Skocz do zawartości
dakarowy

Panowie.. no to mamy problem;(

Recommended Posts

Więc wiadomość dla mnie niezbyt miła... :evil:

KUPIĘ..

1. Tłumiki do Dakara - same wydechy (mam nadzieję, że Adaś (MEGAGAME) już je dla mnie przyszykował) :roll: jeśli oczywiście nie wybiera się w nich na zlot :?

2. Kierunek tylni lewy (ale to chyba na allegro zaraz zamówię).

3. Tylni nibybłotnik (może być lewa jego część patrząc od tyłu).

3. Plastik naciągu łańcucha (ten w który wkręcana jest śruba naciągu).

4. Tylnią lewą stopkę pasażera (set).

Chętnych do pomocy prosze o info na priv.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pytam ... mam nadzieję dakarowy że z jesteś cały!!! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tak :x Kolega nie :? , ale będzie żył.. motek też i jeden i drugi :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopie cużeś Ty tam wykonał za piruet ? :lol:

ad2. zamawiaj jeśli się go nie da połatać

ad3. kurde widziałem na alle chwile temu teraz nie moge znalesc

ad3. chodzi Ci o końcówkę wahacza? to to aluminiowe - zamawiałem to w bmw po mojej pierwszej glebie - ok 50zł

ad4. milobass czasem nie ma jeszcze?

montuj się - masz tydzień :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tłumik prawy mam za 60 zł i za 30 zł mogę opchnąć "Plastik naciągu łańcucha (ten w który wkręcana jest śruba naciągu)" :lol: jeszcze mi został 1 kpl, stopki pasażera niestety nie mam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mam nadzieję, że zdążysz poreperować w 1 tydzień

Przemek.. też mam taką nadzieję.. :lol:

Narazie jednak musze się :drinkbeer: :drinkbeer: :drinkbeer:

Pytanie pro forma.. ma ktoś kontakt tel. do MEGAGAME? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

TY wywijasie jeden Dakarowy… aleś mi strachu narobił… Daniel, nie chcemy tu żadnych… kurde. Z tego co widzę wesoło nie było.

http://cgi.ebay.de/BMW-F650-F-650-GS-20 ... 1169wt_907 - niemało, ale cena w porównaniu do Alledrogo konkurencyjna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dakarowy czytaj kierunki do BMW F650 widziałwm ogłoszonko w gazecie MOTOCYKL 5NR.

MAM nr tel. 502872372 35zł woła za sztukę. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Danielu, ja bym te osone tylnego kola pospawal u magikow co kleja zderzaki samochodowe. Ja tak zrobilem w zeszlym roku jak spadl mi lancuch na Palukach i ja rozwalil. Koszt 10 zl :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprawa ma się tak, jeśli Adam da radę wysłać mi tłumiki w tym tygodniu, to biorę od niego :) , jesli nie - zawinę te z Poznania z allegro :roll: , plastiki naciągu prześle mi milobass :lol: , kierunek znalazłem używkę na allegro ale skontaktuję się z gościem poleconym przez Brodatego :mrgreen: , plastik nibybłotnika narazie montaż zapewne coś w stylu trytytek :twisted: , a set pasażera nie jest teraz koniecznie potrzebny, więc bądźmy dobrej mysli, bo jak mi się nie uda na Sz. P. zalogować to się chyba potnę.. :x

P.S. BMW jest jednak twarde... przetrwało atak BIG-a! :) Swoją drogą żeby nie tłumik, stelaż kufrów, wahacz i set to chyba nóżkę miałbym pocharataną.., a przed piszczelem na wysokości kolana jest gmol, więc wszystko jasne.. :roll: Szkoda tylko, że koleżka w szpitalu ze złamaną łapą leży :evil:

P.S.2 Wielkie dzięki Panowei za podrzucone linki i info nt. części, skorzystam z każdego jeśli tylko będę musiał. :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe szczęście że wszyscy w jednym kawałku.Dakarowy .Musisz zdążyć czyli wykazuj ruchy.Powodzenia. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Całe szczęście że wszyscy w jednym kawałku.

Jak wyżej absolutnie najważniejsze.

Coś podobnego z wczoraj - Zakor na moim F, ja na jego ST z przodu - i nieplanowane zetknięcie przed włączeniem do ruchu - jakieś 10 km/h różnicy prędkości.

On (czyli moj) - reflektor, kierunek, popękana czaszka (klejenie + lakierowanie),

Ja (czyli moto Zakora) - kierunek, ramka od tablicy rej. i kolejne zadry :shock: no i moja zbita kostka :|

Proszę na siebie uważać, Dakarowy powodzenia w naprawach :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam oryginalne kierunki i z miłą chęcią wymienię na browar w Ramlejach jak do tego czasu nie znajdziesz...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to ja też mam problem, pomiędzy ramę a chłodnicę jakimś cudem wpadła kiedyś mała śrubka (musiała tam być dawno zanim kupiłem moto), a teraz ta śrubka zrobiła dziurę w chłodnicy. Jak nie znajdę drugiej w ciągu tego tygodnia to DUPA z Szatańskiego Planu, a może i ze zlotu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przemo, można pospawać (polutować) chłodnicę. :lol:

Uszy do góry! Uda się :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może tak trochę spokojniej??? :evil: Nie szalejcie, trzy awarie jednego dnia? To dopiero początek sezonu, proszę trochę wolniej czasami...Na zlot mają być wszyscy zdrowi!!!Dakarowy, ja podnóżek pasażera kupowałem od Jerzego, tak samo czachę (jeszcze leży na półce, w końcu okazało się że nie muszę jej wymieniać) i... ceny nie były wygórowane w stosunku do ofert w internecie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki bez jaj, składajcie maszyny i widzimy się za tydzień. Daniel, dobrze że jesteś cały. A jak koleszka z Biga? Wiem że to może kiepsko zabrzmi ale czy zrobiłeś opis u ubezpieczyciela przed remontem?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kumpel jak pisałem w szpitalu ze złamaną łapą, nic nie spisywałem.. narazie.. i narazie jeszcze nic nie zacząłem naprawiać, bo nie mam narazie części.

P.S. U którego ubezpieczyciela winienem spisać szkody? mniemam że jego - tak? Tylko to niestety może potrwać (a jak wiadomo czasu na to nie mam), dzisiaj dzwonię do koleżki i będziemy sutalac co i jak dalej. :evil:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem kto zawinił, ale jezeli masz uszkodzony tył motocykla to domyślam że on w ciebie wjechał. Wina jest po jego stronie. Co do opisu to musisz się udac do jego ubezpieczyciela. Składaj dakara i w niedziele sie widzimy. Jezlei moge CI jakos pomóc do wal jak w dym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem kto zawinił, ale jezeli masz uszkodzony tył motocykla to domyślam że on w ciebie wjechał. Wina jest po jego stronie. Co do opisu to musisz się udac do jego ubezpieczyciela. Składaj dakara i w niedziele sie widzimy. Jezlei moge CI jakos pomóc do wal jak w dym.

To wiem.. tylko trzeba czekać, bo pikolokolo siedzi jeszcze w szpitalu, a ja nie mam na to czasu. :evil: Dzięki za chęć pomocy :lol:

Dakarowy jak tam postępy w robocie

Kurwa czekam na części.. :cry: ale podobno są w drodze :roll: Jutro mam wolne zabiorę się chyba za jego rozbiórkę :x Ceny jak w pewexie, żeby nie pomoc forumowych sprzedawców i dawców to pewnie poszedłbym z torbami, już wyliczyłem 5 stówek a zostanie jeszcze plastik błotnika, który jedyny na allegro kosztuje do licytacji min. 70 zł :lol:

Kasę dostanę niby spowrotem, ale co z tego jak dopiero po fakcie :x Szlag mnie trafia jak o tym myślę, a tak po prawdzie nie wiem czy przypadkiem nic innego nieprzewidzianego po drodze nie wyskoczy, bo nawet się nie mogę nim teraz konkretnie przejechać żeby obadać przynajmniej wahacz :roll: Na oko niby jest ok :|

No ale nic jak części przyjdą będę działał. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem kto zawinił, ale jezeli masz uszkodzony tył motocykla to domyślam że on w ciebie wjechał. Wina jest po jego stronie. Co do opisu to musisz się udac do jego ubezpieczyciela. Składaj dakara i w niedziele sie widzimy. Jezlei moge CI jakos pomóc do wal jak w dym.

Paweł, masz rację jesli chodzi o "szybkość" załatwienia sprawy. Generalnie po to płacimy składki, aby nasz zakichany ubezpieczyciel załatwiał nasze sprawy. A tak my im ułatwiamy robotę a oni czekają na gotowe. I pewnie jeszcze najchętniej by chcieli, aby przynieść im w zębach oświadczenie sprawcy albo notatkę z Policji.

Samo kurde życie.

Paweł

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×