Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kajaki to drugie hobby zaraz po motocyklu. Pływamy od lat, dwa razy w roku, przed rozpoczęciem sezonu i po jego zakończeniu. Pływamy trzy - cztery dni, z noclegami na dziko, często takimi rzekami które jeszcze nie widziały kajaków. Ekipę mamy stała i zgraną a Komandorem jest Radosław. Jest surowy ale sprawiedliwy.

Tak więc hasło jest że płyniemy 17 - 19.04. 

Do miejsca spływu trzeba jakoś dotrzeć i ja decyduję się na moto. Dokładam jeden dzień i będę jechał wzdłuż wschodniej granicy z Sokołowa do Zamościa. Obmyśliłem całość i plan jest prosty. Środa rano jadę wcześniej do pracy, wcześniej wychodzę, lecę samochodem do Sokołowa, montuję w Sertao klamki (bo Marcin nie ma studiów więc jedzie do Dziadków ,,pojeździć nad Bugiem,,), robię jazdę próbną, przygotowuję rzeczy na wyjazd i w czwartek rano ruszam ku przygodzie. Proste, proste.

Rano w środę następuje weryfikacja planu. Stoję sobie grzecznie na skrzyżowaniu w oczekiwaniu na zielone światło i dostaję strzał w tył. Wpakował mi się nawalony gość. Szczegółów Wam oszczędzę ale było ciekawie. Formalności trwały długo, ogarniam co trzeba no i ......... jadę busem do Sokołowa. Trochę jestem nabuzowany ale przecież frajer nie zniszczy mi weekendu.

Jadę.

IMG-20260416-122031.jpg

IMG-20260416-122704.jpg

IMG-20260416-113925.jpg

IMG-20260416-114025.jpg

Terespol. Twierdza.

IMG-20260416-125202.jpg

IMG-20260416-125515.jpg

IMG-20260416-130108.jpg

Zastawek, Cmentarz Tatarski.

IMG-20260416-132354.jpg

IMG-20260416-132525.jpg

Sobibór.

IMG-20260416-151854.jpg

IMG-20260416-152058.jpg

IMG-20260416-152827.jpg

Po drodze łapię trochę ...

IMG-20260416-161405.jpg

Pałac w Srebrzyszczu.

IMG-20260416-162228.jpg

Chełm. Kopalnia kredy.

IMG-20260416-163754.jpg

Krynica. Grobowiec Piramida Ariańska. Teraz ogarnięta a jeszcze kilka lat temu drzwi wyrwane a w środku ślady po paleniu ogniska!!!

IMG-20260416-173528.jpg

Krupe. Ruiny zamku. Super.

IMG-20260416-174807.jpg

IMG-20260416-175354.jpg

IMG-20260416-175249.jpg

Zamość. Kwateruję się w hotelu i dzida na miasto kulturalnie wypić drinka.

IMG-20260416-192312.jpg

IMG-20260416-193914.jpg

IMG-20260416-193736.jpg

IMG-20260416-190129.jpg

IMG-20260416-194415.jpg

No i nastała noc.

IMG-20260416-194928.jpg

Piątek.

Kniazie. Ruiny cerkwi.

IMG-20260417-102259.jpg

IMG-20260417-102457.jpg

Bunkry gdzieś w polu.

IMG-20260417-104225.jpg

IMG-20260417-103928.jpg

IMG-20260417-104748.jpgPisklaki

Pisklaki. Czekam na ekipę.

IMG-20260417-123103.jpg

IMG-20260417-124845.jpg

No to płyniemy. 

received-1743588093292046.jpg

received-1690672558957255.jpg

received-27674718095452050.jpg

received-1489239399217528.jpg


Komandor dbający o dobrą atmosferę spływu.

received-2312995342527194.jpg

Niedziela to już tranzyt do Sokołowa.

Było super. Trochę niespodziewanie zimniej w nocy niż mówiła pogodynka ale szron na namiocie to dla nas nic dziwnego, kleszczy całe stada ale żaden nie zaryzykował zakotwiczenia.

Szerokości.

Edytowane przez KASKADER MARIO
  • Like 17

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale pech dobrze, że Ci się nic nie stało, moto bardzo ucierpiało ?
Fajne te Twoje relacje, lubię takie klimaty zamki duchy i w tle kapitan hak albo raczej sinobrody


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czemu to nie świeci :( 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czemu to nie świeci  
Zapłaciłeś abonament?
U mnie świeci

Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 godzin temu, gsdakar napisał:

Ale pech dobrze, że Ci się nic nie stało, moto bardzo ucierpiało ?
Fajne te Twoje relacje, lubię takie klimaty zamki duchy i w tle kapitan hak albo raczej sinobrody emoji16.png

Cieszę się że relacje się podobają, dzięki.

Jechałem samochodem. Trochę oberwał. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 13.05.2026 o 10:23, dakarowy napisał:

Zapłaciłeś abonament? emoji28.png
U mnie świeci emoji6.png

Wysłane z mojego SM-S936B przy użyciu Tapatalka
 

świeci na telefonie :) ciekawa sprawa ale kto by się interesował :D 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×