Skocz do zawartości

Recommended Posts

A coś więcej o sobie? Kilka zdań, jakiś życiorys, plany na przyszłość, plany na swój wkład w forum, jakieś zdjęcie, coś? 

Siema :)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A coś więcej o sobie? Kilka zdań, jakiś życiorys, plany na przyszłość, plany na swój wkład w forum, jakieś zdjęcie, coś? 

Siema
Przynajmniej zdjęcia potrafi od razu wstawiać wystarczy

Wysłane z mojego SM-A525F przy użyciu Tapatalka

  • Like 4
  • Haha 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra ale na waszą nie odpowiedzialność:

Tak na dobrą sprawę to moja moto przygoda zaczeła się w zeszłym roku za sprawą dwóch kumpli. Jednego znałem z woodstocków , a drugi miał 125kę. Później pojawił się inny gitarowy kolega który pomógł mi trochę ze stojącym w garażu zaniedbanym do reszty krosem niebagatelnej pojemności 124cm3. 

Znajomy chciał mnie zajarać choperami i troche zacząłem sie ogarniać o co w tym wszystkim chodzi. Ogólnie wyszło tak że nie warto zaczynać od dużych pojemności, więc klasycznie miał być shadow 750 z 85' w sumie spoko maszyna, nie wyglądał źle, nawet niektóre zrobione zachęcały do spakowania plecaka i wjo, ale potem zacząłem szukać w nowszych aż tu nagle zupełnie nie spodziewanie pojawia sie shadowka ace 750 z 98, nowsza, ładniejsza, już cruiserowe klimaty i wtedy pierwsze dylematy, ta stara więcej koni ,ta nowsza ładniejsza. Pojawia się pytanie gdzie ja w ogóle chce jeździć? Odpowiedź przychodzi jak by natychmiastowo, że na asfalt koło na góry nogi. Gdzieś między tym wszystkim jest ichty boots i jednak myśl że nie wszędzie dojadę z niskim zawieszeniem. Nie wiedzieć jak? Na yt trafiam na gościa od żółtego dziobaka I historia zaczyna się układać w całość. 

Gska wydaje się wyposrodkowaniem mojej wiedzy I umiejętności ale tak że daje ogromne możliwości swiato poznawcze. 

Plany.. Plany są takie że by ją wreszcie kupić I zacząć jeździć, doposażyć, spakować I ruszyć przed siebie. Czas I finanse powiedzmy ogarnięte. 

Ideałem byłby dla mnie Dakar po lifcie z tym fajnym bajerem automatycznie Smarujacym łańcuch. 

Witam wszystkich obecnych tu miłośników szeroko rozumianej wolności jaka dają nam te maszyny. 

 

  • Like 14

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiotłeś system.   Takiego przywitania to najstarsi górale nie pamiętają.

Gdzie Jarek się ja pytam?

 

Zatem:

 

Witaj MQ!

  • Like 7
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :cafe4:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć :) 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.03.2023 o 20:37, ZWIERZ napisał:

Zamiotłeś system.   Takiego przywitania to najstarsi górale nie pamiętają.

Gdzie Jarek się ja pytam?

 

Zatem:

 

Witaj MQ!

widzisz? Wystarczyło poprosić :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!!!

Wysłane z mojego M2101K9G przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siemka 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Szukaj dobrego egzemplarza motocykla, automatyczne smarowanie "se dołożysz"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam co chciałem ale dalej na obczyźnie siedze. 

Nie wiedziałem gdzie napisać więc kontynuuję wątek. 

Przydały by się jakieś szkolenia.  

Będę w Polszy końcem miesiąca. Czy ktoś byłby tak uprzejmy udzielić mi jakichś wskazówek?  Można się na TET ce spotkać.

W każdym razie witam ponownie 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×