Marcin N 10 537 Zgłoś ten post Napisano 5 Listopad 2025 Myślę ze tych przypadków było jednak więcej niż dwa.Pojawiły się nawet nowe głowice do tego modelu. Dealer nam powiedział, że ponoć importer przespał akcję serwisową. Uprzedzając pytania, akcja wciąż w toku. taptarapta 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 6 Listopad 2025 ja tam szybciej czekam na aprilie tuareg 457 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Problemy problemami a są już tacy : A podobno ktoś już się chwalił przebiegiem ponad 100 tys bez awarii... ale nie mam jeszcze wiarygodnego potwierdzenia 3 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Jarek 24 464 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Ale termometr zepsuty. Nawet w lecie w słońcu tyle nie ma 2 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Pawel 58 068 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 4 minuty temu, Jarek napisał: Ale termometr zepsuty. Nawet w lecie w słońcu tyle nie ma Przecież widać że to w morzu 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 1 godzinę temu, Pawel napisał: Przecież widać że to w morzu Może w morzu chińskim 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Jarek 24 464 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Godzinę temu, coolluk napisał: Może w morzu chińskim Bo Paweł był na tym morzu co spływa jak płaskość ziemi się kończy, a my nie to wie... 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Może w morzu chińskim Chyba raczej łez Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Świat się skończy jak dakarowy kupi pierwszy chiński motocykl to będzie wyznacznik Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
arthurr 5 916 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Nie, no, pierwszy to już ktoś kupił. Daniel nawet nie ma szans na podium… 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Narazie kupiłem chińską pompę do mojego leśnego złomka Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 19 Listopad 2025 Narazie kupiłem chińską pompę do mojego leśnego złomka Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu TapatalkaOd czegoś trzeba zacząć Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin N 10 537 Zgłoś ten post Napisano 28 Listopad 2025 Przykład przytoczony przez Pawła jest jednym z iluś tam krążących w necie, a który też dotyczy egzemplarza ktorym jeździ Ania. W każdym przypadku problemy z urwanym zaworem robiły się przy przebiegach 10~14kkm Z dobrych informacji... właśnie otrzymaliśmy telefon, że motocykl został zrobiony i sprawdzony.Przegląd po 1000km na koszt dealera. taptarapta 3 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 28 Listopad 2025 Przykład przytoczony przez Pawła jest jednym z iluś tam krążących w necie, a który też dotyczy egzemplarza ktorym jeździ Ania. Z dobrych informacji... właśnie otrzymaliśmy telefon, że motocykl został zrobiony i sprawdzony.Przegląd po 1000km na koszt dealera.taptaraptaJak dla mnie ładnie załatwiona sprawa Wiadomo chciałoby się szybciej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin N 10 537 Zgłoś ten post Napisano 28 Listopad 2025 (edytowane) Ponieważ dealer, gdzie motocykl był kupowany i składaliśmy reklamację jest jakieś 60km od nas, to przywiozą go nam jeszcze do domu w przyszłym tygodniu, w ramach realizowanej reklamacji. Edytowane 28 Listopad 2025 przez Marcin N 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 28 Listopad 2025 Ponieważ dealer, gdzie motocykl był kupowany i składaliśmy reklamację jest jakieś 60km od nas, to przywiozą go nam jeszcze do domu w przyszłym tygodniu, w ramach realizowanej reklamacji. ..żebyście im tylko w tym sezonie już nie jeździli.. A poważniej, to trzymam kciuki za powodzenie naprawy i oby służył już do końca bezawaryjnie, a koniec niech będzie już u kogoś innego Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin N 10 537 Zgłoś ten post Napisano 2 Kwiecień Batalia zakończona, ale bez zgrzytów sie nie obyło. - Motocykl po wymianie silnika dostarczyli nam kolo 12 grudnia (3 miesiace)- Motocykl w czasie gdy u nich stal uległ uszkodzeniu. Prawdopodobnie przewrócił sie na niego inny motocykl i wgniótł bak w 2 miejscach Po ponad 2 tygodniach rozmów i korespondencji wzięli na klatę wymianę baku na swój koszt. - pierwszy przegląd po dotarciu czyli 1000km na nowym silniku miał być gratis- w miniony weekend motocykl pojechal do serwisu na zmianę oleju i baku na nieuszkodzony Dzis go w końcu odebraliśmy i... - ułamalismy państwu koszyk na bidon (był przy gmolu) ale damy inny - bedzie faktura? Jaka faktura?! Naprawa była gwarancyjna, silnik wymieniony, dlaczego mamy płacić za dodatkowy wymagany przegląd. Nie tak się umawialiśmy. Oni tego nie pamiętają. Na szczęście skontaktowali sie z importerem, który potwierdził im, że koszt pierwszego przeglądu pokrywa. Niby wszystko fajnie ale jakoś tak nie do końca taptarapta 5 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 3 Kwiecień Złe dobrego początki - teraz tylko do przodu ! Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gal 126 Zgłoś ten post Napisano 3 Kwiecień 18 minut temu, coolluk napisał: Złe dobrego początki - teraz tylko do przodu ! Na bak naklejka np. PZU (żeby nie było widać...) i w drogę ... Nie ma się co przejmować przeszłością bo lekarze mówią, że najgorszy jest stres ... 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Jezier 12 072 Zgłoś ten post Napisano 3 Kwiecień No i wiatr, najgorszy jest stres i wiatr 🫣Wysłane z mojego motorola edge 50 neo przy użyciu Tapatalka 4 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Omis Hodża 1 531 Zgłoś ten post Napisano 4 Kwiecień Bo jak jest zimno i nie ma wiatru to jest ciepło.... 3 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 10 Kwiecień Inni mają gorzej Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 669 Zgłoś ten post Napisano 10 Kwiecień Inni mają gorzej Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu TapatalkaCo ty oglądasz martwię się Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Pawel 58 068 Zgłoś ten post Napisano 10 Kwiecień Dobra muza Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Pawel 58 068 Zgłoś ten post Napisano 10 Kwiecień Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach