Skocz do zawartości
reyen

F650GS z Berlina

Recommended Posts

Witam, jestem początkujący jeżeli chodzi o motory... Jestem fanem marki BMW i zamierzam kupić taki motor :lol:. Szukam juz od ponad miesiąca motoru w miare dobrym stanie i blisko mnie, bo nie zabardzo mi się widzi jechać z 600km po motor. Na niemieckim portalu znalazlem taki o to motocykl http://tnij.org/lyma. Mi osoboscie nie chcę sie aż wierzyć w ten przebieg i troszkę słaby rocznik ;p, lecz ogolnie jest całkiem wporządku podgrzewane mateki, abs, szybka. A wy co o nim sądzicie?

Z gory dzieki

P.S. Może macie lepsze namiary? Najlepiej max 250km od Szczecina :] :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj jedź zobacz nie masz daleko wygląda fajnie kosztuje sporo

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pocieszenie powiem, że cena mojego była zbliżona...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że przebieg oryginalny, ale ta cena :? Myślę, że dostałbyś coś lepiej wyposażonego (jakieś kufry, dodatku Turatech itp. ). Mimo wszystko motocykl wygląda na zadbany i faktem jest, że kupujesz bezpośrednio od Niemca, także nie powinno być żadnych oszustw i niedomówień :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie 10tyś wiecej to nie trochę :lol:, jak macie jakieś dobre namiary to podajcie linki ;], cięzko jest znaleść igłę, jak nie cena to przebieg itp... :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy wyscie wszyscy poszaleli? 18 tyś za GS? Dokładając trochę moża już szukac twina. np tego, z kuframi

To "trochę" to połowa GSa. Idąc tym tropem dojdziemy do dużego GSa :lol:

Po za tym, za w miarę "pewne" źródło też trzeba dopłacić. Z drugiej strony jak coś ma się spier...niczyć :lol: to nawet "nówka funkiel" nas nie zabezpieczy...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopacy, ten f800 to był pierwszy jaki mi wyskoczył na allegro, trzeba szperac i tyle. Chodziło mi o to żeby reyen nie popadł w paranoje i nie wywalił 17 tyś za model z 2002 przed liftem! Halo, trochę zdrowego rozsądku, GS'y to jeszcze nie są modele takie jak ten żeby znów drożały.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za 9 letnie moto nie dałbym tyle kasy. I nie oszukujmy się: 1000km rocznie? Odpuść sobie i kup coś bardziej dla ludzi. Berlin jest drogim miastem na kupowanie moto. Szczególnie takich enduro. Lepsze okazje będą w bardziej górzystych okolicach. I nie sugeruj się przebiegiem, ale ogólnym stanem motocykla.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dlatego zwróciłem się z prośba do was, bo sam jestem amatorem jeżeli chodzi o motory. http://otomoto.pl/bmw-gs-f650-gs-2005-f650gs-f-650-M2596202.html Ten też nawet dobry tylko znowu leciec ze Szczecina i okaże sie ze trafiony to kiepsko :shock:. No coż dzieki za odpowiedzi, będę szukał dalej... :beer:

http://allegro.pl/bmw-f650gs-f-650-gs-2002r-stan-bdb-kup-na-raty-i1625947470.html Ten znowu troche dojechany 60tys przebiegu :lol: (i nie ma opisu gratisów jakie posiada... :lol:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten z Rzeszowa picowany na sprzedaż typowy angol, a ten bikemaster'a odpuść sobie.

Jesli chcesz wydac tle pieniedzy to polecam odgrzebanie ogloszenia z Poznania lub Pily. Dystans niewielki a motki chyba bardziej godne uwagi. Zapraszam do watku "Nowosci z otomoto.pl" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie można mieć wszystkiego - w ramach Szatańskiego zrobilismy blisko 2 tys km. To jest dopiero daleko :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

BMW ma niezłe finansowanie motocykli 3x33%. Może więc załapałbyś się na demonstracyjnego G650 GS, a więc singla z podbitym okiem :lol:. Miałbyś nowe moto i 3 lata odejmowania sobie od ust, ale czego nie robi się dla ukochanej maszyny. Tylko z kredytem jest tak, że jak się weźmie, to trzeba spłacić. Niestety...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kredyt jest jak grypa, nikt jej nie chciał każdy miał :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ten żółty jest po niezłym szlifie, ma rysy na "kapach", powginane tłumiki. A tak poza tym to nie ma nalepek na zadupku co już zupełnie go dyskwalifikuje :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik i Paweł mają rację, cena przesadzona. a ta 800-etka całkiem śliczna, chyba za rok się na taką skuszę :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×