Skocz do zawartości
rutkos

E-Toll System inwigilacji kierowców

Recommended Posts

1 minutę temu, Pawel napisał:

Pierdolisz głupoty, osemka zaczyna się w Suwałkach i kończy w Kudowie,

z telefonu
 

płacisz za ósemkę ? ile biorą ? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
bo nikt normalny do Bielska nie jeździ

Dziwne,Ja dzisiaj byłem i nie płaciłem za drogę 1 z Katowic nic nie płaciłem

 

Wysłane z mojego

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Pawel napisał:

- aplikacja - podajesz nr rej, logujesz się przez e-obywatel, logowanie do aplikacji np odcikiem palca jeśli twoj Smart to umożliwia.
Super ale - najpierw musisz przelać do *skarbonki* kasę żeby móc płacić za przejechany odcinek, nie można dodać karty płatniczej. Ponadto w ustawieniach aplikacji musisz ustawić że ta po uśpieniu smartfona nie przesłanie działać czyli w praktyce musisz mieć w aucie smartfon podłączony cały czas do ładowania bo dłuższa podróż rozładuje urządzenie, które podczas zbierania danych o przejechanych kilometrach nie może się wyłączyć.

Telefon - podobno jak ktoś do Ciebie zadzwoni to koniec połączenia autostradowego.

Z mojego podwórka, CEPIK - koszmar trwa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, rutkos napisał:

Dziwne,Ja dzisiaj byłem i płaciłem za drogę 1 z Katowic nic nie płaciłem

Wysłane z mojego
 

no to przecież napisałem "nikt normalny" :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
płacisz za ósemkę ? ile biorą ?
Czytasz?
Co napisał Mario?


z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Mario 6na9 napisał:

Telefon - podobno jak ktoś do Ciebie zadzwoni to koniec połączenia autostradowego.

Z mojego podwórka, CEPIK - koszmar trwa.

Prawda :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to ?

Uwaga! Z przyjemnością informujemy, że aplikacja e-TOLL PL BILET służąca do zakupu e-biletu autostradowego jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach Google Play i App Store. Zachęcamy do zapoznania się z nową metodą płatności za przejazd odcinkami autostrad A2 (Konin-Stryków) oraz A4 (Wrocław-Sośnica).

Edytowane przez FALCON

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A to ?

Uwaga! Z przyjemnością informujemy, że aplikacja e-TOLL PL BILET służąca do zakupu e-biletu autostradowego jest już dostępna do bezpłatnego pobrania w sklepach Google Play i App Store. Zachęcamy do zapoznania się z nową metodą płatności za przejazd odcinkami autostrad A2 (Konin-Stryków) oraz A4 (Wrocław-Sośnica).

Nie no kurwa rewelacja, jak bym TVP oglądał

Brawa na stojąco!

 

z telefonu

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, FALCON napisał:

bo nikt normalny do Bielska nie jeździ :)

Ja jeżdżę do Bielska. Znaczy ktoś z nas dwóch nie jest normalny ... :default_ph34r:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Pawel napisał:

Nie no kurwa rewelacja, jak bym TVP oglądał

Brawa na stojąco!

 

z telefonu

 

 

 

Niech polityczny kolega mojej ukochanej małżonki w tej chwili zacznie logowanie pod numer prywatnego auta i poinformuje nas kiedy zakończył pozytywnie - wraz ze screenem z fona . Czas start . 

Ja to gówno wywaliłem z telefonu miesiąc temu . 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Teraz, Pawel napisał:

Nie no kurwa rewelacja, jak bym TVP oglądał

Brawa na stojąco!

 

z telefonu

 

 

 

napiszę Ci wprost to może zrozumiesz - weź się chłopie ...

Ty naprawdę nie rozumiesz co to jest ironia ?

wiadomo, że jest kaszana, ale narzekanie na wszystko nic nie daje. Najlepiej pierdolić że to i tamto. Jet chujnia ale trzeba póki co sobie jakoś radzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie poradzisz sobie z tą aplikacją Jacku bo to jest niewykonalne w ciągu godziny a później szlag cię trafi . 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przez tę dyskusję sprawdziłem co na A1...motocykle tylko papierowy bilet, nie ma możliwości korzystania przez motocykle z aplikacji Autopay/AmberOne/SkyCash na A1.

Z tego co piszecie, to na A4 i A2 motocykle opłaty przez Autopay...czy w takim razie można opłaty (jakiekolwiek pojazdy - i motocykle i samochody osobowe) zrobić przez SkyCash (piszę o przelotach A2 i A4)?

P.S. Jeszcze tydzień będę daleko od jakichkolwiek autostrad na lądzie...jak i daleko od zasięgu komórkowego Plus, więc nie mogę tego sprawdzić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, FALCON napisał:

Ty naprawdę nie rozumiesz co to jest ironia ?

Nie gniewaj się Falcon, ale ironią jest, że jakieś ciule coś nie tyle wymyśliły, ale zaakceptowały i pomimo niedziałającej chujni nie zawieszają terminu wprowadzenia..... Reszta to tylko konsekwencje nijak nie śmieszne.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
napiszę Ci wprost to może zrozumiesz - weź się chłopie ...
Ty naprawdę nie rozumiesz co to jest ironia ?
wiadomo, że jest kaszana, ale narzekanie na wszystko nic nie daje. Najlepiej pierdolić że to i tamto. Jet chujnia ale trzeba póki co sobie jakoś radzić.
Co Ty chłopie pierdolisz? Jak radzić? W czym?
Zainstalujesz autopay płacisz kartą zainstalujesz e-toll podajesz pesel, nr auta etc
Nie widzisz co się dzieje? Gdzie jest swoboda? Pasuje Ci życie w takich realiach?


z telefonu

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, mario2007 napisał:

Nie poradzisz sobie z tą aplikacją Jacku bo to jest niewykonalne w ciągu godziny a później szlag cię trafi . 

bardzo możliwe, ale póki co w służbówce kupie sobie na Orlenie (podobno można też po wjeździe na autostradę) a za chwilę będę miał spiętą flotę z GPS (I hope), a prywatnym też jakos dam radę, tak, czy inaczej mam colę i chipsy i sie przyglądam :)

2 minuty temu, Pawel napisał:

Co Ty chłopie pierdolisz? Jak radzić? W czym?
Zainstalujesz autopay płacisz kartą zainstalujesz e-toll podajesz pesel, nr auta etc
Nie widzisz co się dzieje? Gdzie jest swoboda? Pasuje Ci życie w takich realiach?


z telefonu
 

Nie widzę tu peselu, ale może nie doczytałem. Rozumiem, że kartą nigdzie nie płacisz i nr samochodu też nigdzie nie podajesz ?

 

"Zainstaluj aplikację i kup e-bilet autostradowy od 1 grudnia 2021 r.

Aby to zrobić:

  1. wyszukaj i pobierz aplikację e-TOLL PL BILET na urządzenie mobilne, z którego korzystasz
  2. otwórz aplikację, a następnie wybierz i zapisz język, którego będziesz używać do obsługi aplikacji
  3. zaakceptuj Regulamin aplikacji i politykę prywatności
  4. kup e-bilet autostradowy:
  • wybierz autostradę, po której planujesz się poruszać (A2 Konin-Stryków lub A4 Wrocław – Sośnica)
  • wprowadź dane pojazdu, którym będziesz się poruszał (kategorię pojazdu: samochód osobowy lub motocykl, numer rejestracyjny i kraj rejestracji)
  • wypełnij szczegóły trasy przejazdu (wjazd – punkt początkowy i wyjazd – punkt końcowy trasy, datę i godzinę planowanej podróży)
  • dokonaj płatności za przejazd (wybierz metodę płatności i dokonaj jej autoryzacji)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tak , zrób to i daj znać że ci "weszło" razem z kartą .

Wystarczy od Wojkowic do Bielan . 1,20 nie majątek . 

Edytowane przez mario2007
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 minut temu, Pawel napisał:

Nie widzisz co się dzieje? Gdzie jest swoboda? Pasuje Ci życie w takich realiach?

Swoboda powiadasz....

image.png

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z przejazdami służbowymi też nie jest kolorowo, ale dopóki przepisy są nie jasne łatwiej w razie czego dojechać podatnika, ale jeśli ci pasuje taki układ to ok, gratulacje pozostaje mi złożyć.
Dla mnie to kurestwo

https://autokult.pl/43153,nowy-system-platnosci-e-toll-a-zagrozenia-dla-przedsiebiorcow

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, mario2007 napisał:

Tak tak , zrób to i daj znać że ci "weszło" razem z kartą .

Wystarczy od Wojkowic do Bielan . 1,20 nie majątek . 

1,10 :)

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przez tę dyskusję sprawdziłem co na A1...motocykle tylko papierowy bilet, nie ma możliwości korzystania przez motocykle z aplikacji Autopay/AmberOne/SkyCash na A1.
Z tego co piszecie, to na A4 i A2 motocykle opłaty przez Autopay...czy w takim razie można opłaty (jakiekolwiek pojazdy - i motocykle i samochody osobowe) zrobić przez SkyCash (piszę o przelotach A2 i A4)?
P.S. Jeszcze tydzień będę daleko od jakichkolwiek autostrad na lądzie...jak i daleko od zasięgu komórkowego Plus, więc nie mogę tego sprawdzić
W autopay nie ma możliwości wybrania motocykla, w e-toll teoretycznie jest taka możliwość.

z telefonu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Pawel napisał:

Z przejazdami służbowymi też nie jest kolorowo, ale dopóki przepisy są nie jasne łatwiej w razie czego dojechać podatnika, ale jeśli ci pasuje taki układ to ok, gratulacje pozostaje mi złożyć.
Dla mnie to kurestwo

https://autokult.pl/43153,nowy-system-platnosci-e-toll-a-zagrozenia-dla-przedsiebiorcow

z telefonu
 

kurewstwo chyba, że myślisz o czymś innym :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×