Skocz do zawartości
Dziadek

Warsaw Motorcycle Shit ( o przepaszam szoł :) )

Recommended Posts

Tak tylko informacyjnie jakby ktoś miał ochotę i jeszcze nie ustawił się w kolejce po bilety ( kiełbasa gratis zapewne będzie ) Warszał Mororcycle Shit nieźle się zapowiada. A i może jakaś lista tym razem kogo nie będzie ?  :default_icon_mrgreen:

1. Dziadek 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 9.12.2022 o 17:07, Dziadek napisał:

Tak tylko informacyjnie jakby ktoś miał ochotę i jeszcze nie ustawił się w kolejce po bilety ( kiełbasa gratis zapewne będzie ) Warszał Mororcycle Shit nieźle się zapowiada. A i może jakaś lista tym razem kogo nie będzie ?  :default_icon_mrgreen:

1. Dziadek 

Dziadku, drogi Dziadku - byłem w tym roku . I szczerze żałuję... Mówię Ci od razu - jak chcesz się napić to daj znać. Te stówę (ponad) co to za bilety chcą,  lepiej wydamy.

Nie żebym Cię chciał zniechęcić, ale :default_icon_e_geek: kolejny raz prędko nie pójdę.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11 minut temu, Piotreo napisał:

Nie żebym Cię chciał zniechęcić, ale :default_icon_e_geek: kolejny raz prędko nie pójdę.

Zniechęcić zniechęconego to tak jak zachęcać zachęconego ... ;)

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
18 godzin temu, Piotreo napisał:

Dziadku, drogi Dziadku - byłem w tym roku . I szczerze żałuję... Mówię Ci od razu - jak chcesz się napić to daj znać. Te stówę (ponad) co to za bilety chcą,  lepiej wydamy.

Nie żebym Cię chciał zniechęcić, ale :default_icon_e_geek: kolejny raz prędko nie pójdę.

Śmiało dopisuj się do dziadkowej listy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Motor Show we Wrocławiu ktore odbywają się jakoś wiosną  to też kupa gówna, w zeszłym roku namówiłem Cykli'ego i przestał się do mnie odzywać :D:default_icon_beer:

Po nowości to możemy  polecieć w przyszłym roku na jesień  do Mediolanu,  na skuwke przy okazji :D

 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Pawel napisał:

Po nowości to możemy  polecieć w przyszłym roku na jesień  do Mediolanu,  na skuwke przy okazji :D

 

Tak tylko ...

W tym roku mieliśmy z Leef'em być na zaproszenie... rodzinne sprawy nie pozwoliły, ale miałem pod parą bilety na samolot we wte i nazad za 260.- od łba. Wylot coś koło 6 rano ... powrót coś koło 21 tego samego dnia.... Dla mnie bomba.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
15 minut temu, Jarek napisał:

Tak tylko ...

W tym roku mieliśmy z Leef'em być na zaproszenie... rodzinne sprawy nie pozwoliły, ale miałem pod parą bilety na samolot we wte i nazad za 260.- od łba. Wylot coś koło 6 rano ... powrót coś koło 21 tego samego dnia.... Dla mnie bomba.

Cena super! 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 13.12.2022 o 10:57, Pawel napisał:

...to też kupa gówna, w zeszłym roku namówiłem Cykli'ego i przestał się do mnie odzywać :D:default_icon_beer:...

Przecież to było w tym roku! Mam nawet zdjęcia, tylko nie potrafię ich wstawić na forum :default_icon_redface:

Co do wystawionych sprzętów to faktycznie, d..y nie urywało, poza oczywiście cenami.

Za to piwo i żarcie było ok,  była niezła pogoda i dobre towarzystwo!

@Pawel, nie lamentuj, kontakt jest w razie czego!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodziło mi bardziej o nadanie dramaturgii

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest tyle różnych motocykli na naszym forum, że każdy zlot jest lepszy niż te wystawy motocykli. Na zlotach można pogadać z właścicielami posłuchać opinii może nawet się przejechać, potem napić browara, zjeść kiełbaskę a na targach ….może cukierka dostaniesz

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×