Skocz do zawartości
Artur 76

BMW F650 GS 2004 R

Recommended Posts

Witajcie mam pytanie   do użytkowników BMW f650 GS 2004 do 2008 R o  czujnik ABS koło tylne bo mam problem z czujnikiem czy można go zastąpić czujnikiem  z   innego modelu  Proszę o odp

Edytowane przez Artur 76

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
36 minut temu, Artur 76 napisał:

Witajcie mam pytanie   do użytkowników BMW f650 GS 2004 do 2008 R o  czujnik ABS koło tylne bo mam problem z czujnikiem czy można go zastąpić czujnikiem  z   innego modelu  Proszę o odp

 

36 minut temu, Artur 76 napisał:

PROSZĘ O ODPOWIEDZ NIE DZAŁA MI ABS I PRĘDKOŚCIOMIEŻ 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Też mam pytanie: czy Ty w takiej formie się witasz czy chodzi Ci o coś więcej?

Pierwszy raz spotykam się z taką formą przywitania się z kimś .... :default_blink:

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!!

18 minut temu, Jarek napisał:

Witaj!

Też mam pytanie: czy Ty w takiej formie się witasz czy chodzi Ci o coś więcej?

Pierwszy raz spotykam się z taką formą przywitania się z kimś .... :default_blink:

No w sumie niegrzecznie :,-)... Ale nasze zasady wcale nie muszą być wszędzie znane... 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 minuty temu, manioora napisał:

Witaj!!

No w sumie niegrzecznie :,-)... Ale nasze zasady wcale nie muszą być wszędzie znane... 

 

To forum dla średnio i wysoko inteligentnych - więc w sumie tak ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może aby uniknąć tego typu nieprzyjemnych dla obu stron zdarzeń Świeżak powinien dostać w mailu zwrotnym informację, że miło by było zobaczyć go najsampierw w przywitalni albo miałby blokadę na na forum poza przywitalnią :default_cafe2:

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 minuty temu, KaeS napisał:

Może aby uniknąć tego typu nieprzyjemnych dla obu stron zdarzeń Świeżak powinien dostać w mailu zwrotnym informację, że miło by było zobaczyć go najsampierw w przywitalni albo miałby blokadę na na forum poza przywitalnią :default_cafe2:

Zgoda. Nadaje Ci prawo wysłania maila na PW z takimi informacjami. Tylko ma być to miłe... :)

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy nie znam zasad tutejszych nie miałem czasu zapoznać się z nimi !!!Mam problem pomyślałem że zapytam Ale widzę że nie otrzymam odp 

Jak bym wam krzywdę zrobił tymże nie znam zasad bo nie miałem czasu zapoznać się z nimi !!!

I mówią że motocyklista pomoże motocykliście A tutaj nazywanie kogoś typem np 

OGŁADY I

KULTURY ZA GROSZ !!!!

A TERAZ MNIE ZABLOKUJ CIE 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt Cię tu nie będzie blokował, na to akurat tutaj trzeba sobie zasłużyć.
Co Tobie zależy wskoczyć do przywitalni i napisać minimum, "dzień dobry, mam na imię ... i pochodzę z ..."., ot i wsio. 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WITAJCIE A DZIĘDOBRY TO NIE TO SAMO 

MOŻE NIE DOCZYTAŁEŚ ALBO SPIESZYŁEŚ SIĘ JAK JA PO PROSTU 

A NAZYWASZ KOGOŚ TYPEM I TO DLA CIEBIE JEST W PĄDKU ?? 

NIE WYDAJE MI SIĘ 

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto Ciebie tutaj nazwał "typem" możesz zacytować bo nie przypominam sobie by ktoś z nas użył takiego zwrotu do kogokolwiek.

Edytowane przez KaeS

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może aby uniknąć tego typu nieprzyjemnych dla obu stron zdarzeń Świeżak powinien dostać w mailu zwrotnym informację, że miło by było zobaczyć go najsampierw w przywitalni albo miałby blokadę na na forum poza przywitalnią :default_cafe2:

Edytowane 19 godzin temu przez KaeS

TO NIE TY

ZNÓW NIE DOCZYTAŁEŚ ZOBACZ POCZĄTEK I POWYŻEJ OBRAŻASZ KOGOŚ I SIĘ WYPIERASZ

Edytowane przez Artur 76
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że masz kłopoty z językiem polskim, bądź czytaniem ze zrozumieniem, ok odpowiedz mi na pytanie:

Czy ów traktorzysta z artykułu przez dziennikarza został nazwany typem?

Wypadek w Wąwolnicy. Poszkodowany traktorzysta

To kolejne tego typu zdarzenie w powiecie. 55- latek podczas koszenia trawy wjechał ciągnikiem na skarpę. Maszyna przewróciła się na niego powodując poważne obrażenia.

 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

 

@Artur 76 -  Mówisz, że Ci się spieszy, nie masz czasu ma kilka słów w Przywitalni,  ale pisać psty bez sensu i pełne żali to masz czas. I nie krzycz tymi drukowanymi literami bo nie jesteśmy głusi.

Tak więc na początek zapraszam do Przywitalni się ładnie przywitać,  a potem znajdź pokrewny merytorycznie wątek i napisz jaki masz problem. 

To se dodam: ten typ spraw z czujnikami abs'u najlepiej kontynuować w dziale elektrycznym. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku no ale jeżeli Artur76 nie daj Boże ma dysleksję typu wzrokowego, gdzie występują przede wszystkim zaburzenia percepcji wzrokowej i pamięci wzrokowej to przecież nie znajdzie tematu w czeluściach tego forum. Byś poprowadził kolegę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klient jest ewidentnie bez krawata ...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, KaeS napisał:

Przestań i nie maż się jak baba.

Teraz mnie olśniło ... może to nie jest motocyklista tylko komuś naprawia...  Motocykliści to twardzi ludzie są i byle niepowodzenie ich nie zniechęca, a może ( jak pisał ) zarobiony jest. Znajdzie chwilę czasu, powie wszystkim "cześć" i może znowu będzie pięknie ...

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przestań i nie maż się jak baba.
I po co mieszasz do tego jeszcze czyjegoś męża?

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 27.07.2022 o 19:04, Jarek napisał:

To forum dla średnio i wysoko inteligentnych - więc w sumie tak ;)

@KaeS i znowu nazwałeś typa typem xD:

6 godzin temu, KaeS napisał:

Jarku no ale jeżeli Artur76 nie daj Boże ma dysleksję typu wzrokowego, gdzie występują przede wszystkim zaburzenia percepcji wzrokowej i pamięci wzrokowej to przecież nie znajdzie tematu w czeluściach tego forum. Byś poprowadził kolegę.

Edytowane przez xel
xD
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28.07.2022 o 14:54, KaeS napisał:

Jarku no ale jeżeli Artur76 nie daj Boże ma dysleksję typu wzrokowego, gdzie występują przede wszystkim zaburzenia percepcji wzrokowej i pamięci wzrokowej to przecież nie znajdzie tematu w czeluściach tego forum. Byś poprowadził kolegę.

*** KaeS trochę po chamsku się zachowujesz i w ten sposób odstraszasz nowych forumowiczów :default_icon_evil:

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Kyrie elejson, gdzie mógłbym się pokajać i złożyć uczciwą, jawną, bolszewicką samokrytykę?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, KaeS napisał:

O Kyrie elejson, gdzie mógłbym się pokajać i złożyć uczciwą, jawną, bolszewicką samokrytykę?

Można u innych, ale najlepiej u mnie ;)

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×