Skocz do zawartości
alik

Renowacja szyb, liczników, owiewek etc. - polecam

Recommended Posts

W rozwiązaniu mojego problemu natrafiłem na ten post..

Deflektor nadal jest na motku, natomiast ja odczuwam mocny napór powietrza w okolicach czubka kasku i barków przy prędkości >80 km/h, tak więc ustawiłem deflektor maksymalnie do pionu jak się dało. Niewiele to zmieniło.

Wydaje mi się , że muszę zainwestować w wyższą szybę, bo mam 190 cm wzrostu a dodatkowo chcę wymienić kanapę z obniżonej na co najmniej standardową...

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawia mnie ten model, może ktoś o podobnym wzroście używa ? http://www.motobagaz.pl/szyba-turystyczna-givi-d331st-do-bmw-f650gs-0407-p-471.html

Ciekawa ta szybka kupiles moze juz ja? jak tak to napisz cos o niej jak z nia sie jezdzi bo tez sie zastanawiam nad zakupem

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie, jeszcze nie kupiłem. Nie jestem pewien czy handbary z dodatkowymi owiewkami nie będą ograniczały ruchów kierownicy. Poza tym ja naprawdę potrzebuję czegoś wysokiego i nie wiem czy to spełni moje wymagania :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będą ograniczały, masz to napisane w opisie produktu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyba z MGG też nie spełnia wymogów. Jest wąska i powstają zawirowania, że w głowie huczy. Dałem ja na niską oryginalną ale nic to nie dało, zaczynam mieć wątpliwości czy deflektor coś zmieni. jude7yha.jpg

ReddyS

>tapatalk<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wychodzi na to, że mała szara owiewka sprawdza się najlepiej, przynajmniej o nic nie zahacza i żadnych zawirowań nie tworzy. Trzeba się tylko mocno trzymać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie wiem ile masz wzrostu ale ten zestaw przy moim 178 spokojnie daje radę

IMGP1243.JPG

IMGP0948.JPG

zresztą Cykli powyżej wkleił podobny

jedyna różnica taka, że ja mój deflektor podgiąłem przy pomocy opalarki do okien, można też użyć do tego celu piekarnika ;-)

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nie wiem ile masz wzrostu ale ten zestaw przy moim 178 spokojnie daje radę
Jeśli mnie masz na myśli to też tyle mam, jednak ze zdjęć mi wychodzi, że masz chyba trochę inna szybę? Możesz do niej wyrzucić linka? Jeśli chwalisz ten zestaw z deflektorem, to bym się skusił na taki. :-)

ReddyS

>tapatalk<

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szyba dakarowa, afair

A deflektor ten wyższy. Nie jest to prawda darkojakowy tylko podróbka ale kosztował połowę ;-)

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O widzisz o podgięciu deflektora nie pomyślałem :)

Na razie dałem podkładki dystansujące pod górne śruby żeby szyba była bardziej w pionie jak już ktoś na forum polecał. Zobaczymy czy wystarczy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×