Skocz do zawartości
rutkos

E-Toll System inwigilacji kierowców

Recommended Posts

3 minuty temu, dakarowy napisał:

A dlaczego z hasłem? emoji848.png co to za podziały?
Jak administrator jedzie kurwami i chujami na miłościwie nam panujących to jest dobrze, a jak pospulstwo merytorycznie, ba nawet kulturalnie coś w temacie napisze to się kurwa hasłuje temat??? emoji33.png gdzie my żyjemy? Gdzie wolność słowa? Czy Wam, tam w administracji, coś się przypadkiem nie pomyliło? emoji848.pngemoji28.pngemoji28.pngemoji28.png

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka
 

Hasło jest podane co się czepiasz porządnych ludzi? 

Inaczej wszystkim by się wyświetlały nowe wpisy a tak chcesz wchodzisz, nie chcesz nie widzisz. 

A w ogóle to Weź się do roboty, parę godzin i weekend  :default_icon_beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hasło jest podane co się czepiasz porządnych ludzi? 
Inaczej wszystkim by się wyświetlały nowe wpisy a tak chcesz wchodzisz, nie chcesz nie widzisz. 
A w ogóle to Weź się do roboty, parę godzin i weekend  :default_icon_beer:
To jest żart .. jakiś?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z weekendem? 

Nie, wbrew pozorom piątek mamy od rana. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Padre, zmień bar

Ostatnio trafił mi się dowcip sytuacyjny u znajomych z zasmarkanymi bobasami
- wytrzyj nos, bo ci gile wpadną do jedzenia
- co ma wycierać, z tego może wyjść coś ciekawego. Jak myślisz, jak powstał słony karmel? Czy ktokolwiek normalny soliłby sam z siebie karmel? To musiał być taki przypadek

taptarapta

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego byłem zdziwiony zestawieniem, gile to takie ładne ptaszki, a niektórzy się w gilach nawet rozsmakowują.

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 17.12.2021 o 15:10, artex napisał:

o losie

o łosie co za gile w barze :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ani na łosie, ani na gile dziś nie ...
Ale za to słony karmel - mniam.


Ride, eat, sleep, repeat...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
7 minut temu, Marcin N napisał:

Pojawiła się w końcu możliwość płatności BLIK

taptarapta
 

Ale jak gdzie komu... ten blik?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
23 godziny temu, Marcin N napisał:

Pojawiła się w końcu możliwość płatności BLIK

w aplikacji eTOLL Bilet

 

ponadto 

Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa jest w trakcie prac na udostępnieniem narzędzia, które umożliwi zakup e-biletu autostradowego na stronie etoll.gov.pl. Uruchomienie tej funkcjonalności planowane jest na początek przyszłego roku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, Marcin N napisał:

w aplikacji eTOLL Bilet

 

ponadto 

Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa jest w trakcie prac na udostępnieniem narzędzia, które umożliwi zakup e-biletu autostradowego na stronie etoll.gov.pl. Uruchomienie tej funkcjonalności planowane jest na początek przyszłego roku.

Wczoraj jechałem ze znajomym który pokazał mi jak działa  ta super aplikacja, biorąc pod uwagę że w czasie prowadzenia pojazdu używanie telefonu jest zakazane prawne nie ma ma możliwości uruchomienia i  przeklinania kilku następnych okien bez zatrzymania auta a o motocyklu to nawet nie wspomnę. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tu akurat szukacie dziury w całym. Można włączyć przejazd będąc jeszcze w domu, nikt nie każe tego robić na określoną odleglosc/ czas przed bramkami. Ważne żeby przejazd był włączony w trakcie jazdy po płatnym odcinku. 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 minut temu, arthurr napisał:

Tu akurat szukacie dziury w całym. Można włączyć przejazd będąc jeszcze w domu, nikt nie każe tego robić na określoną odleglosc/ czas przed bramkami. Ważne żeby przejazd był włączony w trakcie jazdy po płatnym odcinku. 

Można, ale było fajnie: podjeżdżałeś pod bramkę, brałeś bilet i płaciłeś tyle ile się należało na wyjeździe. Jak ktoś chciał to miał viatola i nie stał ...

W czym obecny system jest lepszy, oprócz tego, że musisz od domu myśleć o aplikacji, ładowaniu i innych pierdołach ... ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W tym, że 4x w tygodniu nie stoję kilka - kilkanaście minut na bramkach. A w piątki i po kilkadziesiąt. Serio.

Aplikacja jest maksymalnie nieintuicyjna i po prostu źle zrobiona - nie przeczę. Sam miałem z nią duże problemy. Idea jest jak najbardziej słuszna. 

Co do inwigilacji.. Jesteśmy śledzeni od dawna poprzez tak wiele kanałów, że proszę Was.. Albo się z tym pogodzicie albo czas wywalić komórki i zacząć pisać listy ;)

Edytowane przez arthurr
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, arthurr napisał:

W tym, że 4x w tygodniu nie stoję kilka - kilkanaście minut na bramkach. A w piątki i po kilkadziesiąt. Serio. 

A widzisz ... , a ja zawsze jeździłem w te pozostałe 3 dni w tygodniu i mi pasowało jak było ... a teraz mam popaprane 7 x w tygodniu :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój przyjaciel ledwo przeżył jak stał w kolejce na bramce a gość przypierdzielił w niego z pełnym impetem. Bramki to patologia max, wszystko lepsze niż to.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, artex napisał:

Mój przyjaciel ledwo przeżył jak stał w kolejce na bramce a gość przypierdzielił w niego z pełnym impetem. Bramki to patologia max, wszystko lepsze niż to.

Do mnie pasowały ... Tęsknię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, czy ta dyskusja Was bawi, w jakiś sposób nakręca?

Proszę o szczere odpowiedzi :default_wink::default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
6 minut temu, manioora napisał:

Ja se na ten przykład lubię ponarzekać od czasu do czasu...

To jeszcze słabo. Ja to ma ten przykład czasami lubię przejechać się autostradą tam i z powrotem jak zwykły kierowca, a nie jak kierowca przestępca ... :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×