Skocz do zawartości

Recommended Posts

Do sprzedania miejski wojownik mojej żony wiec slady walki są.
Jedzie, skręca, hamuje ale nie trąbi - nie wiem czemu, tak go kupiłem.
Kosztuje 5800 jak sie ktoś chce targować albo 5500 bez targowania.
Silnik to wolnossacy 1.6 na etyline i ma 120 koni i 6 tradycyjnych biegow. Klimatyzacja dziala i nie schodzi powietrze z opon.
Numer znacie. 20260319_164325.jpg.10e761fe95360e7cec387bb779c0d545.jpg20260319_164445.jpg.16c0d84adf37e54be4dc0d5a567cc30a.jpg20260319_164545.jpg.3e9b41859f8e36505a855ef9328378d3.jpg20260319_164829.jpg.0159397c7e2484b8a136c4f87b658cb4.jpg
 
Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka
 
 


  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
30 minut temu, ZWIERZ napisał:

Pali od " strzała"?

Na popych bez problemu. Lekki to i pcha się łatwo. Będzie Pan zadowolony :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W zimie to sąsiedzi przychodzą patrzeć jak odpalam bo myślą że to elektryk

 

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzwon do mnie :default_cafe2:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nikt go nie chcial to sprzedałem. Dwa tygodnie i zamykam

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jeszcze dwa tygodnie nadziei jest ... :)

A tak mi się podobał..., a teraz czekaj człowieku 2 tygodnie :default_icon_beer:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaż trafiła na weekend - więc z całą pewnością Paweł już upił trochę z tej kwoty i na co ma czekać? Nie stać go na czekanie... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sprzedaż trafiła na weekend - więc z całą pewnością Paweł już upił trochę z tej kwoty i na co ma czekać? Nie stać go na czekanie... 
Że nie nastąpiło uszczuplenie trzeba było szybko kupić następny wóz

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Że nie nastąpiło uszczuplenie trzeba było szybko kupić następny wóz

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

To teraz do kompletu brakuje jeszcze konia niezły dil zrobiłeś

Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To teraz do kompletu brakuje jeszcze konia niezły dil zrobiłeś

Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka

Kompletu do czego?

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posprzątaj swoją stajnie, którą pieszczotliwie nazywasz garażem to znajdziesz tą resztę do wozu i konia :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Są takie ogłoszenia obok których nie można przejść obojętnie, 240 koni, salon polska :default_cafe2:

Wóz

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Pawel napisał:

Są takie ogłoszenia obok których nie można przejść obojętnie, 240 koni, salon polska :default_cafe2:

Wóz

 

Kwestia wyboru. Ja z tego zestawienia brałbym 2 kobyłki ;)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kompletu do czego?

Wysłane z mojego SM-S931B przy użyciu Tapatalka

Jak jest wóz, to i winien być i koń, a jak nie koń, to chociaż koza.. co to podejdzie do tego woza

Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×