Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzień dobry, witam, siema, ahoj wszystkim użytkownikom.
Dzięki koledze, kumplowi, itp.. który mnie " nie namawiał" zakupiłem, dziś o godzinie 12:20 F650GS TWIN.
@xel ... jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc, tłumaczenie, cierpliwość i pomoc w transporcie.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie namawiałem, przyznaję! Teraz czekamy na egzamin i zapraszamy kolegę na zlot

Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ahoj ! 

P.S. egazmin to będzie jak przyjedzie na zlot :) 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To dziwne, @xel nie ma kolegów :default_cafe2:

W każdym razie, gratulacje!

Niech się kółka kręcą i sąsiad zazdrości. :default_icon_beer:

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach



To dziwne, xel nie ma kolegów

To jeszcze pół biedy, ja się nie znam na motocyklach
Z tej okazji podziękowania dla Admina Pawła za szybką pomoc z założeniem konta.


Wytapatalkowane z magicznego pudełka.

  • Like 3
  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj w naszym " zacnym" gronie. 

Fajny nick, czym inspirowany jeżeli można wiedzieć.  Przyroda czy bardziej Harry Potterem?

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, ZWIERZ napisał:

Witaj w naszym " zacnym" gronie. 

Fajny nick, czym inspirowany jeżeli można wiedzieć.  Przyroda czy bardziej Harry Potterem?

 

Przyroda i łacina - wypadkowa z faktu mojego młodzieńczego zamiłowania do .... wilków.
Z tym Harrym Potterem to mam wrażenie, że chciałeś mnie obrazić :P chodź nie powiem bo znam i książki i filmy :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

My proste ludzie: łacinę to tylko podwórkową znamy
Dla uproszczenia będziesz: "Lupus".

Witamy na Podwórku (Forum)

Zajebiście! Sucha trawa, mokre liście...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i dzięki  xelowi wątek przywitalni ożył... No brawo xel. A to nie xel ma kolegów na Powązkach?

Cześć Lupus 

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, manioora napisał:

No i dzięki  xelowi wątek przywitalni ożył... No brawo xel. A to nie xel ma kolegów na Powązkach?

Cześć Lupus 

Źle usłyszałeś.

W PODWIĄZKACH.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Albus_lupus zacznij od przeczytania całego forum - wszystko już było napisane i tak naprawdę nie musisz dorzucać nowych postów :D 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 godzinę temu, coolluk napisał:

@Albus_lupus zacznij od przeczytania całego forum - wszystko już było napisane i tak naprawdę nie musisz dorzucać nowych postów :D 

O szprychach najwięcej jest w dziale porno, ale jak zauważył @xel jeszcze musi coś więcej napisać, żeby móc się tam rozczytać :D

Taka to blokada rodzicielska...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej!
1000 postów szybko zleci a dział porno jest tego warty


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×