Skocz do zawartości
Stachu

Witam WAS

Recommended Posts

Witaj Stachu :D

ok, kolor już znamy to najważniejsze :( ... to może dodaj jeszcze np. skąd dokąd będziesz po niego jechał? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co Stachu, zgarnąłeś go? Jestem ciekaw bo tez go widzialem i sie zastanawialem czy warto, ale w miedzyczasie juz kupilem sobie - tez zółty żółć rules. :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hehe gratuluje żółtka! ja za to na wiosne mam plan okleić dakara na czarny mat ;) :D :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No dzięki MiKo za gratulacje, jest czego. Dziś odbyłem pierwszą jazdę i chyba nie zasnę. To jest to czego szukałem. Do tej pory jeżdziłem Thundercatem, ale to jest zupełnie inna frajda. Tylko wyjechałem na stację, a juz jakis facet mnie zaczepiłem by powiedziec jak bardzo mu sie podoba 8-) . Jazda jest rewelacyjna.

Czarny mat MiKo moze byc fajny. Modele z około 2004 roku były malowane na czarny mat, choc ten mat nie był taki aż matowy wg mnie. Szczerze mówiąc mi sie podoba to malowanie, wiec efekt Twego Dakara tez moze byc piorunuący.

Zycze powodzenia i radochy z jazdy. Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Radocha jest zawsze, wczoraj i dziś do roboty i z powrotem nawet wrocławskimi korkami ;)

to malowanie/obklejanie ciągle obmyślam - czarny mat to będzie baza po całości, do tego myślałem jakieś szare linie, cięcia, no i napis dakar, a może żółty typu f800gs albo "GS" z 1150gs :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale się ładnie żółć z niebieskim w garażu prezentuje :D

Oryginalnie był kwas i ja ostatnio zmieniłem też na kwas i na razie się nie skarżę. :lol:

Dokładnie jak i ja :(

ale sie tu dział techniczny zrobił :(

toż to tylko taka drobna wzmianka :D ale jakby się zapowiadało na dłuższą opowieść to owszem, zresztą wątku o akumach jeszcze nie mamy :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Stachu :D

Widzę, że gustujesz w jedynie słusznych pojemnościach 650 i 1200 :lol:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×