Skocz do zawartości
tom7

Co możecie mi doradzić w sprawie tej oferty?

Recommended Posts

Witam Szanownych Forumowiczów mam zamiar w ciągu najbliższych paru dni nabyć upragnione F650 GS rozpatruje bardzo poważnie ofertę z allegro czy możecie ją ocenić bardziej fachowym okiem niż moje, motorek wygląda fajnie i ma ABS niepokoi mnie tylko inny kolor "noska" wydaje mi się że powinien być srebrny ale może była taka wersja kolorystyczna. Z góry dziękuje za wszelkie porady i uwagi..

link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=1650831949

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tych zdjęć nie można nic ocenić, poza tym, ze coś z nosem się działo, jak zauważyłeś, a do tego nie wiem, ale wydaje mi się że wszystkie motocykle (BMW) pochodzące z USA posiadają światełka odblaskowe na lagach (Dakary jakie widziałem to napewno), dowiedz się czy ma na to glejty, jak nie - to angol, do tego niech podeśle więcej zdjęć z bliska i mozemy pogadać. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na przedostatniej stronie wątku "nowości z otomoto" Alik zamieścił linka do tego ogłoszenia i napisał wszystko co należy zrobić w sprawie tego egzemplarza.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje zastosuje się do rad dzisiaj wieczorem powinienem mieć lepsze zdjęcia motorka

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam mam zdjęcia ale serwer mi je odrzuca ze za duże a są wielkości ~ 250 kb czyli niewielkie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nawet 50 kb za dużo jeśli ktoś byłby tak dobry by rzucić n anie okiem i chce ocenić to wyślę na e-maila

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Masz Picasa? Wrzuć je najlepiej tam i Daj linka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na zdjęciach trudno się do czegoś doczepić, no może do braku nalepek na prawym zadupku - co może ale nie musi świadczyć o glebie. Ja bym się zainteresował.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A inny kolor nosa czy to wskazuje na wymianę po glebie czy coś w rodzaju tuningu optycznego ? No i czy motor rzeczywiście jeśli da się to określić na podstawie zdjęć może mieć około 10 000 km ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niby wszystko ładnie, ale na 10 tys to raczej mi nie wygląda. Rura przepalona jakby jeździł na paliwie rakietowym i silnik troszkę w zaciekach, gdzieniegdzie rdza na śrubkach... Albo po prostu to 10 tys zrobił po terenie. Z ciekawostek widać jeszcze że był szlif na lewym boku bo podnóżek pasażera jest starty, ale na pewno przed gmolami bo na nich śladu nie widać (jest jeszcze metka :lol: )

Warty uwagi, ale nie za tą cenę wg. mnie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok co do koloru "nosa" to ma akcesoryjna szybke. Pezyjrzawszy sie raz jeszcze zdjeciim przy swietle dziennym stwierdzam, ze nadal nic nadzwyczajnego nie widze. 10 tys km (moze raczej mil?) wlozylbym raczej miedzy bajki sadzac po manetkach moze to byc wiecej. Ale nie zrazalbym sie tym. Jesli jezdzi OK a cena spadnie do akceptowalnej to dlaczego by nie. No chyba ze ktos szuka idealnego egzemplarza, ale to nie w tym roczniku i nie za te pieniadze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można kupić za tą cenę prawie idealny i w tym roczniku, ale niestety nie w naszym kraju. W dodatku często z dodatkami:)

Tylko że ten jest na miejscu i opłacony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tutaj jest starszy z wyglądu b.ładny http://allegro.pl/show_item.php?item=1653484075 jedyne co mi ie rzuciło w oczy to dziwny kolor osłony deski i osłonek na tłumikach nicy srebrno -kremowy nie bardzo pasuje do reszty no i niestety trzeba rejestrować ;-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odpuść sobie zakupy z BikeMaters. Było już o tym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×