Skocz do zawartości
greenmen

Czołem Wszystkim!

Recommended Posts

Witam Was :) 

Po dłuższym czasie czytania forum w końcu założyłem konto i czasem pozwolę sobie napisać coś jak nie znajdę odpowiedzi w szukajce.

Po 10 latach toczenia się SV650S, stwierdziłem, że przyszedł czas na zmiany. Po długim researchu decyzja zapadła - Dakar.

Jednego oglądałem... sama rdza, drugi jakiego widziałem to krzywy ulep z Włoch do mocnego remontu. Trzeci którego oglądałem wydawał się najzdrowszy ... i jest. Stałem się posiadaczem F605GS Dakar 2002 :D 

Po inicjalnym serwisie, oleje, filtry, świeca, regulacja luzów zaworowych, wymiana łożyska główki ramy (zblokowana na wprost), wymiana uszczelniaczy w lagach, zmiany przedniej linki hamulca na stalowy oplot, zmiany opon na Haidenau P60 Scout... ruszyłem dzisiaj na pierwszą dłuższą rundę wokół komina. Pierwsze wrażenia baardzo pozytywne, myślę że się polubimy :) 

Jedyne co, to słyszę pulsujące stuki z przodu motocykla podczas nawet lekkiego hamowania, nie mogę zlokalizować źródła... ale może za dużo wymagam.

Nie mniej, jeszcze raz miło mi powitać wszystkich i do usłyszenia na forum :)  Pozdrawiam!

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Ride, eat, sleep, repeat.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :) 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć
Ale Dakar ma stalowe oploty fabrycznie.

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Wysłane z mojego LM-Q610.FG przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×