Skocz do zawartości
jarnotp

pilne! pekniety haczyk do sprzegła

Recommended Posts

Hej

Dzisiaj podczas ustawiania sprzegla pekl mi ten odlewany elelment z haczykiem przy sprzegle ktory ciagle linke.

Potrzebuje go na gwałt bo wybieram sie na zlot! Czwartek czyli pojutrze plan wyjazdu.

Moze ktos ma cos takiego albo zna kogos kto ma taka czesc.

Jestem z Krakowa wiec wchodzi w gre tylko szybka wysylka ewentulanie moge gdzies podjechac.

Bede wdzieczny za wszelka pomoc

kontakt: 883 358 752

Piotrek

00000001.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I co tak jezdzisz i nic sie nie dzieje? ;)

Pietro ja to skleilem poxilina - twarde jak metal - i zamierzam dzisiaj to skrecic i zrobic probe.

Kurcze mam obawe z tym bo prawie 600km do zrobienia z poludnia ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jezdze na peknietej ponad rok. Co 1000-1500km nastawiam ponownie bo sprzeglo sie slizga ale dzialac dziala. Nie mozna tylko zbyt mocno dokrecac. Reszte ustawiasz srubka na biezaco. Jak CI juz srubka prawie cala wychodzi to nastawiasz ponownie lapke.

Dalem nawet do spawania aluminium ale i tam peklo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupilem wczoraj przez allegro. Koszt 100zl ale trudno, przeboleje.

Kontakt do gosci ktorzy maja duzo czesci do naszych BMW:

509183805

513135235

Bodzanów 53

Głuchołazy (okoloo 2.5h z Krakowa w strone Wrocławia)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ciekawe ile Pietro zapłaci za nówkę u Zdunka ;) i o ile to będzie <100zł :twisted: ah to alledrogo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

21207652919 CLUTCH REL.FORK LEVER koszt ok 60 PLN ... tyle ze zazwyczaj 2-4 dni trzeba czekac ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

56 PLNów nowa łapa sprzęgła MiKo :lol:

ponadto płyta mocująca która stracił Dakarowy kosztuje 37 PLN, też zamówiłem :lol: no i mój pęknięty korek wlewu też za 27 PLN, bo jak mam glebe na prawą str to mi paliwo ucieka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niedawno na allegro była łapa sprzęgła od jakiegoś rozbitka dakara, ale coś nie mogę teraz znaleść.

Też zamówiłem dzisiaj trochę rzeczy, parę zgubionych śrubek, opasek, uchwytów przewodów, w sumie wyszło 37zł :lol:. Jak ktoś ciekawy, to mogę wrzucić ceny poszczególnych elementów.

Dobiła mnie tylko cena tych gumowych tłumików w tylnym kole: ok 70 zł za jeden, a trzeba ich kupić 3 sztuki :evil:

W Zdunku mieli też 800, całkiem fajnie się prezentuje, tylko gdyby nie to podbite oko... :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Własnie na allegro zamówiłem haczyk sprzęgła za 50 zł z przesyłką, wreszcie nie będzie mnie razić to pęknięcie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×