Skocz do zawartości
rutkos

E-Toll System inwigilacji kierowców

Recommended Posts

A tak na poważnie: a to już na bramkach nie będzie można jak dotychczas?  - czy te aplikacje to jedyna możliwość czy opcja?  Pytam bo nie do końca jestem zorientowany ... :default_blink:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A tak na poważnie: a to już na bramkach nie będzie można jak dotychczas?  - czy te aplikacje to jedyna możliwość czy opcja?  Pytam bo nie do końca jestem zorientowany ... :default_blink:
Od 1 grudnia brak możliwości pobrania biletu i opłaty manualnej na końcowych bramkach. Zostaje aplikacja etoll i bilety (100 stacji Orlen)z określeniem się skąd do kąt. Dotyczy państwowych odcinków autostrad.

Wysłane z mojego

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, Pawel napisał:

Ja jechałem wczoraj do Bielska wiec to był ten ostatni raz z biletem.

Właśnie próbuje stworzyć profil na #autopay...

...Dżizaz, kurwa, ja pierdole

Paweł, nie wiem czy się jakoś umawialiście, ale wszyscy moi znajomi którzy próbowali tego systemu "mówią" to samo co Ty :D

4 godziny temu, rutkos napisał:

Czekamy, tak myślę godzinka i już

nooo... szacun, podobno półtorej godziny może nie wystarczyć...:D

4 godziny temu, Pawel napisał:

większość stron mających gov.pl  w treści jest mocno stylistycznie i merytorycznie zawiła :D

3 godziny temu, Pawel napisał:

Mam dość, auto dodałem wpisując nr rej. ale jak chce dodać kolejny pojazd musze podać  kurwa vin, srin, pierdzin, mieć 90 lat i pisemna zgodę obojga rodziców. kurwa, tak się trwoni pieniądze publiczne, aplikacja za pierdylion złotych wyjebanych w błoto, zaraz mnie strzeli 

Paweł, melisa z miodem, polecam, działa. Początkowo też nie wierzyłem :D

3 godziny temu, rutkos napisał:

Oooo to jest najgorsze i nam powiedzą że sami chcieliście

a masz wątpliwości? Wszystkie ośrodki badające opinię publiczną lub robiące sondaże ciągle przypominają że około 30-35% suwerena tak chce i już!:default_angry:

3 godziny temu, dakarowy napisał:

No toście sobie chłopaki wrocławską ustawkę zrobili emoji1.png

Właśnie Daniel, a kiedy ustawka jakaś u nas?:default_icon_beer1:

3 godziny temu, Pawel napisał:

Czekaj, czekaj zdazy Ci się z 3city do Vena polecieć a jedynka to będziesz kląć w swoim stylu
Niepodrabialnym

Z 3city do Vena to się jedzie: "20"; "214"; "22"; "91"; obiad w Górnej Grupie; znowu "91" a nie "a jedynką". Jak nie wiesz którędy, to spytaj Gurala!

3 godziny temu, dakarowy napisał:

Po co te nerwy.. po co ta agresja? emoji28.png

Dobrze Ci Daniel radzi! Melisa z miodkiem!

3 godziny temu, Pawel napisał:

Bo mi ulewa, wszędzie swoje łapy wkładają skurwiele, za co się nie wezmą to jest spierdolone. Przejechalsimy razem po Europie pewnie ze sto tysięcy kilometrów, odwiedzając z 20 krajów albo więcej ale nigdzie takiej hujnii nie było z przejazdem przez autostrady.

i tu się z Tobą w pełni zgadzam...chociaż nie miałem z Wami okazji jechać.

W kwietniu jadę do Wrocka na utęsknioną konferencję...mam nadzieję że opanujecie ten system do tego czasu!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, cykli napisał:

W kwietniu jadę do Wrocka na utęsknioną konferencję...mam nadzieję że opanujecie ten system do tego czasu!

Do tej pory będziesz potrzebował aplikacji na plany wyjazdowe ... :default_icon_redface:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pawel napisał:

Wyobraźcie sobie obcokrajowca który przyjeżdża do naszego pięknego kraju nad Wisłą i chciałby tu polatać przez dwa tygodnie że wschodu na zachód i z północy na południe, korzystając z płatnych autostrad w łatwy sposób. Nie da się. Nie da się bo jakąś miernota zleciła wykonanie systemu opłat kolejnej miernocie która z kolei najdalej była w sąsiednim siole i nie bardzo klei o co właściwie chodzi.

z telefonu
 

tych miernot jest więcej...tak jak Ci pisałem, gov.pl i płacz i zgrzytaj zębami...dwa lata walki z csioz o zmianę miejscowości na właściwą...bez efektu. Każdorazowo muszę poprawiać i korygować, za każdym razem kiedy się loguję w ramach praktyki...żenua po prostu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A tak na poważnie: a to już na bramkach nie będzie można jak dotychczas?  - czy te aplikacje to jedyna możliwość czy opcja?  Pytam bo nie do końca jestem zorientowany ... :default_blink:
Od jutra nie ma ma bramek i są trzy wyjścia
- bilet na stacji benzynowej - nie wiadomo jednak na jakich stacjach i jakie bilety.
Zakładam teoretycznie ze mam plan jechać z Wroca do Brzegu (50km ) i kupie na to bilet ale po drodze wpadnie mi do głowy tajny plan że jednak polecę do Opola (70km) to muszę zjechać na stacji i dokupić następny. W sumie oczywiste ale realnie po drodze mam jedną stację (35km). W nawiasach odległość od Wrocławia.
- aplikacja - podajesz nr rej, logujesz się przez e-obywatel, logowanie do aplikacji np odcikiem palca jeśli twoj Smart to umożliwia.
Super ale - najpierw musisz przelać do *skarbonki* kasę żeby móc płacić za przejechany odcinek, nie można dodać karty płatniczej. Ponadto w ustawieniach aplikacji musisz ustawić że ta po uśpieniu smartfona nie przesłanie działać czyli w praktyce musisz mieć w aucie smartfon podłączony cały czas do ładowania bo dłuższa podróż rozładuje urządzenie, które podczas zbierania danych o przejechanych kilometrach nie może się wyłączyć.
- urządzenie na stałe zamontowane w pojeździe. To jak sądzę rozwiązanie dla firm transportowych.


z telefonu

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 minut temu, rutkos napisał:

Od 1 grudnia brak możliwości pobrania biletu i opłaty manualnej na końcowych bramkach. Zostaje aplikacja etoll i bilety (100 stacji Orlen)z określeniem się skąd do kąt. Dotyczy państwowych odcinków autostrad.

Aż nie mogę uwierzyć, że ktoś takie coś zatwierdził. Jakiś kretynizm totalny. Nie jestem przeciwko aplikacji i innym rozwiązaniom, ale co komu przeszkadzał stary system + inne rozwiązania?. Strach się bać już, a co jeszcze wymyślą rodzimi geniusze ... ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, rutkos napisał:

Od 1 grudnia brak możliwości pobrania biletu i opłaty manualnej na końcowych bramkach. Zostaje aplikacja etoll i bilety (100 stacji Orlen)z określeniem się skąd do kąt. Dotyczy państwowych odcinków autostrad.

Wysłane z mojego
 

Pisze się do Kątów, Kątów Wrocławskich :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani moi , ostatnio dość często trafiam na zdanie " wszystkie autostrady w Polsce są płatne zgodnie z ustawą , tylko nie za wszystkie odcinki jest pobierana opłata ... " .

Czyli w najbliższym czasie armagedon ogarnie cały kraj i wszystkich chcących wjechać na szybką drogę do mamusi albo na wakacje . Wszystkiego dobrego :D :default_icon_beer:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Pawel
To nie jest tak . W sumie oczywiste ale realnie po drodze mam jedną stację (35km). W nawiasach odległość od Wrocławia. To nie jest stacja Orlenu (na A4) dopiero góra św.Anny, bo tylko na 100 stacjach Orlenu bilety będą dostępne, jeszcze podobno mają być automaty na parkingach

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można spiąć firmowy GPS z systemem i po problemie w autach służbowych, które go mają - u nas właśnie to robią,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pisze się do Kątów, Kątów Wrocławskich
Oczywiście dokąd ,przepraszam

Wysłane z mojego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Polska kraj wymyślania kurwa problemów :D . Falcon to nie chodzi o to że nie działa tylko ze to jest bez sensu i  za Twoje pieniądze .

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kochani moi , ostatnio dość często trafiam na zdanie : " wszystkie autostrady w Polsce są płatne zgodnie z ustawą , tylko nie za wszystkie odcinki jest pobierana opłata ... " .
Czyli w najbliższym czasie armagedon ogarnie cały kraj i wszystkich chcących wjechać na szybką drogę do mamusi albo na wakacje . Wszystkiego dobrego  :default_icon_beer:
Nie mam nic przeciwko płatnym autostradom, wszędzie tak jest i pewnie będzie (w Rzeszy od dwóch lat jest projekt płatnych autostrad ale brakuje im Anżeja do podpisu) ale nikt przy okazji nie zbiera danych osobowych i nie robi jaj z pogrzebu z aplikacją

z telefonu

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Można spiąć firmowy GPS z systemem i po problemie w autach służbowych, które go mają - u nas właśnie to robią,
A ci z prywatnymi samochodami, co mają spiąć, a motocykle na wstewcznym żeby tablicę przeczytać ???

Wysłane z mojego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Można spiąć firmowy GPS z systemem i po problemie w autach służbowych, które go mają - u nas właśnie to robią,
Nie no kurwa jest pozytyw,

z telefonu

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze - czuje się jak kot na pustyni - nie ogarniam ... , ale bym jebnął komuś dla opamiętania. Odpuszczam bo mi ciśnienie skoczyło ... :default_wacko:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
a Suwałkach nie mają tego problemu
Pierdolisz głupoty, osemka zaczyna się w Suwałkach i kończy w Kudowie,

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, FALCON napisał:

a Suwałkach nie mają tego problemu :D

No i Ty. Będziesz spięty ... :default_icon_e_biggrin:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo nikt normalny do Bielska nie jeździ :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powiem szczerze - czuje się jak kot na pustyni - nie ogarniam ... , ale bym jebnął komuś dla opamiętania. Odpuszczam bo mi ciśnienie skoczyło ... :default_wacko:
Nooo, witamy w klubie, od 15 o tym pisze

z telefonu

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×