Skocz do zawartości
krzyzak

Pozdrowienia z Torunia

Recommended Posts

Witam wszystkich, od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem BMW F650GS 2004r, kolor żółty, i od kilku dni chodze spac o 2 w nocy bo siedze w garazu i zachwycam sie :shock: . W zwiazku z nowym nabytkiem mam kila pytan:

- gdzie kupic filtr oleju i jaki olej, kila wskazowek jak wymienic sie filtr. Sprawdzalem i oleju jest jak kot napłakał. :oops:

- jaki olej, gdzie kupic i jak napelnic do scottoilera za tablica rej,

- co jeszcze mam zrobic z rzeczy serwisowych bym cieszyl sie dluzej moim moto? Naped jest w stanie dobrym.

Jakby ktos mial ochote pojezdzic w okolicach Torunia, to prosze o info. Niestety musze czekac tydzien az uda mi sie zarejestrowac :cry: a tu coraz cieplej.

Zalaczam fotke byscie tez nacieszyli oczy ;) .

pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. Olej wraz z filtrem kupisz w sklepie motocyklowym, nie wiem gdzie dokładnie w Toruniu, ale w Bydgoszczy jest pare(naście?). Ewentualne sklepy internetowe/Allegro.

2.Co do oleju to spójrz na temat w dziale mechanika. Ja używam Motula 7100 i nie mam żadnych problemów.

3.Jak wymienić olej i założyć filtr wyczytasz w serwisówce

http://f650gs.pl/viewtopic.php?f=3&t=2

4.Co do czynności serwisowych to: -wymień świece -wymień filt powietrza -jeżeli lagi przepuszczają to uszczelniacze + olej

Widzę że powoli zbiera się ekipa z kujawsko-pomorskiego :D Czekam na lepszą pogodę i wspólne podróże ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jest nas trzech z kuj-pom ;) . Ja chciałem dzisiaj pojeździć po pracy ale zdechł mi akumulator po zimie :cry:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sledziuj - dzieki bardzo za link do manuala. pomocna rzecz. ;)

ja musze czekac do piatku na rejestracje, a juz mnie nosi by pojezdzic. Pozdro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×