzin, mieć 90 lat i pisemna zgodę obojga rodziców. kurwa, tak się trwoni pieniądze publiczne, aplikacja za pierdylion złotych wyjebanych w błoto, zaraz mnie strzeli 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego nasza firma, powiedziała kupujcie bilety na stacji, absurd cofamy się w rozwoju jak całe pisowskie państwo o 25lat

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Średniowiecze nam tu kurwa zrobią za moment,  z tym systemem to inwigilacja pełna, kto czym gdzie jechał, kiedy i za ile, w pale się nie mieści 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Średniowiecze nam tu kurwa zrobią za moment,  z tym systemem to inwigilacja pełna, kto czym gdzie jechał, kiedy i za ile, w pale się nie mieści 
Oooo to jest najgorsze i nam powiedzą że sami chcieliście

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No toście sobie chłopaki wrocławską ustawkę zrobili

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No toście sobie chłopaki wrocławską ustawkę zrobili

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka


Czekaj, czekaj zdazy Ci się z 3city do Vena polecieć a jedynka to będziesz kląć w swoim stylu
Niepodrabialnym

z telefonu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czekaj, czekaj zdazy Ci się z 3city do Vena polecieć a jedynka to będziesz kląć w swoim stylu
Niepodrabialnym

z telefonu

Po co te nerwy.. po co ta agresja?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
No toście sobie chłopaki wrocławską ustawkę zrobili

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka


Życie panie , )))

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
27 minut temu, rutkos napisał:

Dlatego nasza firma, powiedziała kupujcie bilety na stacji, absurd cofamy się w rozwoju jak całe pisowskie państwo o 25lat

Chłopaki, wyciągajcie z piwnicy Atari i Commodore to będzie bardziej kompatybilne:D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo my jesteśmy tacy 20211130_173009.jpg

Wysłane z mojego

A tak naprawdę, nas to w qrwia ,że jest takie rozjebanie

Wysłane z mojego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bo my jesteśmy tacy 20211130_173009.thumb.jpg.70265c895f260a6503535f4bc28b3ace.jpg

Wysłane z mojego


A tak naprawdę, nas to w qrwia ,że jest takie rozjebanie

Wysłane z mojego


Ale zajebista piana.. na zdrowie
Wyślij mi takich 10 żebym poczułem smak wydam opinię czy dobre tylko nie kurierem.. bo wiesz .. te Wasze aurotostrady może być samolotem

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ale zajebista piana.. na zdrowie
Wyślij mi takich 10 żebym poczułem smak wydam opinię czy dobre tylko nie kurierem.. bo wiesz .. te Wasze aurotostrady może być samolotem

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Bo to EASY RIDER

Wysłane z mojego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyobraźcie sobie obcokrajowca który przyjeżdża do naszego pięknego kraju nad Wisłą i chciałby tu polatać przez dwa tygodnie że wschodu na zachód i z północy na południe, korzystając z płatnych autostrad w łatwy sposób. Nie da się. Nie da się bo jakąś miernota zleciła wykonanie systemu opłat kolejnej miernocie która z kolei najdalej była w sąsiednim siole i nie bardzo klei o co właściwie chodzi.

z telefonu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Chudy w okularach zrobi nam tu folwark zwierzęcy gdzie wszystkie zwierzęta są równe ale świnie są równiejsze

z telefonu

I człowiek wychował na własnej piersi ' ))

Wysłane z mojego

Ale zajebista piana.. na zdrowie
Wyślij mi takich 10 żebym poczułem smak wydam opinię czy dobre tylko nie kurierem.. bo wiesz .. te Wasze aurotostrady może być samolotem

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Ale po ci tyle?‽? Przecież nas nie ma

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Zaloguj się do e-toll to poznasz.
 

Poczytałem ... miałem jechać do Leff'a - pier..le - niech on przyjedzie. Siedzę w domu na dupie i już.

  • Like 4
  • Haha 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co do aplikacji "państwowej" to odpuściłem po 70% i godzinie wkurwu . To jest niepoczytalność w czystej postaci i nie zamierzam tego drugi raz robić .

Auto-pay będzie działał ale od 01/12/2021 na drogach innych niż ta które są dzisiaj w menu - nie mozna kupić biletu na a4 i inne bo tam jeszcze dzisiaj działają bramki . Podobno jutro ma być ok włącznie z motocyklami - nie wiem , zalogowałem się czekam do jutra .

A , zapomniałem - muszę się udać do okulisty po nowe patrzałki - takie do czytania bo nie mogłem trafic z numerem karty , rąk zabrakło a robienie fotki wszystkiego telefonem i powiększanie zaczyna być jak E-TOLL ... :D

No i mam wreszcie sposób na mojej małżonki prerogatywy polityczne , jak będziemy jechać gdzieś jej autem - a będziemy - to poproszę by zapłaciła przez E-TOLL :D i jej nie pomogę bo ja już to przechodziłem .

Edytowane przez mario2007
  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heh, dochodzę do wniosku że system poboru opłat za przejazd autostradą tak naprawdę służy do zbierania danych przez służby państwowe.

(...)
Już za dwa dni, obowiązującym systemem opłaty za przejazd autostradą A4 będzie system E-toll Testuje to rozwiązanie od sierpnia i już samo logowanie nie należy do prostych i intuicyjnych. Trzeba poświęcić nawet kilkadziesiąt minut na wydawało by się banalną czynność. Nadmiarowa ilość danych potrzebnych do logowania daje podstawy do zadania pytania, komu i do czego się one kiedyś przydadzą ?
Kolejna sprawa to uprawnienia aplikacji. System Krajowej Administracji Skarbowej otrzymuje szeroki wachlarz dostępu do naszej prywatności, co sugeruje możliwość inwigilacji.
Funkcjonalność aplikacji pozostawia również wiele do życzenia. Po pierwsze, by ją obsłużyć w trakcie jazdy narażamy się na konsekwencje w postaci mandatu, gdyż nie wolno prowadząc korzystać z telefonu. Nasze urządzenie musi byc stale włączone, co wymaga zakupu ładowarki samochodowej i stałego ładowania.
Ograniczenie swobód obywatelskich poprzez nadmierną kontrolę, jest w tym przypadku najlżejszym z możliwych zarzutów.

z telefonu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No co Ty ,VIN ??? To jest nadmierna inwigilacja, które pytanie po chuj???

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W normalnym , nie mafijnym czy kombinatorskim kraju jest winieta na szybę lub elektroniczna - jest tanio jak kupujemy na rok , jest przejrzyście , jest komfortowo ale ... nikt na tym pod stołem nie zarobi i tu jest pies pogrzebany /psa nie obrażając bo by e-toll nie wymyślił / .

Wystarczy kilka patroli na zjazdach i szybko wszyscy kupują . U nas jest jak zwykle - hujowa apka niezgodna z prawem o ruchu drogowym /nie wolno używać telefonu to ja się pytam jak mam to obsłużyć jak gówno nie działa w tle i  samoczynnie ??? / , multum zakupionych aut ze skanerami do kontroli no bo wiadomo że jak nie działa to Polak pojedzie bez bo się uda itd itp . Za podatnika pieniądze rzecz jasna .

Edytowane przez mario2007
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×