Skocz do zawartości
JarasG

Wtam Wszystkich.

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie,

Nazywam się Jarek pochodzę z Pomorza, mieszkam w W-wie. Moto traktuje jako poważne, zaawansowane przygotowania do kryzysu wieku średniego... mające wyraźnie praktyczną stronę szybkiego środka transportu miejskiego i dostarczyciela frajdy z płoszenia zajęcy i wiewiórek w okolicznych zagajnikach.

Posiadam F650GS od dwu dni. Jest to egzemplarz z 2007 roku z szczątkowym przebiegiem bo 1600km (co o dziwio potwierdza stanem zużycia kluczowych układów). Cena była atrakcyjna, również ze względu na przesłżość pojazdu. W związku z ową przeszłością teraz walczę z zaniedbaniami i brakami pojazdu.

To moje pierwsze oficjalne moto. Nie liczę WSK, MZ i innych rumaków dawnoh minionych czasów, zwłaszcza, że prawojazdy mam od nidawna :)

Moto wybrane po długim namyśle jako nudne do bólu.... czyli niezawodne, sosunkowo niedrogie, lekkie i łatwe w prowadzeniu - czyli idealne do przypomnienia sobie tego wszystkiego co przez 20 lat można zapomnieć. Pierwsze próby w zagajniku wykazały, że prypominanie jest bardzo przyjemne. Radocha popachy.

Nie jestem zagorzałym miłośnikiem BMW i na ten model trafiłem przez... Aprillę... Moto jakie chciałbym mieć docelowo to MotoGuzzi ale zgodnie z image marki mam na to conajmniej 10lat. Puki co, moja Aprilla/BMW ze żle ukrywanym zniecierpliwieniem oczekuje nowych płynów i pogody. Czego winszuję wszystkicm forumowiczom i ich rumakom nie wyłączając siebie samego...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema. Powiększa się grono pomorsko-warszawskie :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj no przebieg twojego sprzeta wskazuje ze to nówka :)

przyjemnej jazdy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich serdecznie,

Lewa...

Moto traktuje jako powaĹźne, zaawansowane przygotowania do kryzysu wieku Ĺredniego...

Mi taką diagnozę postawiono, jak kupiłem eFkę ;)

Posiadam F650GS od dwu dni. Jest to egzemplarz z 2007 roku z szczÄtkowym przebiegiem bo 1600km (co o dziwio potwierdza stanem zuĹźycia kluczowych ukĹadĂłw). Cena byĹa atrakcyjna, rĂłwnieĹź ze wzglÄdu na przesĹĹźoĹÄ pojazdu. W zwiÄzku z owÄ przeszĹoĹciÄ teraz walczÄ z zaniedbaniami i brakami pojazdu.

Ciekawość mnie zżera, można coś więcej :?: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :D :D

Założę się Panowie, że słyszycie to od swoich (albo i nie :twisted: ) kobiet ;) ... też tak mam :roll: ;)

Jaras, a co do Twojego posta, to coś nie tak jest z naszym forum. Czytałem i czytałem i czytałem, a przy twoim nicku widnieje podpis "małomówny" ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ładne powitanie i się przedstawienie.

Witaj na Forum! ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Docieraj sprzęta i "do zobaczyska w krzakach" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×