gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień Pojawiła się nowa aktualizacja dla intercomów CARDO (dla urządzeń drugiej generacji i użytkowników android ) Z kluczowych zmian to:• Publiczny Meshmożliwość szybkiego połączenia z przypadkowym motocyklistą • Zdalne grupowaniemożliwość przygotowania grupy przed wyjazdem, za pośrednictwem wysłanego linku.• poprawione parowanie z konkurencyjnym intercomem SIENA Link do strony CARDO Polska ze szczegółami aktualizacji : https://cardo-polska.pl/blog/mesh-boost/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 3 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin_Krk 3 215 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień Do G9 pewnie już nic nie ma Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień Do G9 pewnie już nic nie ma PACKTALK drugiej generacji (NEO/EDGE/PRO)Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin_Krk 3 215 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień W sumie i tak jeżdżę sam, więc do słuchania muzyki wystarcza. Ale faktycznie, za każdym razem łączenie w Cardo to cyrk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień W sumie i tak jeżdżę sam, więc do słuchania muzyki wystarcza. Ale faktycznie, za każdym razem łączenie w Cardo to cyrk Z nowym CARDO z głośnikami JBL 45 mm słuchanie muzyki wkracza na wyższy poziom Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Marcin_Krk 3 215 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień Ja z przyjemnością zatrzymałem się na GaduGadu 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 12 Kwiecień Z nowym CARDO z głośnikami JBL 45 mm słuchanie muzyki wkracza na wyższy poziom Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkA w Senie nie trzeba bylo superextrahiper jbl i grało nawet lepiej no ale cóż.. Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
JaGrab3 131 Zgłoś ten post Napisano 15 Kwiecień Z nowym CARDO z głośnikami JBL 45 mm słuchanie muzyki wkracza na wyższy poziom Wysłane z iPhone za pomocą TapatalkJak ruszysz to i tak jeden ch......j na czym gra byle by przekraczało silnik 8 są wiatru.Sent from my SM-G970F using Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 22 Kwiecień Jak ruszysz to i tak jeden ch......j na czym gra byle by przekraczało silnik 8 są wiatru.Sent from my SM-G970F using TapatalkJaGrab tu brzoza Do 60 km na godzinę jakość odsłuchu na moim motocyklu i w moim kasku oceniam na bardzo dobre, powyżej 60 km to już nie jest dla mnie prędkość przy której słucham muzyki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 22 Kwiecień Nowa aktualizacja CARDO zmienia zasady gry •Poprawiono sieć Mesh •Wprowadzono możliwość tworzenia grupy za pośrednictwem linku wysłanego przez e-mail •wprowadzono możliwość rozmowy z przypadkowym motocyklistąWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
dakarowy 27 276 Zgłoś ten post Napisano 22 Kwiecień Nowa aktualizacja CARDO zmienia zasady gry •Poprawiono sieć Mesh •Wprowadzono możliwość tworzenia grupy za pośrednictwem linku wysłanego przez e-mail •wprowadzono możliwość rozmowy z przypadkowym motocyklistąWysłane z iPhone za pomocą TapatalkTo trochę kijowo, wolałbym z przypadkową motocyklistką Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 22 Kwiecień To trochę kijowo, wolałbym z przypadkową motocyklistką Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu TapatalkaCóż życie jest jak Transwestyta, wszystko pięknie aż tu nagle …. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 27 Maj Cardo coś popieprzyło i spieprzyło.Najnowsza aktualizacja jest dostępna tylko dla androida więc jak macie w grupie kogoś z iOS to lepiej poczekać z aktualizacją, ponieważ jest utrudnione/niemożliwe parowanie z użyciem aplikacji na telefon.Pozostaje parowanie przy użyciu samego urządzenia i przycisków. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach