Skocz do zawartości

Recommended Posts

Może kogoś to zainteresuje:

http://allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motocykl-skuter-policja-i1693571117.html

Ja wzorem Kloda zamówiłem sobie to cudeńko, jeszcze tylko zmiana kaska na biały i będę wzbudzał grozę :twisted:

1693571117_5

To ile Cię pełen komplet kosztuje?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może kogoś to zainteresuje:

http://allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motocykl-skuter-policja-i1693571117.html

Ja wzorem Kloda zamówiłem sobie to cudeńko, jeszcze tylko zmiana kaska na biały i będę wzbudzał grozę :twisted:

1693571117_5

To ile Cię pełen komplet kosztuje?

Kamizelka 69 zł

Napisy 40 zł

+ przesyłka

Ja mam od Kloda taką potwierdzam radykalnie zwiekszyła "chęć" przepuszczenia mnie na drodze przez kierowców puszek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ostatnio coraz więce3j kasków w takim "żółto-zielonkawym" kolorze widzę, czyli stają się "trendy" :mrgreen: a walor tego kasku i naramienników jest podobny jak kamizelki powyżej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Może kogoś to zainteresuje:

http://allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motocykl-skuter-policja-i1693571117.html

Ja wzorem Kloda zamówiłem sobie to cudeńko, jeszcze tylko zmiana kaska na biały i będę wzbudzał grozę :twisted:

1693571117_5

To ile Cię pełen komplet kosztuje?

No ja zapłaciłem 109 złocisza już z kosztami przesyłki ;)

Kamizelkę dostałem, już jest na kurtalce, tylko na motór czekam, a przecież nie będę w niej w puszce jeździł...

...a może :?: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja zapłaciłem 109 złocisza już z kosztami przesyłki ;)

Kamizelkę dostałem, już jest na kurtalce, tylko na motór czekam, a przecież nie będę w niej w puszce jeździł...

...a może :?: ;)

Mogło by to 1/2 kosztować, to chętnie bym łyknął...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NO PANOWIE.

Odebrałem dzisiaj motór z serwisu, szybka jazda do domu, zamontowanie polskich blach (wreszcie) :D

Przebieram się w kombinezon, oczywiście z kamizelką POLSKA. Pierwsze skrzyżowanie, wyjeżdżam ze Żródlanej (Alik wiesz gdzie)to ulica podporządkowana, gościu w puszce daje po stopach, żeby mnie przepuścić ;)

Myślę sobie, zbieg okoliczności, jadę dalej (Mieszka I-go) dwa pasy w jedną stronę, a puszki mi robią miejsce pomiędzy :D sam zwariowałem, no ale jak robią miejsce, to głupi by nie wykorzystał :D (ciekawe co sobie myślą, jak ich minę i przeczytają napis) ;) Jadę dalej (Dąbrowskiego) 2 pasy, wylotówka z Poznania na Pniewy, często pod koniec na przystanku stoją...

...stali, nie miałem 70km/h, a oni mi kiwnęli :D :D :lol:

Zwariowałem na maxa, ta kamizelka jest wielka :D

Ktoś już pisał, że jemu też machali jak jechał w tej kamizelce, nie chciało mi się wierzyć do dzisiaj, sprawdziłem namacanalnie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ładnie... ;)

Może pomyślę o takiej. Chociaż na mój motor to się chyba nie nabiorą, co? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

co tam nie, puszkowce widzą odblaski i nie znają się na motórach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobre, dobre, a jakiego koloru masz kask?

Z siedmioliterowymi wyrazami zaczynającymi się na POL, to można trochę pofantazjować :) Nasze mózgi już tak mają, że zazwyczaj koncentrują się na pierwszych i ostatnich literach. Szczytem to byłoby wymalować sobie polucja na takiej kamizelce :) Tylko cena trochę zaporowa...

Ja wczoraj też odebrałem poznańskie blachy, jaki nr Ci przypadł jeśli to nie tajemnica?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dobre, dobre, a jakiego koloru masz kask?

Z siedmioliterowymi wyrazami zaczynającymi się na POL, to można trochę pofantazjować :) Nasze mózgi już tak mają, że zazwyczaj koncentrują się na pierwszych i ostatnich literach. Szczytem to byłoby wymalować sobie polucja na takiej kamizelce :) Tylko cena trochę zaporowa...

Ja wczoraj też odebrałem poznańskie blachy, jaki nr Ci przypadł jeśli to nie tajemnica?

PO 484M :)

A Ty :?:

Niestety muszę się przyznać do jednej wady w związku z tą kamizelką...

...inni kierowcy motórów mi nie machają :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kamizelka z dnia na dzień zmieniła Ci kolegów :beer: - uważaj bo teraz będą salutować :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PO 484M :)

A Ty :?:

Niestety muszę się przyznać do jednej wady w związku z tą kamizelką...

...inni kierowcy motórów mi nie machają :)

Dokładnie 89 numerów dalej :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I jeszcze damski komplecik, do kompletu… Naprawdę wyczesane ciuszki z logo BMW.

Kask, rękawice, spodnie, kurtka, pas nerkowy, kołnierz… a cena? Atrakcyjna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety muszę się przyznać do jednej wady w związku z tą kamizelką...

...inni kierowcy motórów mi nie machają ;)

Dziwni jacyś. Ja macham do prawdziwych kamizelek i nie zdarzyło się by nie odmachneli a nie mam takiej kamizelki:)

Toż to zawód jak każdy inny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I jeszcze damski komplecik, do kompletu… Naprawdę wyczesane ciuszki z logo BMW.

Kask, rękawice, spodnie, kurtka, pas nerkowy, kołnierz… a cena? Atrakcyjna.

Jesli byłaby taka cena za komplet to ok, ale zauważ co jest napisane pod aukcją laugh.png kolo się chyba w porę zorientował że babola strzelił laugh.png ach Ci nowi użytkownicy laugh.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No wlasnie... Zadalem mu pytanie o o kask i odpowiedzial tak, ze przez chwile myslalem czy nie nacisnac na kup teraz, bo za to wszystko mozna bylo zgarnac konkretna kase. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Parę fantów z ebay:

Sebring do 650 single:

F650GS Tankbag Touratech:

Wysoka kanapa F650GS

Akrap do F800GS:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Często się nie zdarzają, ale jakby ktoś potrzebował amortyzator do Dakara:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj ubawiłem się wczoraj setnie, ale od początku...

motocykl z racji jego wrześniowych przypadków i mojej kampanii trwającej od tamtego czasu do dnia dzisiejszego został rozebrany do golasa...

przy okazji okazało się, że kolejna rzecz w wyniku kolizji została uszkodzona a mianowicie mocowanie reflektora

rozpocząłem więc mozolne szperanie na alledrogo pozycji potocznie nazywanej "czasza" tudzież "czacha" i znalazłem odpowiednie w cenie ~300zł

następnie wszedłem sobie na stany magazynowe smorawińskego żeby sprawdzić ile takie cuś kosztuje w oryginale i co? 173zł !!!

jak mniemam cena na allegro podyktowana jest wartością sentymentalną i historią jaką ten element mógłby opowiedzieć potencjalnemu nabywcy :lol:

naprawdę, nie bójmy się sprawdzać u dealerów ile kosztują części do naszych motocykli, bo handlarze próbują żerować na opinii że Będziesz Miał Wydatki

Edytowane przez marcinn72

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mówimy o tym pałąku z dwoma dogrzanymi nakrętkami? Bajer coś dla Ciebie. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

reflektor jest mocowany 3-punktowo, w takich jarzmach (czy jak to tam nazwać) na śrubach pozwalających jego odpowiednie ustawienie

to są dość delikatne elementy

Edytowane przez pitersc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×