Skocz do zawartości
Doodek

Kraków - weekendowe kursy e(n)duro

Recommended Posts

Hejka,

Szkoła motocyklistów w której się uczyłam jeździć zaczyna organizować kursy doszkalające w zakresie off-jazdy.

Kursy są planowane na weekendy, w 4-osobowych grupach, nauka na motocyklach szkoły (więc nasze sprzęty nie ucierpią :twisted: ).

Patrix76 i ja się zapisaliśmy na 14/15 maja. Ktoś chętny na ten termin? Albo na inne?

Troszkę więcej info tu:

http://www.eduro.riders.pl/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro oni dają moto - to czy tym samym pokrywają uszkodzenia swoich motocykli ? :)

Tak profilaktycznie pytam ;)

Doodek masz do nich jakieś namiary? bo ta stronka faktycznie jakaś na kolanie i nie ma do nich namiarów (mam na myśli telefon) :D

Warto rozważyć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, z tego co wiem to ich problem jak im rozwalisz moto.

nru telefonu nie ma, ale na dole stronki jest link do maila - chlopaki szybko odpisuja :D

BTW. Amil, jeden z instruktorow, jest bylym wlascisielem mojego Zephyra :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak, tak, maila do nich wysłałem z listą pytań i czekam na wyczerpującą odpowiedź :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jak dostaniesz odpowiedź to daj jakiś sygnał, ja też bym się chętnie zapisał... może nawet jak będzie wolne miejsce to na tego 14-15 :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dostałem od nich maila: (przeklejam treść)

" Na 14/15 maj sa jeszcze dwa miejsca. Ale jesli mozesz to w te swieta zaczynamy po promocyjniej cenie 300 pln (przy grupie 4-osob).

Jezdzicie dwa dni, srednio 6-7 godzin. Sali wykladowej nie ma, jezdzicie do updalego, oczywiscie na zmiane :) Dwa motocykle na 4 osoby. Motocykle to Yamaha XT125 i Hyosung XRX125, tak wiec lekkie enduraki. Oczywiscie szkody bierzemy na siebie, pod warunkiem, ze nie bedziesz kozaczyl, tylko nas sluchal ;) Gwarantujemy, ze bedziesz baaaardzo zmeczony po szkoleniu ;)

koniec cytatu :D

Świąteczny rabat cenowy kuszący, ale niestety nie dla mnie :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no my tez w święta odpadamy, potem jedziemy do Chrowacji i dlatego dopiero 14/15 maja nam pasuje. jak coś, to się zapiszcie, będziemy mieć fajną grupę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie, kurs super!

Chłopaki przygotowali naprawdę fajny tor i w ogóle wszystko pełna profeska ;)

Dawno nie byłam taka styrana :roll: Boli mnie prawie wszystko, a prawy łokieć ma nawet małe zdarcie do pierwszej krwi ;)

Ale banan na paszczy jest :mrgreen: co widać na fotkach.

P1020367.JPG

P1020374.JPG

P1020386.JPG

P1020388.JPG

P1020438.JPG

P1020449.JPG

Całość fotek tu: https://picasaweb.google.com/agata.lange/2011051415Enduro - niektóre niestety nieostre bo pogoda w niedzielę nie dopisała (jednocześnie podnosząc poprzeczkę w kwestii jazdy po hopach i dołach) i jakoś tak aparacik był na niewłaściwy program ustawiony :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co widzę byliście tylko we dwójkę?

PS - w niedzielę to Wam pewnie dolało ;) ? - od której do której mieliście kursik?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, w efekcie byliśmy tylko we dwójkę, więc nie było lekko ;)Każdego dnia jeździliśmy ok. 4h - w sobotę od 10 do 14 w pełnym słońcu, a w niedziele od 9 do 13 w większości w deszczu (co podniosło trudność jazdy po torze ;) Ale za to gleby były bardziej miękkie (tylko częstsze) ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze wrzucam filmik z mojego pierwszego przejazdu po dole z błotem:

Edytowane przez Doodek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgrabnie, zgrabnie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A żeby nie było - 11 czerwca na torze zrobił się niezaplanowany i spontaniczny trzyosobowy zlot forumowych kobitek z Krakowa :mrgreen:

laski2.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
A żeby nie było - 11 czerwca na torze zrobił się niezaplanowany i spontaniczny trzyosobowy zlot forumowych kobitek z Krakowa :mrgreen:

laski2.jpg

Są aż trzy forumowiczki z Krakowa? Kojarzę tylko jedną :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kobieta na Dakarze, a to Zuch ;)

Dziewczyny przyjeżdżajcie do Kłodzka :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja Rene, ale towarzystwo jakie...:lol: Kurs świetny - trzy dni po jazdach czułam, że żyję - oj bolało, bolało wszystko. Tor dobrze przygotowany i urozmaicony, chłopcy cały czas czuwali nad kursantkami, wiec i na koniec trochę było szaleństw. Pozdrowienia dla Doodka i Rudej

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany oto nr tel do Kamila (Amila) 698 671 250 - organizatora kursów e(n)duro w Krakowie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po rozmowie z Doodkiem w Kłodzku zapisałam się na kurs :-D

Niestety - na razie jestem sama jedna i bardzo chętnie znajdę kogoś do pary :-)

Zapisałam się na 8-9.10...

Jakby ktoś był chętny, to dawajcie. W dwójkę raźniej w weselej :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurcze! Muszę wyszukać coś takiego w okolicy Poznania... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z tego co wiem ni ma jak na razie... choć może chłopaki ze szkoły High coś organizują

niestety z racji posiadania toru wyścigowego wszyscy skupiają się bardziej na tym...

a może należałoby poszukać czegoś w obornikach z racji toru crossowego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×