Skocz do zawartości
alik

Renowacja szyb, liczników, owiewek etc. - polecam

Recommended Posts

Szanowni,

wielce zadowolony z usług kolegi polecam go z czystym sumieniem:

Renowacja owiewek, liczników i lamp, szyb w kaskach, usuwanie rys z powierzchni plastikowych, pleksi i szklanych.

http://www.skuter.fotoads.pl/szyby/index.htm

Ceny umowne i zależne od możliwości przerobowych oraz umiejętności negocjacyjnych - ułamek kosztów nowych elementów lub ich dorobienia w przypadku elementów nietypowych.

Na hasło forum f650gs.pl można liczyć na rabat. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już sobie dodałem do zakładek :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przeszukałem forum i znalazłem tylko to :-)

ale link nieaktualny, a po samej nazwie nic nie ma o szybach :-( i usługach z tym związanych

może ktoś z forumowiczów może dac jakieś namiary na kogoś sprawdzonego, komu można powierzyć regenerację/renowację szyby przedniej ??

dzięki z góry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poszukaj na forum transalpa, gdzieś tam widziałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ostatnio zmieniałem Xeny w aucie i się pytałem o renowacje szyb (plastikowych) reflektorów, bo drobne ślady po kamolach się pojawiły. Gościu mi polecił, żeby kupić pastę polerską Farecla G3 i przetrzeć gąbką po kloszu i powinno pomóc - nie wiem jak zadziała, ale mam zamiar spróbować (najwyżej zacznę na małym fragmencie), tylko trochę się klimat ociepli. Podejrzewam - na zasadzie analogii - iż ten sam skutek powinno odnieść w przypadku szybki.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ostatnio zmieniałem Xeny w aucie i się pytałem o renowacje szyb (plastikowych) reflektorów, bo drobne ślady po kamolach się pojawiły. Gościu mi polecił, żeby kupić pastę polerską Farecla G3 i przetrzeć gąbką po kloszu i powinno pomóc - nie wiem jak zadziała, ale mam zamiar spróbować (najwyżej zacznę na małym fragmencie), tylko trochę się klimat ociepli. Podejrzewam - na zasadzie analogii - iż ten sam skutek powinno odnieść w przypadku szybki.

Brat sam wypolerował (ot zimowy wieczór przy piwie) ;-) efekt rewelacja. Jak znajdę foty, to dorzucę.

"POST NEUTRALNY"

Wysłane z mojego Motorola DynaTAC przy użyciu Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wow :-)

dzięki wszystkim za odzew

nadchodzi weekend :-) piwo plus podrukowane podręczniki pójdą w ruch

pozdrawiam :-)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylko napisz efekty piwnej pracy a najlepiej to udokumentuj zdjęciowo bo też się na to zbieram :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK

martwi mnie tylko jeden szczegół

może ktos przerabiał

bądź co bądź, przez szybę patrzy się czasami (zwłaszcza na nisko-blisko) - czy polerowaniem nie zrobi sie jaichś soczewek/zniekształceń ??

ale to tylko chwilowe niepewności, które rozwieją sie po pierwszym łyku Perły :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

OK

martwi mnie tylko jeden szczegół

może ktos przerabiał

bądź co bądź, przez szybę patrzy się czasami (zwłaszcza na nisko-blisko) - czy polerowaniem nie zrobi sie jaichś soczewek/zniekształceń ??

ale to tylko chwilowe niepewności, które rozwieją sie po pierwszym łyku Perły :-)

Własnie wszyscy czekają aż Ty przetrzesz szlak :-D możemy go póxniej nazwac Perłowym :lol:

Edytowane przez dakarowy
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I możesz liczyć na nasze wsparcie duchowe, w przypadku porażki :cool:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
I możesz liczyć na nasze wsparcie duchowe, w przypadku porażki :cool:
oraz gratis kolejną perłe;-)

ReddyS

>tapatalk<

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień doberek Panie i Panowie. Mam pytanko odnośnie owiewki. W swoim 650GS mam dużą. Latam w większości po za miastem. Przy prędkości ~ 110 powstają za nią turbo-skręto-kasko szyjne. Czy miał ktoś z Was okazję jazdy z mniejszą i większą owiewką? Jak duża różnica jest w odczuwaniu wiatrościągaczo z kanapy?

Wybaczcie, że zamieszczam to pytanie w tym miejscu. Nie znalazłem odpowiedniejszego.

Pzdr, podlasianiń -->

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzień doberek Panie i Panowie. Mam pytanko odnośnie owiewki. W swoim 650GS mam dużą. Latam w większości po za miastem. Przy prędkości ~ 110 powstają za nią turbo-skręto-kasko szyjne. Czy miał ktoś z Was okazję jazdy z mniejszą i większą owiewką? Jak duża różnica jest w odczuwaniu wiatrościągaczo z kanapy?

Wybaczcie, że zamieszczam to pytanie w tym miejscu. Nie znalazłem odpowiedniejszego.

Pzdr, podlasianiń -->

przerabialem temat w swojej Fce, jezeli masz duzą szybe, oryginalną bmw to wiatr najwiecej daje przez zalamany profil boczny, wiatr omiata szybe i bokami wali w okolice klaty, po prostu szyba jest za bardzo zaokrąglona na bokach, deflektor jedynie osłaniał mnie przed muchami;) Myslalem nawet podgrzac farelką szybe i probować poodginać boki ale w końcu odpuściłem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardziej sprawdzi się opalarka do okien

wysłane ze stacji międzygalaktycznej SOJUZ 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z 2 tygodnie temu zdjąłem ją (szybę) zupełnie. Efekt.. hmm.. mam wrażenie, że mniejsze jest miotanie przy jeździe za ciężarówkami. Wiatr na klatę może i wali lecz jest przyjemnie. W kasku odczuwalne szumy są mniejsze. Gorzej z podrywaniem go do góry. Daszek daje o sobie znać (aczkolwiek zależnie od tego pod jakim kątem jest ustawiony. A przy moim wzroście [całe ~ 165 :cool: ] większość wiatru idzie górą. Czy z takim wzrostem miał ktoś okazję przysiąść się do Caponorda ?

Pzdr i dzięki za odp ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie wszyscy czekają aż Ty przetrzesz szlak :-D możemy go póxniej nazwac Perłowym :lol:

no cóż

wstyd i wkurzenie już minęło, zatem mogę napisać

mnie się nie udało :-(

na poczatku szło ok, ale w połowie szyby chciałem sobie przyspieszyć i nałożyłem krążek na wiertarkę ... no i juz wiem, że nie umiem takich rzeczy używać

centralnie w połowie szyby zbyt mocno przycisnąłem, a potem zacząłem korygować :-) a każde skorygowanie pogłebiało tylko katastrofę

skończyło się na zakupie nowej, używanej szyby :-)

pewnie, gdybym nie brnął z "korygowanie", tylko zaniósł komuś, kto sie zna, to pewnie dałoby się ją odratować ...

wniosek widziany moimi oczami - gdy nie umiesz a chcesz się pobawić, to TYLKO szmatką ręcznie, powolutku, bez pośpiechu

wtedy szkód nie da się zrobić szybie

:-)

pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam

czy ma ktoś fotę takiego deflektora zamontowanego w f650gs dakr 2004r????????????????

który powinienem kupić bo są chyba ze 3 rozmiary??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PA150015.JPG

PA150016.JPG

PA150002.JPG

PA150005.JPG

PA150006.JPG

Dakar 2006, może być?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

PA150015.JPG

PA150016.JPG

PA150002.JPG

PA150005.JPG

PA150006.JPG

Dakar 2006, może być?

cześć

dzięki, wyczerpujące fotki

jak się sprawował/ sprawuje??? czy był kupiony właśnie od DAROJAKA?? i jaką ma wysokość to ten najwyższy??? 30X17cm??

pzdr

darek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

cześć

dzięki, wyczerpujące fotki

jak się sprawował/ sprawuje??? czy był kupiony właśnie od DAROJAKA?? i jaką ma wysokość to ten najwyższy??? 30X17cm??

pzdr

darek

.......od ""darojaka"" tzn. http://www.twojapasja.com.pl/darkojak-m1583.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, kupiony od Darojaka. Teraz tego Dakara po Mguzzim ujeżdża Glonojad, a deflektor chyba się sprawdza jeśli już trzeci użytkownik na forum go wykorzystuje!DSC_0004.JPG

Ten durszlak zamontował Mguzzi, ale twierdzi że to z kosza z hipermarketu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale.miałeś durszlak na lampie :-D

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×