Albus_lupus 21 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień Dzień dobry, witam, siema, ahoj wszystkim użytkownikom. Dzięki koledze, kumplowi, itp.. który mnie " nie namawiał" zakupiłem, dziś o godzinie 12:20 F650GS TWIN. @xel ... jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, tłumaczenie, cierpliwość i pomoc w transporcie. 8 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
xel 3 721 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień Nie namawiałem, przyznaję! Teraz czekamy na egzamin i zapraszamy kolegę na zlot Wytapatalkowane z magicznego pudełka. Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 670 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień Ahoj ! P.S. egazmin to będzie jak przyjedzie na zlot 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Pawel 58 068 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień To dziwne, @xel nie ma kolegów W każdym razie, gratulacje! Niech się kółka kręcą i sąsiad zazdrości. 3 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
xel 3 721 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień To dziwne, xel nie ma kolegówTo jeszcze pół biedy, ja się nie znam na motocyklach Z tej okazji podziękowania dla Admina Pawła za szybką pomoc z założeniem konta.Wytapatalkowane z magicznego pudełka. 3 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
ZWIERZ 11 101 Zgłoś ten post Napisano 27 Kwiecień Witaj w naszym " zacnym" gronie. Fajny nick, czym inspirowany jeżeli można wiedzieć. Przyroda czy bardziej Harry Potterem? Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Albus_lupus 21 Zgłoś ten post Napisano 28 Kwiecień 10 godzin temu, ZWIERZ napisał: Witaj w naszym " zacnym" gronie. Fajny nick, czym inspirowany jeżeli można wiedzieć. Przyroda czy bardziej Harry Potterem? Przyroda i łacina - wypadkowa z faktu mojego młodzieńczego zamiłowania do .... wilków. Z tym Harrym Potterem to mam wrażenie, że chciałeś mnie obrazić :P chodź nie powiem bo znam i książki i filmy 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Piotreo 3 030 Zgłoś ten post Napisano 28 Kwiecień My proste ludzie: łacinę to tylko podwórkową znamyDla uproszczenia będziesz: "Lupus". Witamy na Podwórku (Forum)Zajebiście! Sucha trawa, mokre liście... 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
manioora 1 911 Zgłoś ten post Napisano 28 Kwiecień No i dzięki xelowi wątek przywitalni ożył... No brawo xel. A to nie xel ma kolegów na Powązkach? Cześć Lupus 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
KASKADER MARIO 8 411 Zgłoś ten post Napisano 28 Kwiecień Cześć. Lupus - też ładnie. Takie to nasze forum mocno kreatywne. 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
xel 3 721 Zgłoś ten post Napisano 28 Kwiecień 3 godziny temu, manioora napisał: No i dzięki xelowi wątek przywitalni ożył... No brawo xel. A to nie xel ma kolegów na Powązkach? Cześć Lupus Źle usłyszałeś. W PODWIĄZKACH. 2 1 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
coolluk 13 670 Zgłoś ten post Napisano 29 Kwiecień @Albus_lupus zacznij od przeczytania całego forum - wszystko już było napisane i tak naprawdę nie musisz dorzucać nowych postów Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
Jarek 24 464 Zgłoś ten post Napisano 29 Kwiecień 1 godzinę temu, coolluk napisał: @Albus_lupus zacznij od przeczytania całego forum - wszystko już było napisane i tak naprawdę nie musisz dorzucać nowych postów O szprychach najwięcej jest w dziale porno, ale jak zauważył @xel jeszcze musi coś więcej napisać, żeby móc się tam rozczytać Taka to blokada rodzicielska... 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
rutkos 8 514 Zgłoś ten post Napisano 29 Kwiecień Powitać z Wrocka 1 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach
gsdakar 3 777 Zgłoś ten post Napisano 12 Maj Hej! 1000 postów szybko zleci a dział porno jest tego warty Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 2 Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach