Skocz do zawartości
dakarowy

Panowie.. no to mamy problem;(

Recommended Posts

Paweł ma rację. Lepiej, żeby była droga publiczna...Powodzenia wszystkim i mam nadzieję, że do zobaczenia na Zlocie... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wczoraj, 13-go, odpuściłem, ale za to bujnąłem się dzisiaj /sobota/ do Poznania do pewnego sklepu po klamoty do wozu syna Igora. No i kurna po minięciu przejazdu pekapu na Woli motodakar umarł. Źle przewidziałem ilość paliwa na rezerwie... Pech chyba trzyma na trzy dni przed i trzy dni po 13-tym. Koleżanka dowiozła 1,5 litra i temat załatwiony. Jednak stojąc w takiej zatoczce czułem się jak popularne na tym odcinku "obwodnicy" Poznania kur.wy ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wczoraj, 13-go, odpuściłem, ale za to bujnąłem się dzisiaj /sobota/ do Poznania do pewnego sklepu po klamoty do wozu syna Igora. No i kurna po minięciu przejazdu pekapu na Woli motodakar umarł. Źle przewidziałem ilość paliwa na rezerwie... Pech chyba trzyma na trzy dni przed i trzy dni po 13-tym. Koleżanka dowiozła 1,5 litra i temat załatwiony. Jednak stojąc w takiej zatoczce czułem się jak popularne na tym odcinku "obwodnicy" Poznania kur.wy ;)

Paweł73, w Poznaniu, to pech potrafi trzymać 8 dni przed i 8 dni po. OKTAWA! (a nawet dwie) ;)

Mogłeś zadzwonić, bo mieszkam rzut kamieniem od miejsca gdzie cię uziemiło. Co prawda kuśtykałbym, ale "zupę" byś dostał. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jednak stojąc w takiej zatoczce czułem się jak popularne na tym odcinku "obwodnicy" Poznania kur.wy ;)

Bardzo ciekawe, skąd wiesz jak się one czują ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie, jest PILNA sprawa :!: :!: :!: Kumpel, który miał jechać ze mną na zlot Bestyja (Leff, to ten który był ze mną oglądać motek) ma problem, bo mechanik daję "ciała". Jest mała szansa, ale potrzeba kupić pierścienie i szybko wysłać. Temat dotyczy miasta Łodzi - przynajmniej tam miały być kupione. Pierścienie do R80, szczegóły telefonicznie.

Pomoże ktoś??? Na mapie jest tylko Logan, ale z nim już rozmawiałem, i niestety nie wyrobi się. Może jest jakiś inny motocyklista z Łodzi :?: :?: :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Jednak stojąc w takiej zatoczce czułem się jak popularne na tym odcinku "obwodnicy" Poznania kur.wy ;)

Bardzo ciekawe, skąd wiesz jak się one czują ;)

Koledzy opowiadali... ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie, jest PILNA sprawa :!: :!: :!: Kumpel, który miał jechać ze mną na zlot Bestyja (Leff, to ten który był ze mną oglądać motek) ma problem, bo mechanik daję "ciała". Jest mała szansa, ale potrzeba kupić pierścienie i szybko wysłać. Temat dotyczy miasta Łodzi - przynajmniej tam miały być kupione. Pierścienie do R80, szczegóły telefonicznie.

Pomoże ktoś??? Na mapie jest tylko Logan, ale z nim już rozmawiałem, i niestety nie wyrobi się. Może jest jakiś inny motocyklista z Łodzi :?: :?: :?:

Na priv wyśle Ci nr tel. Dzwon w pon z rana, jeśli nic nieprzewidywalnego się nie wydarzy to myślę,ze będę w stanie Ci pomoc. pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki. W takim razie mam pomoc i osobę rezerwową do pomocy. Apel nie aktualny.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

!#@$!#$ - a mi poza łożyskami kapie olej spod korka spustowego - wie ktoś gdzie można od ręki załatwić miedzianą podkładkę, śrubę i uszczelkę ? ( śruba z uszczelką w razie czego jest w Larsonie, ale podkładki nigdzie nie widzę )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podkładkę kupowałem w sklepie z łożyskami itp. Mieli praktycznie każdy wymiar, więc nie był problemu z dopasowaniem. Poszukaj w metalowych itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

thx- a znasz wymiar tej naszej podkładki bo realoem jej również nie widzę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest taka stara metoda - Jak musisz wymienić a w tej chwili nie masz .

Można miedziane podkładki uszczelniające wyżarzyć - mianowicie potraktować wysoką temperaturą . Może być palnik propan - butan, kuchenka gazowa, dobra, wydajna nagrzewnica elektryczna . Nie można przesadzić bo pdkładka stanie się zbyt krucha . Nie ostudzamy gwałtownie, musi wystygnąc samoistnie. Podkładka po obróbce termicznej mięknie i łatwo dopasowuje do uszczelnianych powierzchni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×