Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wzorem mojego kolegi z innego forum postanowiłem założyć wątek sprzętowy. Myślę, że każdy szukając na Allegro trafia na jakieś skarby, którymi może się podzielić.

Odcinek pierwszy:

Spodnie BMW ComfortShell roz. 110 czyli długie XL:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może założymy nową Katerorie główną "Kącik Alika" biggrin.png Będą tam nowości z otomoto i wyszperane rarytasy z allegro. Pozostaje jesazcze jebaj i alibaba.com laugh.png

A tak przy okazji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ali baba? Paweł ależ Ty masz egzotyczne zainteresowania :)

A co ja na to poradzę, że mi wpadają w oko różne takie ciekawOstki? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje zainteresowania wzieły się z tego, że grzebiąc na allegro a potem na ebaju okazało się, że towary na tym pierwszym pochodzą z tego drugiego. Po co płacić pośrednikowi który sporowadził coś do Polski? Nie ma się co szczypać, nie miałem sytuacji żeby cos za co zapłaciłem nie dotarło do mnie. Kupiłem klamki w Hong-Kogu a tylną lampe chyba w Singapurze

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pawle a może byś nas nauczył krok po kroku :? jak szaleć na ebayu nie znając języka :oops:

Pomysł świetny z nowym wątkiem .(tylko co na to konkurencja, która przegląda forum :) :shock: :) )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a to co? leff szukałeś tego??? :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fajny patent. Plug'n play.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z dzisiejszego połowu:

150,- PLN

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Kartofelki" do XChallenge'a:

Opony w stanie bdb, tył ma jeszcze "włoski" miałem je założyć na drugi kpl. felg ale niestety potrzebuje kasy żeby te felgi wyremontować. Cena 200 pln za obie

3090d7m_20.jpeg

10736hn_20.jpeg

911270a_20.jpeg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Buty BMW Rallye GS 1 Gr.38:

StiefelRallye.jpg

za 99 EUR + wysyłka

w sam raz dla twardych kobiet wśród nas.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli to o mnie to mam większą nogę :D ale butki fajne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pawle a może byś nas nauczył krok po kroku :? jak szaleć na ebayu nie znając języka :oops:

Pomysł świetny z nowym wątkiem .(tylko co na to konkurencja, która przegląda forum :shock: )

w dzisiejszych czasach język to nie przeszkoda

Brodaty, skorzystaj z tego:

na zasadzie kopiuj / wklej :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jeżeli to o mnie to mam większą nogę :D ale butki fajne

Trzeba bylo nie rosnac :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oftopiczne mi tu zdjęcia zapodają....?

A! sio! Fora ze dwora do Hyde Park'u :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Części z rozbiórki Dakara:

Przeciez to nasz Milobass laugh.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Części z rozbiórki Dakara:

Przeciez to nasz Milobass laugh.png

A widzisz, tak coś czułam, że widziałam gdzieś już to nadkole-błotnik biggrin.png

Jola

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oponki Heidenau K60 - cena średnia, raczej rynkowa, ale może ktoś dogada się na bardziej atrakcyjną:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbiornik paliwa Touratech 39l:

ich verkaufe einen kompletten tankumbau für eine bmw f 650 gs und die dakar von touratech. das tankvolumen steigt damit auf 39 liter und ich bin damit so ca 850 km gekommen. es ist fast alles was man braucht mit dabei einzig das tankemblem muss man vom eigenen motorrad nehmen oder 2 neue kaufen. mit dabei aber nicht auf den fotos ist der originaltank mit dem anschluss für die zusätzliche spritleitung so das man nichts bohren muss oder ähnliches. vor allen dingen ist der anschluss bei mir nach vielen versuchen endlich dicht gewesen. auch sind alle schrauben in edelstahl mit dabei und auch das vordere zwischenstück vom vorderen schutzblech. die tankhalter sind kunststoff beschichtet,in original sind sie nur lackiert und waren nach einer saison schon vergammelt. die sitzbank habe ich bei kahedo anders polstern lassen und auch etwas verlängern lassen so das ich auch noch gut zu zweit fahren konnte. die beiden tankhälften sind leicht zerkratzt. ich bin einmal in marokko auf die linke seite gefallen und in den alpen einmal in einer serpentine auf die rechte seite die kratzer sind nicht so tief das etwas undicht wäre und mein lackierer hat gemeint das wäre kein problem das wieder zu lackieren. die teile können nach absprache besichtigt werden was mir auch ganz recht wäre damit es hinterher keine probleme gibt. mit dabei sind natürlich die papiere von touratech die anbauanleitung und die schlüssel für die tankdeckel.über die fracht kann ich noch nichts genaues sagen weshalb ich nur zur abholung angebe ich versende das ganze trotzdem nur muss ich erst sehen wohin das ganze geht und dann teile ich die versandkosten dem käufer mit ich werde es so billig wie möglich machen. und nun zum schluss: NEIN ICH VERKAUFE DIE TEILE NICHT AUSSERHALB VON EBAY!!!!

Cena jak narazie 302 Euro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może kogoś to zainteresuje:

http://allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motocykl-skuter-policja-i1693571117.html

Ja wzorem Kloda zamówiłem sobie to cudeńko, jeszcze tylko zmiana kaska na biały i będę wzbudzał grozę :twisted:

1693571117_5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może kogoś to zainteresuje:

http://allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motocykl-skuter-policja-i1693571117.html

Ja wzorem Kloda zamówiłem sobie to cudeńko, jeszcze tylko zmiana kaska na biały i będę wzbudzał grozę :twisted:

1693571117_5

Niezłe ceny.. za samą kamizelkę 70 zł plus przesyłka, do tego jeszcze napisy? :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeżeli to wersja na siatce to były na motobajzlu, za podobną cenę. Wyglądały solidnie, na pewno na parę sezonów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No na szczęście na siatce :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1693571117_5

Ło matko zapłacić żeby w takim brzydactwie jeździć :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O gustach się nie dyskutuje :lol: Znam jednego co ma kask w takim zielonkawym kolorze :D :beer: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×