Cezex 14 Zgłoś ten post Napisano 3 Czerwiec Czołem. Pytanie od laika. Jak przylutować te kabelki? Pacjent: guzik od awaryjnych, F650GS Dakar 2004. Jak ktoś ma jakiś ciekawy patent na ten i od absu przycisk to też chętnie zobaczę. Link do zdjęcia: https://drive.google.com/file/d/1aFlrj2bfeWoH4s1V3rNjnBaxHhG_Y_z9/view?usp=drivesdk Z góry dzięki za odpowiedź. Udostępnij tego posta Odnośnik do posta Udostępnij na stronach