Skocz do zawartości

Recommended Posts

Możesz? Już je schowałem do szafy bo żona jojczyła, ale nie wiem czy membrana nie jest zintegrowana z cordurą (jako ten laminat), wtedy raczej nie wyprujesz...

Edyta: Sprawdziłem, membrana pełni rolę podszewki, więc jak najbardziej można ją wypruć.

Edytowane przez xel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz? Już je schowałem do szafy bo żona jojczyła, ale nie wiem czy membrana nie jest zintegrowana z cordurą (jako ten laminat), wtedy raczej nie wyprujesz...

Edyta: Sprawdziłem, membrana pełni rolę podszewki, więc jak najbardziej można ją wypruć.

Chyba wątpliwa sprawa, raczej jest osobno pod siatką. Ja wypruwałem żonie, jak lecieliśmy na Rumunię i na Ukrainie grzało ponad 30 stopni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawdzałem w nogawce na dole, tam na pewno jest tak jak napisałem. Jutro jak będę miał chwilę, to może spojrzę jeszcze raz, dokładniej, wyjmę podpinkę ocieplającą itd żeby dokładniej im się przyjrzeć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Daniel, dowiedz się bardzo dokładnie, czy to jest węgiel, czy lamitan oklejony matą węglową, bo to rożnica kolosalna, co pewnie wiesz. Tak mi się nasunęło, bo ramy i reszty elementów ta firma raczej z karbonu nie robi, a i cena tej osłony absolutnie nie jest węglowa.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moim zdaniem to laminat . to ładnie wygląda natomiast metalu pod silnikiem nic nie zastąpi , szczególnie po spotkaniu z kamieniem . karbon albo laminat się rozlecą . ale lans na dzielni jest ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Laminat się rozleci, karbon zależy jaki i jak zrobiony element. Madruję się bo przy okazji grzebania sobotniego w garażu kumpel mi trochę o tym poopowiadał, pracuje w firmie zajmującej się budowanie jachtów, tam karbon jest w codziennym użyciu, dla mnie kiedyś też karbon to było karbon, ale chłopie, ile tego jest rodzajów to masakra, różne włókna, różne składy, różne sploty, różnie wykańczane itd. mega znaczenia ma podobno na przykład to czym laminujesz na końcu, czy żywica taka czy siaka, czy polimer czy cośtam. Jeden wspólny mianownik - karbon karbon jest nietani, pokazywał mi końcówkę tłumika którą sobie robi, do ZX12, obciął oryginalny tłumik, wybebeszył, zrobił kopyto/formę z pianki i na to mata trzy warstwy, jakoś tam laminowane, za te trzy kawałki zapłacił w cenie dla pracownika 230 zł, a to cena mniej niż połowa rynkowej, a te kawałki to nie wiem ile centymetrów kwadratowych, w każdym razie dużo mniej niż ta płyta. Ja nie przesądzam, nie znam się na tym, uczulam po prostu, żeby nie było własnie tak że się rozleci to w piździec przy byle kamyku. Swoją drogą dziwię się, dlaczego nikt nie robi takich elementów z poliwęglanu na przykład?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lans lansem, nie podoba mi się to aż tak, ale zaciekawiła mnie cena, bo to co chcę kupić, czyli aluminiowa płyta bmw kosztuje dwa razy tyle, z chęcią wydałbym mniej ale za coś co podobnie osłania i jest tańsze... jeszcze teraz to pier..ne euro winduje ceny, chyba w porę kupiłem motocykl :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Karbonową osłonę pod silnikiem miałem w DRZ-cie. Przez 4 lata nie udało mi się jej uszkodzić.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tero Danielowi wypadnie kubek z kawą z ręki jednocześnie krztusząc się ciastkiem

Wunderlich z mocowaniem, godzina do końca, 450 pln

http://www.ebay.de/i...S8AAOSwaA5Wl4KB

625 PLN płyta

http://www.ebay.de/i...Sv9c6Fbuw62rp3w

Super oferta, ale.. szybę już mam, dałem 150 :-P

A za taką płytę.. a nawet lepszą, pod względem ochrony wg mnie, mogę dać

http://olx.pl/oferta...html#bd575e97f0

Edytowane przez dakarowy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z doświadczenia wiem, że 3mm to za mało i konkretny dzwon może zdegradować misę olejową;/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paweł za tę kasę doliczając przesyłkę do ceny, to już wolę dołożyć i kupić oryginał bmw, wliczając zniżkę w bmw wyjdzie to samo, a ochrona niebo lepsza i bardziej mi się pdoba - sorry :-P

P.S. Żuko widziałem Twój produkt ;-) waham się ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki argument może Cie przekonać? Klient nasz Pan;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jaki argument może Cie przekonać?

$ lub % :lol:

doliczając przesyłkę

Po rzeszy to 7 EUR, dalej sama przyjedzie ;-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×