Piciu 1 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Witam użytkowników, od zeszłego roku jestem posiadaczem F650GS Dakar, lokalizacja Bielawa Dolny Śląsk. 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Pawel 58 068 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Czesc!Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
rutkos 8 514 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Powitać z Wrocka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Cześć - dobrze trafiłeś, nas też suszy Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
ZWIERZ 11 101 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Cześć Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
KASKADER MARIO 8 411 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Witaj. Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Jezier 12 072 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Cześć ride, eat, sleep, repeat... Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
manioora 1 911 Zgłoś ten post Napisano 24 Marzec 2025 Cześć Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
mirek2404 7 546 Zgłoś ten post Napisano 26 Marzec 2025 Witaj Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Piotreo 3 030 Zgłoś ten post Napisano 26 Marzec 2025 Hej, cześć Wysłane na Berdyczów Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 17 Kwiecień 2025 Już nie przyjmujcie ludzi z Dolnego Śląska bo panuje zbyt duża dysproporcja w stosunku do innych rejonów Witaj na forum ! ↬ ⇢ ↝ 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach